0
clear
  • Клер де Lune Делукс Сива Мојсеј Кошница Лулка Стојат
  • -20%
  • -20%
Клер де Lune Делукс Сива Мојсеј Кошница Лулка Стојат

Клер де Lune Делукс Сива Мојсеј Кошница Лулка Стојат

DEN 3839.76

Достапност
Достапно за нарачка

Здрав Мојсеј кошница лулка стојат карпи нежно страна на страна да ги смири вашиот малку еден да спијам.Со благ притисок, што може да карпа на вашето бебе страна на страна, бидејќи тие лебдат исклучување, додека пластични задржување барови да се осигурате дека вашиот кошница е безбедно одржа во место.Воздигнува вашиот малку и ви овозможува да ги чувате се внимава на нив.Нежно лулка движење смирува вашето бебе да спие.Должина на 70 - 83.5 см Ширина : од 30-33.5 см 54 cm.На dove сива Мојсеј кошница лулка стојат карпи нежно страна на страна да се измазни вашето бебе да спие.Здрав Мојсеј кошница лулка стојат карпи нежно страна на страна да ги смири вашиот малку еден да спијам.Со благ притисок, што може да карпа на вашето бебе страна на страна, бидејќи тие лебдат исклучување, додека пластични задржување барови да се осигурате дека вашиот кошница е безбедно одржа во место.На лулка стојат го зголемува вашето бебе да височина дека е совршено око-ниво покрај стандард кревет, и ви овозможува да ги чувате се внимава на вашите скапоцени малку еден.Оваа делукс застане исто така, може да бидат заклучени во стабилна позиција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Висококвалитетна ABS пластика и пенливи кристал,прекрасен изглед,не е лесно да падне.Погоден за сите вид

Стил : едноставен и модерен.материјал : пластика.Применливи објект : Возрасни.Погоден за ресторан студиј

Кога е укината од двете страни, тоа е лесно да се носат и продавница.Лаптоп табела е голем, погоден за 11 д

ЗАЧУДУВАЧКИ СЕКАДЕ : се Направи вашата соба заслепуваат со овој компактен 3фиока салон дека е насликана

Висококвалитетна ABS пластика и пенливи кристал,прекрасен изглед,не е лесно да падне.Погоден за сите вид

Секој тепих има ткаенина поддршка да се направи тоа се постават станот.Димензии : 10" x 7" (25 см х 17 cm), 100% Пол

Висококвалитетна ABS пластика и пенливи кристал,прекрасен изглед,не е лесно да падне.Погоден за сите вид

Куклите се убаво се надополнува на дрвени куклена куќа мебел во собата, давајќи ви убаво игра чувство.На

Клупата места отворени за да се открие скриени складирање.Седишта и база во бела насликани заврши.Доаѓа

Модерниот Стил : Кожаfriendly СТП текстил и со висок квалитет удобна перница, дијамант провери и потресени д

Овозможува многу опции за да им помогне го задржи вашето дете соба, училница, дневните или playroom ослободе

Изработени од горестандард за квалитет дрвен материјал со парична казна изработка така има мазни и трк

Безбедност Материјал висина засилен панели се спречи бебе од повлекува над.ASTM сертифицирани.Не се лизг

На флексибилност на овој Складирање Рек го прави лесен за деца, тинејџери, мајки, учениците, наставницит

➢ Удобно за Lounging : површината е направен од добар квалитет сомот, што е многу мазна и мека.Внатрешноста е

Здрав лулка стои дека нежно карпи напред & назад за да ја измазни вашето бебе да спие.Направени со корист

И ова бебе playard со bassinet доаѓа со lockable тркала, така што родителите можат слободно да се движат овој пакет n

Уште една многу корисна карактеристика на оваа градите – настрана од рака фиоки – е голема горна површ

➢ Удобно за Lounging : површината е направен од добар квалитет сомот, што е многу мазна и мека.Внатрешноста е

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Секоја табела може да се здипли станот за складирање 【Простор Спаси】Овие виткање маси поставени на 4 с

Боја : Темно Сина VECELO Свитлива ТВ Фах / Снек Табела со Чаша Носителот за дневната Соба / Спалната соба / Ка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Машина За Миење ❤️ Направени од приј

Please wait...