0
clear
  • 3 во 1 Продолжување Стожерот Алуминиум Легура Рака – Прилагодлив Monopod Заградата за GoPro Херој 4 5 6 7 8 9 Црна, Сребрена Сесија, AKASO/Campark/YI и Други Камери
  • -20%
  • -20%
3 во 1 Продолжување Стожерот Алуминиум Легура Рака – Прилагодлив Monopod Заградата за GoPro Херој 4 5 6 7 8 9 Црна, Сребрена Сесија, AKASO/Campark/YI и Други Камери

3 во 1 Продолжување Стожерот Алуминиум Легура Рака – Прилагодлив Monopod Заградата за GoPro Херој 4 5 6 7 8 9 Црна,

DEN 551.76

Достапност
Достапно за нарачка

3 различни должина рака : 68mm, 88mm, 108mm, може да се комбинираат во секое од нив да се обезбеди совршена висина или агол за вашите снимањето.Материјал : Направен на CNC машински Алуминиумски, многу издржливи и не-избледени. 3 оружје за правење на различни комбинација, како Z-формата може да биде прилагодлива флексибилно, што овозможува да поставите различни агли за фотографија или видео. 3 x Рака парчиња на различни големина; Камера и други додатоци не се опфатени; НЕ дојде со палецот завртки.Продолжена рака сет дизајниран за Go Pro спорт камери, која е convent и лесно се поврзете на планината адаптер, можете да го користите како рачни зафат или да се поврзете со други планината, да ви даде повеќе монтажа опции за вашиот Go Pro за шутирање од различни позиции или агли.Пакетот Вклучува : 3 x Алуминиум различни Должина Продолжување Стожерот Arms1 x Vcufflinks Superfine Влакна Текстил .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

[МултиПрилагодливи Агол Стои за Забава] VЗафат не е само ергономски камера зафат, но мултиаглеста стои д

Широк Uоблик јарем има гумени перки и се врти 360 степени.Брз флип нога се заклучува 3 дел, 20 mm алуминиум но

QRSM Брзо Ослободување Слајд Плоча.Вграденво Тешки Кат Штанд.Поддржува носивост до 5kg / 11.0 lb.Висина опсег

Светлина : Резервни тешки школка и да дојде до вас во светлина и едноставен начин.Хуманизирано дизајн си

Капацитет : големиот капацитет на 6800m Ah може да обезбеди моќен моќ за спорт камери, мобилни телефони и ка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Може да се качи SLR камера, mirrorless камера, блиц, мобилен телефон, микрофон, LED светло, итн.Направени од добри

Карбонски влакна камера monopod, лесен и удобен за носење 5 делови, виткање должина од 45 см, максимална ексте

Може да се одржи до 17.6 lb, стои во 3.7" висок, а тежи во 0.9 lb.Карактеристики голем заклучување knob кој овозможу

Совршено погодна течност главата со ASIN : B07 GR211 GZ.Без копчиња, нема извртување, едноставно лизгајте надол

Капацитет : 17.6 lb; Тежина : 2.4 lb.Макс Висина : 63"; затворена должина : 24".Делови : 4; флипстил нога се заклучува.

Може да се одржи до 44.1 lb, стои во 4.5" висок, а тежи 1.4 lb.Карактеристики голем заклучување knob кој овозможува

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

4 фаза карбонски влакна изградба.Максимална височина : 79.1".Минимална висина : 29.5".Тежина : 4.5 кг.Товар : 6.6 lbs

1 / 4инчен Универзална Завртка & Вклучени Go Pro Планината : На UShot карактеристики 1 / 4инчен универзална заврт

Please wait...