0
clear
  • Ph26 Сина Браник Случај за V-Мобиле XS во Квалитет со Силиконска
  • -20%
  • -20%
Ph26 Сина Браник Случај за V-Мобиле XS во Квалитет со Силиконска

Ph26 Сина Браник Случај за V-Мобиле XS во Квалитет со Силиконска

DEN 557.76

Достапност
Достапно за нарачка

360° ЗАШТИТА : Овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот V-Мобиле XS од паѓа.Изработени од мек силикон.Нови и робустен и ултра-отпорни технологија, аглите на овој случај се зајакнат за подобро шок и вибрации апсорпција.Погоден за вашето V-Мобиле XS : cut-outs се предвидени за да се овозможи слободен пристап на сите пристаништа, пристаништа и копчиња на вашиот телефон.Дизајн и Стил : нова генерација на заштита со ергономија и светли бои за да заличи до вашиот секојдневен живот.УЛТРА ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА!Да се стави на браник во место, едноставно позиција на браник на секој агол како ќе се прилагоди на тоа, се повлече на неа да се инсталира и да се провери дека сите контура е донесена за да се Релаксираат и да го вклучи во игра.PH26 - Браник заштита, shockproof и ултра-отпорни.Нејзините агли се зајакнат за подобра апсорпција на секојдневниот шокови.Cut-испис овозможи слободен пристап на сите пристаништа и на пристаништа на вашиот телефон.Дизајн, ергономија и живописни бои се дополнуваат со вашиот дневен вкус.Оваа брана е универзална.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку email систем, ние ќе ви одговори во рок о

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Samsung Галакси A52

Практична & Стилски.Овозможува пристап до сите копчиња и пристаништа.Се изгради од високо квалитетен ма

【КОМПАТИБИЛНОСТ】Компатибилен со Крикет Визија 2 [U304 AC, 2020 Ослободување] (Не Одговара Крикет Визија).Ни em

Производителот гаранција може да не се применува 360° ЗАШТИТА : Овој случај гарантира оптимална заштита

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Samsung Галакси S21

Ултра Тенок ВисокоКвалитетни Чувствува Крпа Антиотпечатоци Заштита Поклопецот е специјално дизајнира

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Oppo Reno5 Про 5 G 6.55"

Etui Conque Уметност غطاء هاتف Carcasa Custodia Téléphone чехол для телефона.Hülle Уникатен дизајн и лесно да пристапите д

Производителот гаранција може да не се применува.P R O T E C T I O N 360° : Овој случај гарантира оптимална зашти

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Samsung Галакси S21

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Oppo Reno5 Про 5 G 6.55"

FITMENT 20072018 Wrangler JK 20182021 Wrangler Л / 2020 Гладијатор JT (Доза не одговара за 2017 JK Рубикон Recon модел).ТЕШКИ ГРАДЕЖНИ E

Etui Conque Уметност غطاء هاتف Carcasa Custodia Téléphone чехол для телефона.Hülle Уникатен дизајн и лесно да пристапите д

Etui Conque Уметност غطاء هاتف Carcasa Custodia Téléphone чехол для телефона.Hülle Уникатен дизајн и лесно да пристапите д

Производителот гаранција може да не се применува 360° ЗАШТИТА : Овој случај гарантира оптимална заштита

Ви благодариме!.Ако не сте задоволни со купувањето на нашите производи, ве молиме контактирајте ме прек

Please wait...