0
clear
  • ToughBuilt - ClipTech ™ Центри - Солиден Челик Стожерот Игли, 2 Завртка Дупки, Клипови на Сите ClipTech ™ Пошта, Toolbelts, и Totes - 3 Дел (ТБ-CT-150)
  • -20%
  • -20%
ToughBuilt - ClipTech ™ Центри - Солиден Челик Стожерот Игли, 2 Завртка Дупки, Клипови на Сите ClipTech ™ Пошта, Toolbelts, и Totes - 3 Дел (ТБ-CT-150)

ToughBuilt - ClipTech ™ Центри - Солиден Челик Стожерот Игли, 2 Завртка Дупки, Клипови на Сите ClipTech ™ Пошта,

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

ТЕШКИ - Солиден челик стожерот иглички им се овозможи на овие сигурен центри да го издржат најмногу ригорозни услови за работа.Завртка дупки овозможи Центри да биде прикачен на секаде.ИНОВАТИВНИОТ ДИЗАЈН - На Clip Tech ™ иновации дава професионалци никогаш не-пред опција на напор, прилагодливи, и меѓусебно пошта, totes, футроли и циклуси за да се вклопи во секоја работа.Носат само она што ви треба кога ви треба.За дополнителна удобност тоа вклучува Не се лизга поместена рамо, рака.РАЗНОВРСНА И PRCATICAL - Центри лесно може да се закачите на било појас, Clip Tech ™ торба или tote, Clip Tech ™ Ѕид Организатор, или зезнав на ѕид или joist.Вашата пошта и алатки кои може да бидат организирани и се преселил колку што е потребно за вашиот појас, во вашата гаража, на jobsite, или во задниот дел на вашиот ван да се вклопи во секоја работа.Клип на една торбичка или со целиот екипаж.САД КОНТРОЛА на КВАЛИТЕТОТ - Tough Built производи се дизајнирани, конструирани, тестирани, и прегледани во САД да се обезбеди висок квалитет.Можете да бидете сигурни дека сте добивање на најтешките торбичка околу себе, и својата опфатени со нашите ограничени доживотна гаранција на оригинални набавувачот против дефекти во материјалот или изработката.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА Изработени од квалитетни материјали и изградена на последните години во областа.Тоа стои до некои од најтешките средини.Ruggedly изградена, тоа е совршен прилог за сите професионални и било градилиштето.Во прилог точка за сите Clip Tech пошта.Лесно прикачување на било појас, Ѕид Организатор, Clip Tech торба и tote.Завртка дупки овозможи Центри да биде прикачен на секаде.Солиден челик стожерот иглички.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Надградба 15 Силни Магнети】Магнетни Wristbands Опкружен со 15 силни магнети, тоа е совршен магнетни wristband за

Повеќе piggyback методи лесно може да се конвертира, како што се градите, грбот, половината.Издржлив Материј�

Повеќе Џебови : Ова пешачење половината пак има четири џебови,една е главна волумен џеб со патент, други�

Нашите класичен 1 1 / 2инчен Панталона Појаси се направени од здрав но еластична земјата пржен лигамент к�

【АнтиДамка】 Вистинска кожа е изграден и на отклонување на џебовите и носители се многу челични навртк�

Направена од премиум Тешки врвот жито кожа.Пред се намали дизајн за виткање удобност 2" Двојно јазик чел�

✅Тешки Поместена Алатка Појас Макс 7 инчен Ширина Назад Поддршка Соочи со Тешки Пена Ви Даде Добра Пора�

Повеќе piggyback методи лесно може да се конвертира, како што се градите, грбот, половината.Половината кеси с

Повеќе џебови чувајте ги вашите објекти одделени и организирани.Голем Капацитет : Овој појас торба прав

Тешки Работа Подвезици.Една Големина Одговара На Сите.Достапни во боите на Црвена, Црна и Сина.Дизајнир�

Најлон / Кожа.Направен во САД 3инчен широк и поместена за екстремни удобност.Достапен во големини мал пр�

Издржлив Материјал : појас на овој fanny пак се направени од најлон; Патент е имитација метал; Ткаенина е пл

Пот Помалку со Gatorback Воздух Вентилирани Алатка Појас Соочи и Дише Ткаенина.Алатка Торбичка Подготвени �

Половината кеси се најдобри за кампување, џогирање, трчање, одење, качување, пешачење, велосипедизам, тр�

Синтетички.Увезени.АЛАТКА ПОЈАС РАКА ПОДВЕЗИЦИ : Направен од 1680 D балистички најлон ткаенина, лесни удоб

Clip Tech торбичка клипови на & исклучи било појас.Вклучува 2 пошта, Модуларен Чекан Јамка, Поместена Појас и

Издржлив Материјал : појас на овој fanny пак се направени од најлон; Патент е имитација метал; Ткаенина е пл

магнетни затворање 【Трајни Meterial】Работа појас suspender направени од 1680 D балистички најлон, лесни удобно & �

Повеќе Џебови : Ова пешачење половината пак има четири џебови,една е главна волумен џеб со патент, други�

Повеќе Џебови : Ова пешачење половината пак има четири џебови,една е главна волумен џеб со патент, други�

10џеб столар е кеса со 4 главни помине и алатка џебови и 6 помали џебови.Двојно кожа и двојно шевови на стр�

Тешки Изградба.Рачно направени во САД.Изведувачот одделение.Од 1980 година Occidental Кожа е познат за произво

Количина : 4 парчиња Боја : Црна 2.5 Инчен Ќе одговара на ремени до и вклучувајќи 2.5 инчи широка.Материјал �

Кој направете го тоа едноставно, мода, светлина водоотпорен и трајни, не исчезнат.Повеќе џебови чувајте

【15 Силни Магнети】 Оваа Магнетен Wristband опремени со 15 моќни магнети, кои го опкружуваат речиси целиот згл

ПРЕМИУМ КОЖА НОЖ ОБВИВКА Нож holster со појас циклуси.Квалитетот елегантен EDC Организатор, трајни и трае до

Организираниот : со универзален држач за лесно виси, e.г.чекан и клешти, корисни метален клип за лесно при

Кожа.Направен во САД.Единствена, Едно Парче Toolbelt Собранието.Бакар Заковки Се Засилуваат Главната Кеси.No

Половината кеси се најдобри за кампување, џогирање, трчање, одење, качување, пешачење, велосипедизам, тр�

Носатотпорни & Издржливи Благодарение на неговата силна и тешка 600 D полиестер ткаенини, силна бода и за�

Please wait...