0
clear
  • Сатенски Хаубата Спиење Хаубата Капа - крупните, Двоен Слој, Реверзибилна, Прилагодлив Сатен Капа за Спиење Коса Хаубата, Вино + Розова
  • -20%
  • -20%
Сатенски Хаубата Спиење Хаубата Капа - крупните, Двоен Слој, Реверзибилна, Прилагодлив Сатен Капа за Спиење Коса Хаубата, Вино + Розова

Сатенски Хаубата Спиење Хаубата Капа - крупните, Двоен Слој, Реверзибилна, Прилагодлив Сатен Капа за Спиење Коса

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

На прилагодливи drawstring исто така, може да се избегне на капа е премногу тесни да влијае на циркулацијата на крвта.Ние и ветуваме на 12-месечна гаранција за квалитет на производот, ако имате било каков проблем во врска со нашата капи, се чувствуваат слободни да контакт.76 оз(50g) Gross Weight : 2. [Различни бои & Гарантира] На спиење капи имаат различна боја опции за вас да се избере, како и високо-квалитетни материјали и се намалува frizzy хаос и губење на триење при спиење.Тоа е голема работа за да се земе еден двострано погоден за носене хаубата да collocate различни облека.[Премиум Материјалот Сатен Свила] Направен од 100% високо-квалитетни сатен свила, која е третирана со боја одредување на технички процес и тешко да исчезнат. Се исуши на сатен хаубата : Тоа треба да биде поставена рамни или обесени да се исуши, не треба да биде спроведен со штипки за алишта, бидејќи тие ќе остават белези; 3.57"(37cm) Net Weight : 1. [Перење Инструкции] 1.Карактеристики на Производот : Naivlizer Дамка Хаубата Спиење Капа Прилагодливи Двоен Слој Реверзибилна за Ноќно Спиење Frizzy Кадрава Коса, Маска за Заштита на Материјал : 100% високо-квалитетни satin Length : 14.Нашите капа не е само за спиење, туку, исто така, може да се користи за капење, го прават нега на кожата, и anythings треба да се спречи косата од паѓање.57"(37cm)Ширина : 14.Природните сатен свила направи вашата коса светлина, анти-метежот, со свилен сјај и изглед.Рака мијат со ладна вода и нежно сапуни; 2.12 оз(60g) Пол : Унисекс. Сатенски исто така, треба да не биде искривено или contorted додека е мокра, бидејќи тоа може да се постави постојан брчки во ткаенина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100% Памук.Двоен Прстен затворање.Рака Мие Само.Една големина одговара на повеќето луѓе, обемот на глават

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Една Големина Одговара на Повеќето : Овие beanies с

Нашите кабел поврзана beanie ви држи стилски во траен тренд.Можете да се вратите оваа точка од која било пр

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

✿вештерка шапка каубојска шапка капи за мажи вештерка капи за жените капи за жените пиратски шапка беб

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Не е лесно да се брчка, или намали, може д

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.За секој со губење на косата, ова не е само шмин

Одговараат за Нашите мажи beanie шапка е одлична за повеќето мажи и жени.Уво Заштита клапи се одлични за ч

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Повеќе апликации : Овие памук прилагодливи чистење капи се широко применливи на работата или убавина сп

100% Акрил.МАТЕРИЈАЛ Направен од 100% Акрил.Тоа се направени од мека акрилик предиво и руно поставата внатр

Еластична затворање.Зимските ракавици сигурно ќе се задржи вашите раце топло и удобно.Меки, лесни и раз

100% Акрил.Рака Мие Само.Кабел Beanie Материјал : 100% Акрил на платно.Конска опашка Beanie Големина : 20*21cm / 7.8*8.2"(Ед

100% Полиестер.Материјал : Направен Од 100% Полиестер, Дише, Меки, Удобни, Светлина И КожаПријателски.Растег

Еластична затворање.Сатенски Наредени Зимска Шапка lycycse женска свила зимска шапка карактеристики свил

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Пакет Содржина : 1 PC Шапка.Рака Мие Само.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превоз

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Еластична затворање.Сатенски Наредени Зимска Шапка lycycse женска свила зимска шапка карактеристики свил

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат

✿fedora капи за жените опремени капи за мажи жени капи новороденче капи деца каубојска шапка смешни шапка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Please wait...