0
clear
  • 6-32 x 7/8 Машина Завртки/Дупчиња/Круг Глава/Челик/Црна Цинк (Картон: 9,000 компјутери)
  • -20%
  • -20%
6-32 x 7/8 Машина Завртки/Дупчиња/Круг Глава/Челик/Црна Цинк (Картон: 9,000 компјутери)

6-32 x 7/8 Машина Завртки/Дупчиња/Круг Глава/Челик/Црна Цинк (Картон: 9,000 компјутери)

DEN 11447.76

Достапност
Достапно за нарачка

Круг Дупчиња.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J82 спецификации.Целосно Навој.Челик Црна Цинк Позлатен.Права месо тело fastener со надворешни теми се дизајнирани да се помине низ една дупка или орев да се формира парење навој на завртка.Машина завртки форма на прицврстување решение супериорен во сила да распоредени тема завртки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мерка М4 машина завртки,Навој Дијаметар : 4mm, Нишка на Теренот : 0.7 мм, Нишка Должина : 50 mm.Главата Големина :

Ние, исто така, функција на целосна линија на САДнаправени сврзувачки елементи, вклучувајќи Оценка 5 и 8 �

Големина : М81.25 X 45 MM.Пан Главата, Филипс Диск.Користење со ореви или preнавој дупки на ист дијаметар & нишка

Се користи за да се зацврсти метални делови заедно.Цинк заврши за умерена заштита од корозија.Се зацврс�

Пакет Димензии : 7.111 cms (L) x 8.382 cms (W) x 5.842 cms (H).Видот На Производите : Завртки.Пакет Количина : 1 Пакет Тежина :

【ВИСОК КВАЛИТЕТ на 304 НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК】М3 машина завртка комплет се направени од 304(188)Нерѓосувачки Ч�

Се зацврсти со шрафцигер да се намали ризикот од надстега за заштита на завртката и зацврстени материја

Модел : M3x8mm Завртка Должина : 8mm / 0.32" на Теренот : 0.5 mm / 0.02" Навој на Главата Кол : 5.3 mm / 0.21" Завртка Ритам Ти

Подесувате отпорни завртки се обезбеди повисоко ниво на безбедност за вас со своите вози дизајн, кој го

#832 X 2 Машина Завртки.Станот Countersunk Head.Хексадецимален Штекер Pin Диск 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик (188).Подесув

Овие дупчиња на ѕид плоча завртки се инсталирани директно во женскинавој receptacle, прицврстување на преки�

#1024 X 1 Машина Завртки.Копчето Главата 6Лобус Pin Вози Torx Бренд 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик (188).Подесувате Отп

Вграденво миење главата.Climatek обложени и најтврдокорните челик.НАЛОЗИТЕ извештај ESR2442 Користи GRK малку Т

Одредување компонента, индустриски и изградба сврзувачки елементи.Дизајниран со Филипс главата и 304 че�

Принос На отпорност на оптоварување влечење на средината на fastener додека fastener покажува трајна деформац�

Машина завртки се користи со ореви или зезнав директно во навој receptacle да се зацврсти метални делови зае�

9 Одделение Легура Steel Color : Black Screw Тема Должини : 4mm(20 Pcs), 5mm(20 Pcs), 6mm(20 Pcs), 8мм(20 Pcs), 10мм(20 Pcs), 12mm(20 Pcs), 16mm(20 Pcs), 20mm(2

На шрафовите не се лесно да се оштети, се посилни, и да имаме подолг живот.Тема дизајн е усвоен за да се на

Модел : М2.5x10mm; Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки челик; Завртка Должина : 10мм / 0.39"; Теренот : 0.45 mm / 0.018"; Заврт�

Име на производ : Подесувате Отпорни Завртки; Пакет Содржина : 20pcs x Подесувате Отпорни на Завртка.Главна�

3 / 8"16 X 4".Машина Завртки, Круг Главата, Cruciform Одморите Диск.stainless_steel_188 3 / 8"16 X 4", Надворешно Навој сврзувачк�

ПРОИЗВОД SPECIFICATIONSPart # : 0000205574 Fastener Тип : Машина Завртка Дупчиња Хексадецимален за Миење Главата со Serration Siz

Please wait...