0
clear
  • Omni Меѓународни 17505 Homogenizer Omni Макро, 115V
  • -20%
  • -20%
Omni Меѓународни 17505 Homogenizer Omni Макро, 115V

Omni Меѓународни 17505 Homogenizer Omni Макро, 115V

DEN 2251.20

Достапност
Достапно за нарачка

Ефикасно процесот повеќето примероци во 30 секунди или помалку.Заменлив ножот.Обработка во рамките на истиот сад.The Omni макро homogenizing е 1,800 вати мотор со брзини до 20.000 вртежи во минута за процесот на тома до 20 L.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Please wait...