0
clear
  • USB C Женски USB Машки Адаптер, 2Pack Тип C до USB A Конвертор е Компатибилен со iPhone 13 12 Про Max Pad 2020 Година,Samsung Галакси Забелешка 10 S21 S20 Плус S20+ Ултра,Google Пиксели 4 3 2 XL итн, Сива
  • -20%
  • -20%
USB C Женски USB Машки Адаптер, 2Pack Тип C до USB A Конвертор е Компатибилен со iPhone 13 12 Про Max Pad 2020 Година,Samsung Галакси Забелешка 10 S21 S20 Плус S20+ Ултра,Google Пиксели 4 3 2 XL итн, Сива

USB C Женски USB Машки Адаптер, 2Pack Тип C до USB A Конвертор е Компатибилен со iPhone 13 12 Про Max Pad 2020

DEN 1116.00

Достапност
Достапно за нарачка

1 протокол, ова е USB 2.Овој USB-C адаптер поддржува само на КК (Qualcomm Брзо Полнење) полнење протокол.(Само за полнење или трансфер на податоци).Уживаат во брзо и безбедно полнење.МОЖЕ да НЕ ги поддржуваат USB 3.Па не можете да користите USB-за да го USB-C адаптер за да го поврзете го USB-C до HDMI кабел.Не ги поддржува видео излез.Не се лизга embossment го прави полесно за вас да го вметнете адаптерот во уредот.0 Машки Порта работи за нормален КОМПЈУТЕР и лап-топ компјутери со USB порта.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

0 Брзини✅Компатибилен : За СИТЕ објекти и уреди кои користат USB и USB ТипНа Брзина 3,2,1.0 Брз Трансфер до 5 Gbps

(Не работи со Mag Safe полначот) да БИДАТ СВЕСНИ ЗА ОГРАНИЧУВАЊЕ : Ова е USBC женски USBмашки адаптер наменета за

000 пати!✅Големина : Уред плус Кабелот е 6,3 инчи во Должина, тенок профил и обезбедува целосна моќ USB 3.3инче

(Не работи со Mag Safe полначот) да БИДАТ СВЕСНИ ЗА ОГРАНИЧУВАЊЕ : Ова е USBC женски USBмашки адаптер наменета за

(НАДГРАДИ за Mag Safe безжичен полнач) (ВРВОТ ФУНКЦИЈА : со Голема брзина за Пренос на Податоци На Двете Орие�

Може да поврзете на тастатурата или Глувчето или флеш диск или читач на картички.Може да поврзете два usb

✅[Универзална Компатибилност] Можете лесно да се поврземе било USBC периферни уреди (USB ТипC кабел, USB ТипC �

0 Xiaomi Mi Max 3 Samsung Галакси M20 Адаптер, USB ТипC OTG Адаптерот овозможува ДВОЈНО Податоци и Пренос на 5 Gbps! [Gunmetal Си

Максимална струја : 2 A(Зависи од моќта на вашиот полнач).Понудата USB 3.Можете лесно да се поврземе било USBC �

000 пати!✅Големина : Уред плус Кабелот е 6,3 инчи во Должина, тенок профил и обезбедува целосна моќ USB 3.✅Дру

Наведнуваат тоа да било агол сакаш кога ќе го поврзете вашиот USBC уреди како многу како 10.0 Брз Трансфер д�

【Широка Компатибилност】 USB Тип В Машки да USB Женски Адаптер за Samsung Галакси Z Флип 3 / 2, Галакси Z Пати 3 / 2, �

▶Professional USBC до USB 3.Разноврсна Употреба : USB OTG поддршка за да се поврзете и да го користите USB флеш драјвови

1 Micro USB на USB C Адаптери : ви Овозможи да ги синхронизирате, полнење и пренос на податоци за вашиот USB C уред

(Не работи со Mag Safe полначот) да БИДАТ СВЕСНИ ЗА ОГРАНИЧУВАЊЕ : Ова е USBC женски USBмашки адаптер наменета за

Синхронизација со вашиот LG Q7 Плус за УлтраБрз Трансфер на податоци и USB Уреди!.Исто така, ја полните ваша�

0 Брз Трансфер до 5 Gbps и Универзална Адаптибилност.000 пати!✅Големина : Уред плус Кабелот е 6,3 инчи во Должи

✅Други : отпорни на Корозија голи бакар проводници, цврсти позлатен приклучок и фолија & плетенка оклоп�

0 Тип Машки 2.ЗАБЕЛЕШКА : Тоа НЕ го поддржуваат vidoe сигнал на пренос.РЕВЕРЗИБИЛНА Приклучок и работа.Коне�

✅Други : отпорни на Корозија голи бакар проводници, цврсти позлатен приклучок и фолија & плетенка оклоп�

Please wait...