0
clear
  • 5 Тркала Камион, 1200 lb. Капацитет, Пневматски Тркала Тип, 10 Тркало Дијаметар
  • -20%
  • -20%
5 Тркала Камион, 1200 lb. Капацитет, Пневматски Тркала Тип, 10 Тркало Дијаметар

5 Тркала Камион, 1200 lb. Капацитет, Пневматски Тркала Тип, 10 Тркало Дијаметар

DEN 21744.00

Достапност
Достапно за нарачка

Објект - : 5 Тркала Камион.Капацитет - : 1200 lb.Вкупната Должина : 38-5/16".Вкупна Ширина ( - : 24".Вкупна Висина - : 13". 5 Тркала Камион, 1200 lb.Капацитет, Пневматски Тркала Тип, 10" Тркало Diameter Featues Тркала Тип - : Pneumatic Wheel Дијаметар - : 10"Тркало width - Ширина : 3-1/2"Мерач - : 14 Deck Должина : 36"Палубата width - Ширина : 24"Палубата Висина - : 11-7/16"Крај - : Текстура во Прав Paint Color - : Red Includes - : 1-1/2" Lip Features Тркала Тип - : Pneumatic Wheel Дијаметар - : 10"Тркало width - Ширина : 3-1/2"Мерач - : 14 Deck Должина : 36"Палубата Width - Ширина : 24"Палубата Висина - : 11-7/16"Крај - : Текстура Во Прав Paint Color - : Red Includes - : 1-1/2" Усна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

За соодветна висина, мора да се користат само со шкафче.Ширина : 12".Должина : 18".Боја : Сина.Овој тип на Прои

За соодветна висина, мора да се користат само со шкафче.Ширина : 12".Должина : 15".Боја : Сина.Овој тип на Прои

Носатотпорни, молчи casters : Ова не ' рѓосувачки челик количка користи носатотпорни, не се лизга casters, тркал�

Направен во сад.Зглобот, Стандард Плоча Рициново, на Оптоварување 75 lb, Вртливата Заклучување Тип Без Зак

Висок Капацитет Агол Тип 2 2" Ширина, 96" Должина, 2 2" Висина.Боја : Dove Сива Боја.Овој тип на Производ име е Ко�

Носатотпорни, молчи casters : Ова не ' рѓосувачки челик количка користи носатотпорни, не се лизга casters, тркал�

За Ред Завршува.Ширина : 2".Длабочина : 13".Висина : 86".Боја : Светло Сиво.Овој тип на Производ име е Tennsco Затво

1200 lb Капацитет 24" x 36" 9" Пневматски Тркала 3" Длабоко Врвот; 11 / 2" Длабоко Долната Полица.Направен во САД.Ова

За Ред Завршува.Ширина : 2".Длабочина : 15".Висина : 881 / 4".Боја : Светло Сиво.Овој тип на Производ име е Tennsco За�

【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】3слој мултифункционален количката е направена од високо квалитетни нерѓосувачк

За Ред Завршува.Ширина : 2".Длабочина : 20".Висина : 761 / 4".Боја : Црна.Овој тип на Производ име е Tennsco Отвори "L" �

Жица количка корица со патент размавта.Опфаќа заштита против кражбата на воздушни прашина, вода и други

Носатотпорни, молчи casters : Ова не ' рѓосувачки челик количка користи носатотпорни, не се лизга casters, тркал�

Замена кеси за Janitorial Чистење Количка.Направени од оксфорд ткаенина, дебели, водоотпорен и носатотпорни.

★ Нерѓосувачки челик база, силна и стабилна, не е лесно да се прелива ★ Врвот алатка фах има голема повр�

Сите заварени 16 мерач челик платформа со засилен челик канали.Тубуларна притисни справи.Перфорирани по

Носатотпорни, молчи casters : Ова не ' рѓосувачки челик количка користи носатотпорни, не се лизга casters, тркал�

Направен од висок квалитет на двоен слој ткаенина дебели водоотпорен оксфорд ткаенина и ПВЦ материјал,

Тешки 4" Ширина, 18" Во Должина, 2 12" Висина.Боја : Вино.Овој тип на Производ име е Tennsco СДС18 ZЛинија Тешки Палу

Please wait...