0
clear
  • Т&S Месинг Б-2731-LH Б-2731-Lh, Еден Лост Тапа, 6-Инчен Рачка, 9-Инчен Spout, Вртливата База, Флексибилни Материјали, 10-Инчен Deckplate
  • -20%
  • -20%
Т&S Месинг Б-2731-LH Б-2731-Lh, Еден Лост Тапа, 6-Инчен Рачка, 9-Инчен Spout, Вртливата База, Флексибилни Материјали, 10-Инчен Deckplate

Т&S Месинг Б-2731-LH Б-2731-Lh, Еден Лост Тапа, 6-Инчен Рачка, 9-Инчен Spout, Вртливата База, Флексибилни Материјали,

DEN 5376.00

Достапност
Достапно за нарачка

Опис на производот Б-2731-Lh, Еден Лост Тапа, 6" Рачка, 9" Spout, Вртливата База, Флексибилни Материјали, 10" Палубата плоча, Т&S Месинг произведува комплетна линија на чешми, вентили и специјализирани производи за храна услуга индустрија.Од Производителот Б-2731-Lh, Еден Лост Тапа, 6" Рачка, 9" Spout, Вртливата База, Флексибилни Материјали, 10" Deckplate, Т&S Месинг произведува комплетна линија на чешми, вентили, и специјализирани производи за храна услуга индустрија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

✽【Убаво и пристојно】 Погоден за various Bathroom Када Faucetor кујна декорација.Совршен за пријатели / колеги кои

✽【Убаво и пристојно】 Погоден за various Bathroom Када Faucetor кујна декорација.Совршен за пријатели / колеги кои

Со две цевки одговара за топла и ладна вода.Совршена комбинација на уметност дизајн.Вино стакло форма, и

Премиум Материјалот:Оваа бања тапа тело е направен од премија одделение не доведе месинг.Leadfree месинг 50

Направен од висок квалитет на цинк легура, мазна површина и добра отпорност на корозија.Површината бран

Ве молиме да се разбере и ви благодарам многу Исплакнете остатоци во предвградени водовод пред инстала

Солидна месинг изградба обезбедува квалитет и сигурност.Модерната водопад славина за бања потоне.Еден

Направен од висок квалитет и висока јачина материјали, тоа е трајни, отпорни на абење и отпорен на короз

✽【Убаво и пристојно】 Погоден за various Bathroom Када Faucetor кујна декорација.Совршен за пријатели / колеги кои

■Гаранција Прашања : Ние Може да Обезбеди Осигурување на Квалитет и Услуга на Клиентите.Ако Имате Било

Модерен Дизајн : Кој елегантни, curving линии со foliate рачка , тоа е навистина домот вкус и се вклопува во моде

✽【Убаво и пристојно】 Погоден за various Bathroom Када Faucetor кујна декорација.Совршен за пријатели / колеги кои

Тапа Потоне Донесе G1 / 2 машки конец конекција, добра запечатување перформанси, нема вода истекување, лес

✔ 【 Двојна Рачка за Контрола на Температурата 】2рачка за инсталација за лесен проток и температура на

Дувачкиот конструкција со еден керамички дискови касети.Проток : 1.2 GPM притисок компензираат aerator.Декмон

ТРАНСФОРМИРА : Од нормалните секојдневни дизајн на најновите е современа туш décor и стил.НАЈВИСОК КВАЛИТ

Water Sense сертификација промовира вода конзервација.Вклучува појавување на крај исцедете собранието.Рачк

✽【Убаво и пристојно】 Погоден за various Bathroom Када Faucetor кујна декорација.Совршен за пријатели / колеги кои

Име На Производ : Слив Тапа.Материјал : Метални Легури,Материјал.Оваа Славина е Погоден за Повеќето Фами

Име На Производ : Слив Тапа.Материјал : Бакар.Оваа Славина е Погоден за Повеќето Фамилии,И Прецизност Мат

Наменети исклучиво за Делта чешми.Направен да оригинални спецификации.Точно тестирани за да се обезбед

1 / 4свиок керамички диск контрола касети.Дувачкиот изградба 3 x 1 3 / 8" cutouts 6 5 / 16" spout дофат 1 / 2" NPT конектори.О

Тоа е здрав,безбеден и стабилна 【ЛЕСНО ДА се РАБОТИ】 : 90 степени Една рачка кујна тапа може контрола на

1.5 gpm, 5.7 L / min.Единствен канал стил spout дизајн.Вкупно 5 во 1 / 8.долго, 13 3 / 8 во.висока.Еден лост рачка за лесно

Please wait...