0
clear
  • Stylqueen Нагласи 13x4 Чипка Пред Перики Човечка Коса Кадрава Длабоко Бран Кафена Русокоса Breazilian Ombre Перики Пред Извлечен со Бебе Коса за Жени 28 Инчи 150% Густина
  • -20%
  • -20%
Stylqueen Нагласи 13x4 Чипка Пред Перики Човечка Коса Кадрава Длабоко Бран Кафена Русокоса Breazilian Ombre Перики Пред Извлечен со Бебе Коса за Жени 28 Инчи 150% Густина

Stylqueen Нагласи 13x4 Чипка Пред Перики Човечка Коса Кадрава Длабоко Бран Кафена Русокоса Breazilian Ombre Перики

DEN 5750.16

Достапност
Достапно за нарачка

Некои од вода и средство за смекнување на косата и кадрава коса производи за нега може да биде многу корисно.Тоа Може да се Направи Што Повеќе Совршен Ако Имате Малку Жалење со Оригиналниот Коса.За прикажување, светлина, еколошки причини може да биде мало отстапување феномен.Q3:Што е бојата на косата?.Беа професионална коса продавач на кои има свои фабрика и квалификувани работници, која ни помага заработил добар углед од нашите клиенти.Stlyqueen Коса, Перики Користење На Ултра-Реални Материјал,Само Изгледа Како Вистинска Коса.А1:Човечка коса ќе се појави бел чад, додека горење и ќе се сврти кон пепел; Синтетички влакна ќе се појави црн чад и ќе биде леплива топката по горење.A4 : 100% хемиски слободно,тоа може да има локална шампон мирис,но може да бидат отстранети од страна на cowashing со шампон и балсам.Пробајте Нешто Ново за да се Исполнат Различни Себе. Метежот и Пролевање Малку?.Ние се залагаат повеќе убави почнуваат од главата , да се донесе повеќе жени на убавината за да стане ангел , да стане кралица на себе, не само на изглед, но исто така и душата.Косата Перика Мирис?.Q2 : Е Косата Може да биде Restyled?.Сите Предмети се за Вистинска Снимање.A3:Ова е Нагласи ombre T4/27# боја.Q1 : тоа Е 100% Човечка Коса?Како да се каже човечка коса од синтетички влакна?.А5 : Секоја перика ќе метежот повеќе од вашата права коса, бидејќи вашиот скалп произведува природни масла кои го задржи вашето косата од сушење, тоа е зошто перики се случи да минимум пролевање и заплитане, особено кадрава перики, што е нормално.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пред перење, нежно detangle користејќи широк заб чешел.Нека вашиот перика седат за неколку минути во сад исп

Природни и еластична.Европски и Американски пред чипка перика.Слатка и симпатична симулација на скалпо

1 .Headband Перика : Нов моден дизајн тело бран човечка коса перика со еластичен headband,без лепак и лесно да се н

5 инчи【Пакет Содржина】перика + на hairnet【ве молиме Имајте на ум】1 Ве молиме да се разбере, според прилаго�

Чешел или четка со специјална перика чешел.Тоа може да се користи кога 90% сувост.Навивам на перика, заедн

(Поддршка брза испорака; времето за испорака е 48 дена) 3) Логистички прашања : во Однос логистика, ние ќе в�

Додадете благ шампон да се излади за пиење и миење на косата carfully до чиста.ако не,ние ќе ги организираме �

【Човечка Коса Перика】10 A одделение Бразилецот човечка коса перика, не метежот и минимална пролевање, в�

БОЈА : Главната слика покажува RL6 / 28 Bronzed Sable боја; Bang Дополнителните Пред : 3 1 / 2", Круна 8 1 / 2", од Страна на :

Ние сме посветени да ви понуди висок квалитет на боја+перики за жените !Тоа е совршен избор за вас за да и

Bobbi Шеф скратен Човечка Коса Перика MH1500 MADALYN Продажба Перика Боја : 613 / Боја се Прикажани на модел : 613...

Shlomit има директно текстура, со дели на двете страни и во задниот дел.Слоевите над мешавина беспрекорно с�

по природни воздух за сушење, навивам може да се чуваат како оригиналот.Губење на средството за смекнув�

Боја класификација : лен.Губење на материјал : висока температура жица.Избрана свилен вистинска човечка

【Коса Материјал】 Целосно машинанаправи перика, долгата брановидна перика е направен од висококвалите

Како вашиот перика беше испратена надвор, откако таа била произведена, има можеби малку надвор од форма

Губење На Материјал : Бразилски Длабоко Бран Коса Снопови, 100% Необработени Богородица Бразилецот Човеч�

100% Бразилецот Remy Човечка Коса, мека, Мазна како Свиленкаста, минимум вирусот ,не метежот,Удобно Против К�

5 Advisable за цел богородица коса, природните бои и природните права ако сакате да багра, боја, перм косата с�

Природна боја изгледа природно Не restyle косата премногу често премногу тешко,или на косата, лесно ќе се д�

[T дел чипка перика] 13*4*1 Т дел чипка перика пред извлечен косата со бебе коса, Полна и Густа Гледа и Супер �

Капа ИзградбаЧовечки Чипка Пред Перики со Среден Браун Чипка Боја и Средни Капа Големина(2222.Glueless Чипка �

Please wait...