0
clear
  • MYTONER Компатибилни, Мастило Кертриџ Замена за Canon PGI-280XXL CLI-281XXL PGI 280 XXL CLI 281 за PIXMA TR7520 TR8520 TS6120 TS6220 TS6320 TS8120 TS8220 TS9120 TS9520 TS9521C TS8320 Печатач (5Pk)
  • -20%
  • -20%
MYTONER Компатибилни, Мастило Кертриџ Замена за Canon PGI-280XXL CLI-281XXL PGI 280 XXL CLI 281 за PIXMA TR7520 TR8520 TS6120 TS6220 TS6320 TS8120 TS8220 TS9120 TS9520 TS9521C TS8320 Печатач (5Pk)

MYTONER Компатибилни, Мастило Кертриџ Замена за Canon PGI-280XXL CLI-281XXL PGI 280 XXL CLI 281 за PIXMA TR7520

DEN 503.76

Достапност
Достапно за нарачка

Содржина : My Toner Компатибилни, Мастило Кертриџ Замена за Canon PGI-280 XXL CLI-281 XXL Висок Принос 5 Pack (1 Ултра-Голем Капацитет PGI-Б.К., 1 CLI-Б.К., 1 Цијан, 1 Магента, 1 Жолта).Страница Принос : PGI - 280 XXL Црна до 600 Страници, CLI-281 XXL Мала Црна до 6,360 Страници, Цијан / Магента / Жолта до 830 Страници при 5% Покриеност на А4 Писмо.Компатибилни Печатачи : Canon Pixma TR7520, Pixma TR8520, Pixma TS6120, Pixma TS8120, Pixma TS9120,Pixma TS8220, Pixma TS6220, Pixma TS9520, Pixma TS9521 C, Pixma TS702, TS9100, TR8500, TR7500, TS6320 инк-џет Печатач.Наша цел е да обезбедиме висок квалитет на печатење ефект, Нека Печатење По желба, Во Секое Време!.Произведени од целосно автоматски машини со прецизна и ригорозни стандарди.Црна PGI-280 XXL : 600 страници.Мала Црна Cli-281 XXL : 6,360 страници.Синозелена Cli-281 XXL : 830-страници.Магента Cli-281 XXL : 830-страници.Жолта Cli-281 XXL : 830-страници.Canon Pixma TR7500. Canon Pixma TR7520. Canon Pixma TR8500. Canon Pixma TR8520. Canon Pixma TS6120 / TS6100. Canon Pixma TS6220 / TS6200. Canon Pixma TS8120 / TS8100. Canon Pixma TS8220 / TS8200. Canon Pixma TS9120 / TS9100. Canon Pixma TS9520 / TS9521 C.Canon Pixma TS702. Здраво.Hava убав ден!.Canon Pixma TR7500 Canon Pixma TR7520 Canon Pixma TR8500 Canon Pixma TR8520. Canon Pixma TS6120 / TS6100 Canon Pixma TS6220 / TS6200 Canon Pixma TS8120 / TS8100 Canon Pixma TS8220 / TS8200 Canon Pixma TS9120 / TS9100 Canon Pixma TS9520 / TS9521 C Canon Pixma TS702.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Производ 1 : Нови Chroma Life 100 мастило формулација има уште поширок опсег отколку претходните генерации.Про

Страница Принос : .Предност : Ultrafiltration, не предизвика затнување на печатач главата или штети за вашиот пе

ПОГОДЕН ЗА : Овој печатач главата е погодна за ip4200 MP500 MP530 замена додатоци Овој производ е боја глава за п

ПЕЧАТЕЊЕ во БОЈА : Во боја глава за печатење, која може да го замени оригиналниот печати ја главата за пе

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

❀ Направени од висококвалитетен материјал, издржлив, цврста и стабилна за нас да се користи...

Квалитет на Мастило : Ова 67 XL мастило има светла боја, печати јасно и издржливост.Ние и ветуваме дека сек

Парична казна rollerball точка.Сино мастило.Обезбедува солидна линија без да скокнеш.Обезбедува непречено м

За ваша погодност, пред купување ве молиме погледнете го Опис на Производот како што е подолу; Боја бои,

Пакет Содржина : 2 x Црна 910 XL3 YL61 AN, Joy Printing Remanufactured Мастило Касети Замена за HP 910 XL 910 XL Ве молиме НЕ го надгр

Поле на ПРИМЕНА : Применливи за MP600, за MP600 R, за MP800, за MP800 R, за MP830, за i P4300, за i P5200, за i P5200 RHow да го Користите

Собрани во САД.Премиум мастило касети кои ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ квалитет, страница Принос

Име на производ : EZ Мастило компатибилни, мастило касети замена за Canon PGI225 Пакет Содржина : 4 x Голема Црна

Име на производ : Colorking Компатибилни, Мастило Кертриџ Замена за Canon PGI280 XXL CLI281 XXL 280 281 мастило касети, 1 PGBK 1

Земја На Потекло : Јапонија.Број на модел : LHKRF10 C3Б, Точка Пакет Димензија : 7.87401574" L x 0.787401574" W x 0.787401574" H Точк

Please wait...