0
clear
  • Лаптоп со LCD Задниот Поклопец Пред Рамки за ASUS за ZenBook NX500JK Боја Црна
  • -20%
  • -20%
Лаптоп со LCD Задниот Поклопец Пред Рамки за ASUS за ZenBook NX500JK Боја Црна

Лаптоп со LCD Задниот Поклопец Пред Рамки за ASUS за ZenBook NX500JK Боја Црна

DEN 1567.20

Достапност
Достапно за нарачка

За нејзината боја(Црвена,Розова,и другите) и keybaord издание(САД,велика БРИТАНИЈА,ЈП и други),ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе се потврди и да се организира на производот што треба.Вашиот било истрага ќе се одговори најдоцна во рок од 12 часа.Со цел да се организира испорака за вас веднаш ,ве молиме да ни ги испратите вашите лаптоп број на моделот.Ако ви треба тоа во брзање, ве молиме ги споделите со нас, ние ќе се реши за тебе, меѓутоа тоа треба дополнителна такса.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ПАКЕТ СПРАВИ : Пакување од 2 Празни Пластични Шишиња за Чистење Решенија.НОВАТА ТЕХНОЛОГИЈА : наопаку spray

Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.Тежина : 650g.Матер

Качување јаже својства : мек материјал, светлина мрежа, multilayer искриват и weft, парична казна жици, парична

Подгответе се Побрзо : Нашата медицина кабинет за бањи ви овозможува да елегантно ја преземе контролата

Хардвер Големина : 31"W x 46"H x 20"D Банер Големина : 22.75"W x 36.75"Х Хардвер Материјал : алуминиум, пластика (баласт).

1.9 КОМПЈУТЕРИ : 5mm 6mm 6mm.8мм 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 160mm; дупчење на длабочина е 100 mm.Можете да го користите да се вежб

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

Компатибилен Со : Vizio D60Д3 Боја : Црна отпорен на гребење заврши.Низок Профил става вашиот ТВ само .75" во бл

Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Димензии : 36.0" L X16.0" W X16.0" Х Земја На Потекло : Кина.Пакет Тежина : 7.95 Lbs.На ре

Голема Контрола : во Обезбедувањето на стабилен притисок прилагодување со висока точност, протокот фил

Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина + водоотпорен ПВЦ.Карактеристики : Drawstring дизајн : Двете страни на перење

ПРАЗНИК ПРОДАЖБА 20% попуст Продажба На Сега + БЕСПЛАТНА Испорака!Попуст веќе се применуваат.Слика број 1

Висока цврстина, долг животен век.Шефот на материјалот тешки, влијаниеотпорни, и машини за дупчење заед

Дознајте повеќе за нашите нови самолепливи позадина!Во потрага за парче декорација тоа е брзо и лесно д

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ ЕЛЕН РО

Прецизност мелење склони сечилото помага да се обезбеди брзо дупчење, импресивен сечење моќ, и одличен

Максимална обнова и минимум неспецифични адсорпција со долгатерминот хемиски и физички стабилноста ко

Постер стојат може да се прилагоди на хоризонтална или вертикална агол на екранот.Овој знак да застане

Погодни за разни сцени : Спална соба, спална, градинка, детска соба, плакар, бања, дневна соба, декоративн

Дизајниран за слегување целосна радиус undercut жлебови и профилирање.Полиран сплит лице за подобрување на

Одлична за домашни миленици, камиони и индустриска употреба.Загревање и Ладење Седиште Компатибилен : Н

* Погоден за голем број на купот видови, силна носивоста,лесно да се инсталира Направени од здрав железо

Нема машина за миење е потребно ▶ Употреба : погоден е за секојдневна табела декорација.Тоа може да се к

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

Помага да се намали количината на светлината влегува во објективот Конструкција : Gimbal Безбедно авиони

Please wait...