0
clear
  • JKDZYD Големи до Мали Мини да Hdmi Конвертор, Проектор Конвертор, Мини Проектор, Црна
  • -20%
  • -20%
JKDZYD Големи до Мали Мини да Hdmi Конвертор, Проектор Конвертор, Мини Проектор, Црна

JKDZYD Големи до Мали Мини да Hdmi Конвертор, Проектор Конвертор, Мини Проектор, Црна

DEN 885.60

Достапност
Достапно за нарачка

Издржливи : image quality (квалитет на пренос, јасно пренос на сигналот на сликата.Женски конектор на производот е стандарден HDMI интерфејсот, и машки конектор е Мини HDMI интерфејсот и Micro HDMI.Екранировка за да се спречи сигнал пречки : Усвојување на интегриран шприц, resistive, стабилна структура и цврсто поврзан со штит надворешните електромагнетни interference Colour : Black1 x adapter Only продаде главни производи, не други products Note : *се Должи на разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Издржливи, таписерии изработка, отпорни на приклучување; користење на еколошки материјали, три-димензионални шприц не се лизга тело, мило текстура лесно приклучување и сигурен квалитет.Ви благодариме за вашето разбирање.Издржливи : image quality (квалитет на пренос, јасно пренос на сигналот на сликата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Функција : 1 2 W Говорник : Оваа мини LCD проектор поседува �

Ние сме искрени продавачот ,ние се стремиме да обезбеди најдобра услуга и производи за сите купувачи.Пр�

●Кул, тридимензионални, holographic, подобрување на внимание, подобрување на визуелното влијание.WIFI трансфе�

3 DMD Технологија со напредни МултиБоја обработка.OSRAM LED светилки со 30000 часа на животниот век,400 Lumens светли

2 систем, поддршка на различни Андроид СТАН [Каже Збогум на Искривени Слики] : QXue мини проектор има ±40 авт�

Мајчин WVGA резолуција со 1080p Max Текст, кој Texas instruments DLP Технологија за да се постигне јасни и јасна слика 175

[Големи Проекција Големина] 170 инчен голема проекција на екранот носи извонредно гледање искуство.Усвој

Пренослив дизајн : мала тежина, може да се носи околу, убава и дарежлив, можат да привлечат луѓе внимание

【ВИСОК КВАЛИТЕТ И ВИСОКА ДЕФИНИЦИЈА】Wifi проектор, видео проектор, Преносни дома проектор усвојува верт

Тип на производ : Smart home theater.Извор на светлина : L ЕД.Осветленост : 12000 сијалица lumens.Резолуција : 1280800 Светил

●Кул, тридимензионални, holographic, подобрување на внимание, подобрување на визуелното влијание.WIFI трансфе�

проектор : 3.5 инчен TFT lcd дисплеј Мајчин резолуција : 600*480 поддршка за 720 P / 1080 P Осветленост : 1500 lumens Слика фл

Ве молиме овозможи 13мм се разликува поради прирачник за мерење.57 KGProduct Големина : 135*97*50mm❀ НОВИ ЧУВСТВУВА

ДОБИЕТЕ ПОДОБРИ СЛИКИ НА БИЛО која ПОВРШИНА 5000 lumens на светлината обезбеди јасен, живи слики во средни д�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Резолуција : 1280x720dpi (Max поддршка за 1080 P).Боја : 16.7 милиони.Корекција : + / 15 степени.Проектор Порта : USB / VGA / HDMI

【Мајчин 1080 P т мора да се грижите за тоа.Можете да го работат тоа умно со притискање на копчето на главна�

Тоа ви овозможува да уживате во среќни домашно кино време со вашето семејство и затворен или отворен.Со

Огромна проекција големина, до 100 инчи од 2.8 m далеку,ПРЕДВОДЕНА проекторот со 1000 слоеви, и резолуција од 3

♝Поврзете со вашиот КОМПЈУТЕР, ТВ Кутија, PS4 со HDMI порт.♝Квалитет на услугата : Доколку имате било какви

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Please wait...