0
clear
  • CleverMade 32L Расклопна Чување на Кутии, Пластика Виткање Пластовидно Нови Контејнери за Дом и Гаража Организација, CleverCrates, Црна, Pack 3
  • -20%
  • -20%
CleverMade 32L Расклопна Чување на Кутии, Пластика Виткање Пластовидно Нови Контејнери за Дом и Гаража Организација, CleverCrates, Црна, Pack 3

CleverMade 32L Расклопна Чување на Кутии, Пластика Виткање Пластовидно Нови Контејнери за Дом и Гаража Организација,

DEN 1132.32

Достапност
Достапно за нарачка

Interlocking гнездење систем обезбедува стабилност за вертикална редење кога се отвори и во употреба или целосно се распадна; лесно да се чисти, ја бришам кошеви надолу со влажна крпа и се исуши.Кажете збогум на млеко гајби сте израснале со и добредојде Clever Crates во вашиот живот!.Произведени во Европа со 100% Полипропилен; мерење 19.Издржлива пластика pop-up кутии нудат голем еколошки пријателска алтернатива за пластични кеси, евтини обновливи totes и мало картонски кутии, кои често се користат еднаш и фрлени.Ги пробате за промет на големо клуб шопинг, училница организаторите, складирање на спортска опрема, уметност и ракотворби, градинарство, и домашни проекти за подобрување.Кога не е во употреба, тие колапс надолу за помалку од 2" за компактен складирање.На Clever Made Clever Crates се паметни, простор за заштеда на решение за поедноставување на сите на вашите активности, патувања и ден-за-ден задачи.Овие сите намена комунални гајби, исто така може да се зголеми на леснотија и ефикасност на секојдневните задачи и чување на податоци, и во затворени простории како и надвор.На interlocking гнездење систем обезбедува стабилност за вертикална редење.Тие се дизајнирани со здрав долниот база и го отвори страничните ѕидови кои прават идеален за организација на проекти.Поп 'em се отвори кога ќе им треба, се свитка 'ем рамна, кога не.37"H, секој pop-up кошница има 32 литри (34 quarts) по волумен со максимален капацитет од 40 lb.Удобно страна рачки на секоја лесни гајба се направи се движат бриз; одлични за превоз на намирници од вашиот автомобил багажникот, кујната провизии организирање, или за чистење на материјали во бањата.Овие умен пластични кутии за складирање се комбинираат пакување, транспорт и чување во еден еднократно, расклопна сад.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тоа е исто така лесно да се чисти.ПОПРОДАЖБАТА на ЗАШТИТА : Попречена од компресирани пакување, може да п

Има една сина и една жолта, а на производ големина е 13.7 инчи широка и 17.7 инчи висок.Оваа валкана облека по

Tip All димензии се мерени рачно, и отстапување е 12 cm., со нашите пространи перење кошница, сè повеќе не е ску

ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Водоотпорен Материјал : На перење забавува се направени од памук, лен со водоот

Одлично За Ставање Во Дете Playroom, Колеџ ученичкиот дом, Дом Агол, Бања, Спална соба, Расадник.Ако ви се доп�

РАСКЛОПНА ДИЗАЈН кошница има удобен простор за заштеда на енергија дизајн за ефикасно складирање.Тоа п

Перење Кошница Материјал : Силна, НосатОтпорни, И Водоотпорен Оксфорд Ткаенина + Дното На Јп Плоча Поддр�

, со нашите пространи перење кошница, сè повеќе не е скучна работа.Свитлива, погоден за секое место, лесн�

Се состои од 4 заграда : На перење кошница се состои од 4 загради, па вие не мора да се грижите за тоа урива�

Ве молиме не го чувајте влажна облека и крпи во тоа и чувајте го подалеку од влажни подот, или тоа може да

5 CM Јачина на звук : 60 L Пакет : 1 x Перење Кошница, 4 x Загради Карактеристики : Свитлива, Екопријателски, Мод�

9 инчи (49x30x40.9 ВО / 49x30x40.ДИМЕНЗИЈА : 19.Ве молиме не го чувајте влажна облека и крпи во тоа и чувајте го пода�

ПОПРОДАЖБАТА на ЗАШТИТА : Попречена од компресирани пакување, може да постојат брчки, Тоа ќе се опорави �

Помага да се задржи вашата валкана облека чиста, вашиот простор чисти, и вашите валкани алишта надвор од

〖Екстра Долг Голем Капацитет〗 Специјално зголемена и издолжени димензии за монтирање на сите ваши по�

Стилски Модел : прилично перење кошеви, не само практично, но може да се користи како добра оркестарот до

Кога ќе се одвиваат на перење торба, на платно кошница може да биде лесно да се чуваат во исправена позиц

Мултифункционален Перење Кошеви:Премногу продукти ќе го направи вашиот дом неуредна и заземаат многу

8") отстапувања поради прирачник за мерење.5 CM Јачина на звук : 60 L Пакет : 1 x Перење Кошница, 4 x Загради Кара�

▲Надгради перење кошница има монтажни загради, на четирите агли, која може да стои цврсто и без да се гр�

ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Водоотпорен Материјал : На перење забавува се направени од памук, лен со водоот

Стилски & Практична настава : Добра водоотпорен перформанси на Оксфорд ткаенина со траен квалитет.Треба

Додавање на ЈП одбор на дното направи складирање кошница самостојно да стојат.Повеќе намени : На перење

Патент : НИ 9,926,105 B2 ; ДЕ 20 2014 101 047 U1 ; ZL 2014 година 1 0386688.1 BPA Free.Удобноста зафат рачки за лесна за носење.Корисн

Повод : Перење торба решава сите складирање проблеми и е добар помошник за вашето семејство.60 L има голем

Со две рачки на страна,лесен за употреба и лесно да се движите.Ако имате било какви прашања, ве молиме ко�

Удобен storage The перење торба е дизајниран за лесно сортирање и чување на податоци, и тоа е доволно голем за

Природен памук, лен материјал, гроздобер ретро стил.Може да складирање на храна, закуски, бебе играчки, в

Please wait...