0
clear
  • AMBF WE100S84X8D-15 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 100 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 39 Инчен Должина, 304 СВ Јадро, Еден Отворен Крај/Пролет Крајот Капа EPDM О-Прстен/Запт
  • -20%
  • -20%
AMBF WE100S84X8D-15 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 100 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 39 Инчен Должина, 304 СВ Јадро, Еден Отворен Крај/Пролет Крајот Капа EPDM О-Прстен/Запт

AMBF WE100S84X8D-15 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 100 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 39 Инчен Должина,

DEN 2059.20

Достапност
Достапно за нарачка

Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Природен Памук Медиуми.Филтер Димензија : 2.5 Inc OD 9.875 Инчен Должина, Micron Оценка : 0.5 Micron.Endcap & Заптивка : Отворете го заврши/Не Капи Нема О-прстен/Заптивка.Произведено во САД.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирани машини за доследно извршување на тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Мастило и бојата елементи имаат 3-фаза мулти-шема ликвидација процесот нуди вистинска длабочина на вчитување и ја спречува core заслепувачки.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.Сите крајот капа конфигурации на располагање за да одговара на вашите постоечки домување.Стандардна големина се за 2,5, а 4,5 инчи.Стандардни должини од 9.75 до 40 инчи.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Стил : 1 Материјал : Neoprene Гума.Durometer : 70 A.Боја : Црна.Температурата Опсег : 20° до 150° F гума, Neoprene е отпорен на �

Стил : 1 Материјал : СДР Гума.Durometer : 70 A.Боја : Црна.Температурата Опсег : 0° до 220° F СДР гума е отпорна на три�

Безбедносен печат со beaded кабел за употреба со приколки, гејтс, решетки, врати, и други предмети.За отпорн

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

Вистински ОЕМ замена дел.Franke е на услуги на службата за храна опрема.Користете вистинско ОЕМ делови за б

000, и окно брзина на 4,000 метри во минута (fpm).Тие имаат круг, квадрат, или правоаголен пресек, и доаѓаат во р�

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

Стил : 7 Материјал : Neoprene Гума.Durometer : 70 A.Боја : Црна.Температурата Опсег : 20° до 150° F гума, Neoprene е отпорен на �

Јаже пломби можат да бидат изработени од еден материјал или од комбинација на материјали кои одговараа�

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

5 mm) и карактеристики на инсталацијата прилагодливост до 3 / 4 инчи (19 мм).Лесно да се инсталира и со изборе�

Please wait...