0
clear
  • USB C Магнетни Адаптер 20pins Пакет, 20Pins Адаптер + (2 Парчиња) Магнетни Конектор Совети Главата за 20Pins. PD 100W Брзо Полначот со Конекторот е Компатибилен со MacBook Pro Воздухот, Р
  • -20%
  • -20%
USB C Магнетни Адаптер 20pins Пакет, 20Pins Адаптер + (2 Парчиња) Магнетни Конектор Совети Главата за 20Pins. PD 100W Брзо Полначот со Конекторот е Компатибилен со MacBook Pro Воздухот, Р

USB C Магнетни Адаптер 20pins Пакет, 20Pins Адаптер + (2 Парчиња) Магнетни Конектор Совети Главата за 20Pins. PD

DEN 767.76

Достапност
Достапно за нарачка

-За USB Тип C лап-топ компјутери Т поддршка THUNDERBOLT3.Силна магнетна сила адаптер го прави вашиот уред се задржи поврзани дури и кога случајно сте се повлече на кабелот на полначот.Ако го користите типот-c производ, ова ќе биде вашиот избор. 【ОНА што МОЖЕ да се ДОБИЕ】 Можете да добиете 2x Магнетни Конектор Совети Главата , 1x Полнач 12 месеци Гаранција, 12-Часа одговор пријателски услуги на клиентите.Не само за полнење на Apple Лаптоп, но, исто така, можете да ја полните вашата други Компјутери, Паметни телефони и таблети кои го поддржуваат типот c кабел со најголемата брзина.Други USB C Уреди и производи на Apple се компатибилни со Магнетни USB C Адаптер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ПРЕНОСНИ USB ON THE GO – TVM Био податоци пренесува кабли се специјално дизајнирани да ги користат нашите TVM Би

РОТИРАЧКИ И ПЛАСТИКА ВИТКАЊЕ на КОРИЦА : Конфигурирате ротирачки и пластика виткање покрие за да се заш�

Универзална Компатибилност : Претворање на USB порти во USBC пристаништа за да се поврзете USBC периферни уре

Може да се користи за Apple, за Dell, за HP, за Леново, за Xiaomi, итн.0 Адаптер Интерфејс : 4 USB3.Направени од високо к�

Конвертор со полнење функција, поддршка PD брзо полнење, што ќе ви овозможи да го користите додека се пол�

【 Спаси Простори 】Овој USB 3.0 Нагорна или Надолна позиција прстен аглеста продолжување на главата ви ово

На десен агол печатач кабел адаптер е повеќе флексибилен за да се поврзете на уредот за печатење, тоа мо�

Аглеста USB на USB C Connector Надолу Аглеста USBC адаптер поддржува двете страни USB 3 Забелешка USB C женски USB A машк�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Ние стоиме зад нашите производи!Добредојдовте ни се најде со кој било производ што се поврзани со праша�

* Компактни димензии и мала тежина, злато позлатен приклучок овозможува за подобар сигнал конекција...

РОТИРАЧКИ И ПЛАСТИКА ВИТКАЊЕ на КОРИЦА : Конфигурирате ротирачки и пластика виткање покрие за да се заш�

Големина на : 20 1 Тип C connector со лиен вирус олеснување обезбедува кабел со сигурен перформанси и долг живо

Оваа џебголемина уред го претвора вашиот SAMSUNG Телефон во USBдомаќин.Ви овозможува да го поврзете компати�

Порт 1 : 2.0 USB A машки приклучокот, Порт 2 : DC машки plug 5.5×2.1 mm Ние обезбеди 8 видови на DC конектор големини за д

Please wait...