0
clear
  • Siebzeh Романтична Лаванда Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови на Вежбање Јога и Пилатес (72 x 24 x 6mm)
  • -20%
  • -20%
Siebzeh Романтична Лаванда Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови на Вежбање Јога и Пилатес (72 x 24 x 6mm)

Siebzeh Романтична Лаванда Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат

DEN 1271.76

Достапност
Достапно за нарачка

Како резултат на тоа, тоа е разноврсна и се многу издржливи, јога мат е одличен избор за секој вид на пракса, и ако издржливост е проблем, секогаш може да се рециклира на тоа, бидејќи тоа е толку неутрален на животната средина.【Еко-Пријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густина и висока еластичност.Се чувствуваат леснотија да уживате во вашиот вежба во секое време.Оваа јога е направен од Еко-свесни состојки.Pefectly одговара за вашиот жешка јога, пилатес, семејство пикник и патување.Не ЕВА, без ПВЦ, не токсичност, нема штетни хемикалии.Совршен за пилатес, вежби часови, салата, туширање, кампување, патување, плажа, и многу повеќе!.Мат Димензии : 72 инчи долго, 24 инчи широка и 0.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

Леплива.површината обезбедува не се лизга површина.Вафли ткаат шема.Издржливи се чисти ПВЦ материјал к�

88% Полиестер, 12% Најлон.Дали сеуште се користат гумени јога душеци кои не се апсорбираат потта?Вие треба �

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

71" долго 24" широк обезбедува удобност за луѓето од сите форми и големини 1 / 2" Ултра дебели мат со Pro Source Уд�

KESS In House curates секое парче на уметнички дела посебно имајќи го во предвид производот линија.Овие јога вежб

【Лесно да се Свитка & Носат】јога мат може да се свитка до лесно, што го прави идеален за патување јога ма

Целиот материјал кој се користи Екопријателски.Професионални Тест лабораторија сертифицирани Нашите

Се чувствуваат леснотија да уживате во вашиот вежба во секое време.【ЕкоПријателски Материјал】јога ма�

Премиум тежина мат материјал е совршен за било кој тип на јога или пилатес рутина и ќе трае многу години

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

25 инчи дебелина, повеќето оптимална големина за Јога мат.Само костим за вашата перница, колената, зглобо

Големина : 4.5 мм дебел x 60cm x 183cm долго.Тестирани се сметаат за Слободни од Штетни Материи да Oeko Tex Ниво 1 Phthal

Не ЕВА, без ПВЦ, не токсичност, нема штетни хемикалии 【Мулти Цел】Ова Е голема отворен и затворен МАТ, би

Оваа јога е направен од Екосвесни состојки 【Мулти Цел】Ова Е голема отворен и затворен МАТ, би било идеа

УДОБНОСТА идеални за почетници и искусни јогиите.НЕ се ЛИЗГА ТЕКСТУРА – 2 различни зафат модели се обез�

Покрај тоа што можат да се одморат по вежбање.Мат Димензии : 72 инчи долго, 24 инчи широка и 0.Како резултат �

★Ова јога мат, обезбедува одлична поддршка за колена, назад и глуждовите за време на вршењето на вежба р

Премиум тежина мат материјал е совршен за било кој тип на јога или пилатес рутина и ќе трае многу години

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

Се чувствуваат леснотија да уживате во вашиот вежба во секое време.Рампа се перат, може лесно да се чист�

Please wait...