0
clear
  • Relaxdays Faux Кожа Накит Кутија со Брава и Клуч, Овална Преносни Накит Случај, Црна, 15 x 22 x 13.5 cm
  • -20%
  • -20%
Relaxdays Faux Кожа Накит Кутија со Брава и Клуч, Овална Преносни Накит Случај, Црна, 15 x 22 x 13.5 cm

Relaxdays Faux Кожа Накит Кутија со Брава и Клуч, Овална Преносни Накит Случај, Црна, 15 x 22 x 13.5 cm

DEN 839.76

Достапност
Достапно за нарачка

Накит за складирање : Големи trinket случај со доволно простор за часовници, козметика и повеќе - Со мал ринг-слот кутијата.Домот : овална накит импресионира со едноставност и елеганција - Достапен во црна и бела - навистина парична казна подарок и за дами и господа.Црна : Оваа црна lockable накит случај е идеален за патувања - Мал приказ на случај за секоја чанта - Идеален за безбедно чување на патот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Помага да се намали количината на светлината влегува во објективот Конструкција : Gimbal Безбедно авиони �

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Висока цврстина, долг животен век.Шефот на материјалот тешки, влијаниеотпорни, и машини за дупчење заед�

ПРАЗНИК ПРОДАЖБА 20% попуст Продажба На Сега + БЕСПЛАТНА Испорака!Попуст веќе се применуваат.Слика број 1

✅НАЈВИСОК СТАНДАРД за КВАЛИТЕТ, ТОЧНОСТ И ПРЕЦИЗНОСТ Ние НЕ правиме никакви ЕВТИНИ дигитални caliper мере

Нема машина за миење е потребно ▶ Употреба : погоден е за секојдневна табела декорација.Тоа може да се к�

Флексибилни за безбедност.Силна, држи до 5lbs.Употреба во плевни, болници и daycares.Кралска Сина боја 4 куки п�

Дознајте повеќе за нашите нови самолепливи позадина!Во потрага за парче декорација тоа е брзо и лесно д�

Максимална обнова и минимум неспецифични адсорпција со долгатерминот хемиски и физички стабилноста ко

Важно : НЕ се препорачува за употреба на топли пијалаци.Ова шише за вода е изолирана да се задржи вашите �

Прецизност мелење склони сечилото помага да се обезбеди брзо дупчење, импресивен сечење моќ, и одличен �

Голема Контрола : во Обезбедувањето на стабилен притисок прилагодување со висока точност, протокот фил�

Алуминиум за сила и отпорност на триење, корозија, и хемикалии.Спојување Тип : E Максимум оперативни прит

За нејзината боја(Црвена,Розова,и другите) и keybaord издание(САД,велика БРИТАНИЈА,ЈП и други),ве молиме да г�

Функција : За помине уметност полски трансфер дизајн.Висок Квалитет : Овие нокти печат плочи се направен

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

Лесно да го Замени на Бред Точка доколку е оштетен.Shanks се 1 / 4" хексадецимален, па тие може да се менува за

Компатибилен Со : Vizio D60Д3 Боја : Црна отпорен на гребење заврши.Низок Профил става вашиот ТВ само .75" во бл�

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Хардвер Големина : 31"W x 46"H x 20"D Банер Големина : 22.75"W x 36.75"Х Хардвер Материјал : алуминиум, пластика (баласт).

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.Тежина : 650g.Матер

Дизајнот на постепено намалување во близина на центарот на филтерот овозможувајќи акцент на foregrounds или

Супериорни перформанси; ultimate подигање време; складирање брзина и сигурност.Најновите 3 D2 TLC флеш техноло

Please wait...