0
clear
  • MCARCAR КОМПЛЕТ Задниот Спојлер одговара за БМВ Х5 G05 Спорт Ulity 2019 ДО Фабриката Штекер Карбонски Влакна Покривот Прозорецот на Горниот Крило Усна
  • -20%
  • -20%
MCARCAR КОМПЛЕТ Задниот Спојлер одговара за БМВ Х5 G05 Спорт Ulity 2019 ДО Фабриката Штекер Карбонски Влакна Покривот Прозорецот на Горниот Крило Усна

MCARCAR КОМПЛЕТ Задниот Спојлер одговара за БМВ Х5 G05 Спорт Ulity 2019 ДО Фабриката Штекер Карбонски Влакна Покривот

DEN 2282.40

Достапност
Достапно за нарачка

*Добар fitment : Овој заден прозорец спојлер крило е добро одговара за БМВ Х5 G05 x Drive30d x Drive40i x Drive50i M50d SUV 2019 UP. *Лесен за Инсталација : Не-дупчење,без никакви модификации.Бесплатни лепак лента вклучени. *Премиум Материјалот : на Врвот рангирани 3 K карбонски влакна со напредна технологија и елаборирање на изработка. *Извонредни Перформанси : Подобрување на визуелното влијание, се создаде нов иконите се погледне и да го поставите вашиот автомобил за разлика од слични модели на улица. *Превозот и Гаранција : Нормално трае 5-10 работни дена да се доставуваат еднаш се испраќаат надвор.Покриени од страна на нашиот 30-дена гаранција за враќање на парите и пријателски услуги на клиентите.Компатибилни Модели : За БМВ Х5 2019 x Drive40i X Линија Спорт Комунални 4-Вратата За БМВ Х5 2019 x Drive40i Извршен Спорт Комунални 4-Вратата За БМВ Х5 2019 x Drive50i X Линија Спорт Комунални 4-Вратата За БМВ Х5 2019 x Drive50i М Спорт Спорт Комунални 4-Вратата За БМВ Х5 2019 x Drive50i Спорт Комунални 4-Вратата За БМВ Х5 2019 x Drive40i М Спорт Спорт Комунални 4-Вратата За БМВ Х5 2019 x Drive40i Спорт Комунални 4-Вратата За БМВ Х5 2020 M50i Спорт Комунални 4-Вратата За БМВ Х5 2020 x Drive40i Спорт Комунални 4-Вратата За БМВ Х5 2020 x Drive50i Спорт Комунални 4-Врата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Се вклопува во 2008 2014 година МерцедесBenz CКласа 4врата седан (W204).Без дупчење, bolting, или каква било измена по

Додава видливост, додека создавање на стилски изглед кој ќе го персонализирате вашето возило.Конкретно

Додава личен допир на вашето возило.Направени од издржлив материјал да го издржат времето елементи.Под�

✔ Извршувањето спојлер прилагодена за Mustang GT500 20152020 Таа е дизајнирана според оригиналното возило и совр

ФАБРИКАТА СТИЛ СПОЈЛЕР ЗА 200813 NISSAN НЕПРИЈАТЕЛСКИТЕ НЕМА СВЕТЛИНА.ABS Удар Мувла Едно Парче Изградба.Делу�

Fitment : ве Молам, проверете го документот Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето в�

Fitment : ве Молам, проверете го документот Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето в�

Fitment : ве Молам, проверете го документот Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето в�

Adhesiveness е послаба кога на температура под 10℃(50℉), со користење на косата посува за да се загрее на топлин�

Кутија) и испорака може да трае 10 до 30 дена, во зависност од дестинацијата и царинските постапки (брзи пр�

Овој заден спојлер Замена Одговара за Граѓански 10,Проверете дали тоа ќе се вклопи вашето возило да се об

Ве молиме проверете го документот Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето возило

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Fitment : ве Молам, проверете го документот Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето в�

Против Пролизгување и Отпорност на Абење : надградена педалот може лесно да се избрише исклучување песо

Изработен од ABS пластика (не FRP), материјал со дебелина 3 мм.Завршна површина : unpainted, сјајна црна боја...

Овој заден спојлер Замена Одговара за Граѓански 2016+ 10,Проверете дали тоа ќе се вклопи вашето возило да с�

Fitment : ве Молам, проверете го документот Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето в�

Зголеми вашиот свеж воздух уживање.Елегантни аеродинамичен стил.Го намалува правец на бучава.Инсталир�

Please wait...