0
clear
  • YKQJS-YQ Електронски Врата 7 Инчен Автобус 2 Жица Видео Врата Телефон Спогодба Системи за Полнење за Насловна 2 Единици Стан Ноќно Видео Врата (Боја : Бела, Големина : SY828NH
  • -20%
  • -20%
YKQJS-YQ Електронски Врата 7 Инчен Автобус 2 Жица Видео Врата Телефон Спогодба Системи за Полнење за Насловна 2 Единици Стан Ноќно Видео Врата (Боја : Бела, Големина : SY828NH

YKQJS-YQ Електронски Врата 7 Инчен Автобус 2 Жица Видео Врата Телефон Спогодба Системи за Полнење за Насловна 2

DEN 21412.56

Достапност
Достапно за нарачка

54*2 P 2-core Врска терминал wire1 * 2.Dual спогодба комуникација помеѓу затворен единици.На 2-жица систем потребни само две жици, моќ, аудио, видео и контрола сигнал сите се пренесува со 2-wire кабел. 7" колор TFT LCD без зрачење, ниска потрошувачка на енергија и висока дефиниција.Погледнете агол : 92°4.Фреквенција : 125 Khz8.Конекција начин : АВТОБУС 2-wire4.Јачина на звук, светлина и контраст прилагодливи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.3 cm Package Вклучува : 32 Pieces Mandala Dotting Алатки Set Note : доз�

Декорација за вашиот дом или како подарок за вас љубовник,семејство или пријатели, Кога ќе заврши оваа р

ПЕЈЗАЖ на злато и рубин за вашиот дом décor.Европски квалитет, фини детали, и шарени дизајн.СЕМЕЈСТВОнапра

Ако не сте добиле наредбата во рок од 30 дена, ве молиме да не контактирате на време и да се одговори на ва�

Рака Извезени Сет содржи везови потребните алатки за почетници да се embroider.Можете да завршите со прекра�

Попродажбата на : времето За испорака е денови, времето за испорака е во работни денови.Ако имате било ка

ПОВЕЌЕ ВЕЗОВИ КОЛЕКЦИИ : вез комплет содржи 100 бои везови теми, 5 големини везови карики, 3 aida крпа, везови

0 Работи за вашиот Тесла 2020 Модел 3!.●Солидна Автомобил Врската го прават овој апарат совршен за двете па

Карактеристики : водоотпорен и дише / сончање изолација / UV / antifreeze / облачно / ветрот / прашина / ну�

1inch; Род13cm / 5.Лесен за Чистење : На mandala dotting алатки и нерѓосувачки челик топката стилови се лесно да се чис

ЖОЛТА и кафена инспирација за вашиот дом décor.Европски квалитет, фини детали, и шарени дизајн.СЕМЕЈСТВОн�

4 Гумени се Справи со Топката Перо помош експерти привлече поголем кругови со дијаметар од : 6,13,16,19 mm...

Лесно ракување : Везови карики имаат месинг прилагодување завртка која што може да се стегне кога е потр

Посебен Повод за Подарок – Тоа е смешно и значајни забава проект за одмор и забава, како најдобар подаро

Вредни Сет : целосен опсег на везови дополнителен комплет со сите алатки што треба да embroider; Само со овој

Карактеристики : Интимни и безбеден дизајн, со високо рефлективна рефлексивни ленти за да се спречи ноќ�

Име на производ : компатибилен со "Шкода" Брза отворено автомобил cover Material : Оксфорд ткаенина плус сомот +

СИНА и жолта дизајн за вашиот дом décor.Европски квалитет, фини детали, и шарени дизајн.СЕМЕЈСТВОнаправен�

ZUCCHINI цвеќиња модел за вашата кујна décor.Европски квалитет, фини детали, и шарени дизајн.СЕМЕЈСТВОнаправе

Го ПРАВИ ГОЛЕМ ДАР : Ова уметности и занаети во собата е совршен за посебни присутни.Без Прашања праша.Ов

Вистински проект боја може да биде малку поинаков поради светлосни ефекти / средина, осветленост на дис�

Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може

Мултифункционален торба Вез проект за складирање торба е мултифункционален складирање торба.Оваа тор�

Техника : семе мушка вез,.Заврши Големина : 12x17cm.Ткаенини : Ткаенини : со печатени дизајн, Тема : Mouline Гама,.Ј

[Пакет се Вклучени] : 1 x везови ткаенина со шема, 1 x везови обрачот(обрачот големина : 7.8 инчен), 1 x англиски

longstitch needlepoint.заврши size 8" x 10".произведени во 1984 година дизајниран од страна на Џоан Бек.произведено во САД

Тоа е посебно продолжен адаптер со полначот со USBC за Mac Book 12" и Други паметни телефони, нека можете да кор�

Добредојдовте на нашиот шопската посакуваме пријатен шопинг искуство!Нашите производи се целосно тест

ПОВЕЌЕ ВЕЗОВИ КОЛЕКЦИИ : вез комплет содржи 100 бои везови теми, 5 големини везови карики, 3 aida крпа, везови

Please wait...