0
clear
  • Ruiyu 8A+ Одделение Малезија Богородица Коса Човечка Коса Екстензии Снопови Директно Човечка Коса Ткаат Природна Боја на Косата Weft 22 Инчи Пакување од 3
  • -20%
  • -20%
Ruiyu 8A+ Одделение Малезија Богородица Коса Човечка Коса Екстензии Снопови Директно Човечка Коса Ткаат Природна Боја на Косата Weft 22 Инчи Пакување од 3

Ruiyu 8A+ Одделение Малезија Богородица Коса Човечка Коса Екстензии Снопови Директно Човечка Коса Ткаат Природна

DEN 7482.24

Достапност
Достапно за нарачка

Косата е сјај, мек, дебел и не метежот и без пролевање; Со висок technic и нашата коса текстура трае Долго време.Малезија Богородица Косата е еден од најпопуларните видови на губење на екстензии на пазарот и, исто така, е природно компатибилен со многу коса видови.ВИСТИНСКАТА БОГОРОДИЦА Малезија Remy Коса и 100% РЕАЛНО ЧОВЕЧКА КОСА; без вештачки или не-човечка коса меша во; Одржување добра текстура за долго време и без пролевање, трајни свилен сјајна и мека.За 100g/пакет.Од 8 инчи до 18 инчи,3 снопови се доволни за да се направи целосна главата,додека од 20 инчи до 30 инчи, тоа е подобро да се земе 4 снопови за да се направи целосна главата.Ако сакате ПОДЕБЕЛИ или ПОВЕЌЕ КОСА,тоа е најдобро да се носат уште ЕДЕН ПАКЕТ.Како Подолг Должина е,Потенки косата е.Одделение : 6 A; Нашата коса може да биде измиен,исечете,обоена,завиткан, исправи, и стилизирана.Превозот : Тоа обично трае околу 5-7 работни дена до вашата дестинација.Ruiyu е нашата регистрирани Бренд; Фабрика цена, ако ви треба голема количина, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви понудат најдобри цени со најдобар квалитет;.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

1.9 КОМПЈУТЕРИ : 5mm 6mm 6mm.8мм 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 160mm; дупчење на длабочина е 100 mm.Можете да го користите да се вежб

Компатибилен Со : Vizio D60Д3 Боја : Црна отпорен на гребење заврши.Низок Профил става вашиот ТВ само .75" во бл�

Предмет : SMSF60 Имајќи.Тип : Линеарен Слајд Буш.Retainer Материјали : Челик.Количина : Едно Лого.Динамичко оптов

највисокото ниво на transmittance.Броевите во грбот претставуваат затемнување лев Инсталација : Ефикасно Зав

* Погоден за голем број на купот видови, силна носивоста,лесно да се инсталира Направени од здрав железо

Дознајте повеќе за нашите нови самолепливи позадина!Во потрага за парче декорација тоа е брзо и лесно д�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Помага да се намали количината на светлината влегува во објективот Конструкција : Gimbal Безбедно авиони �

ПАКЕТ СПРАВИ : Пакување од 2 Празни Пластични Шишиња за Чистење Решенија.НОВАТА ТЕХНОЛОГИЈА : наопаку spray

Дизајнот на постепено намалување во близина на центарот на филтерот овозможувајќи акцент на foregrounds или

Селтик Стакло Дизајни претставува Морски Камења, прекрасен спектар на Пенкала, Компактен Огледала и Пи�

СИМОН Пена da Mano е хидратантна, брзо се апсорбира рака крем збогатен со природни екстракти од шеј путер, м

Хардвер Големина : 31"W x 46"H x 20"D Банер Големина : 22.75"W x 36.75"Х Хардвер Материјал : алуминиум, пластика (баласт).

Постер стојат може да се прилагоди на хоризонтална или вертикална агол на екранот.Овој знак да застане �

Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Димензии : 36.0" L X16.0" W X16.0" Х Земја На Потекло : Кина.Пакет Тежина : 7.95 Lbs.На ре

Нема машина за миење е потребно ▶ Употреба : погоден е за секојдневна табела декорација.Тоа може да се к�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Please wait...