0
clear
  • Ninitya Флип Тип Бамбус Виткање Кошница Тело Темно Кафеава Боја
  • -20%
  • -20%
Ninitya Флип Тип Бамбус Виткање Кошница Тело Темно Кафеава Боја

Ninitya Флип Тип Бамбус Виткање Кошница Тело Темно Кафеава Боја

DEN 1116.00

Достапност
Достапно за нарачка

1. Направен од висок квалитет на бамбус, цврсти и издржливи. 2. Виткање дизајн, многу погодно. 3. Тоа може да се направи вашата соба чисти и уредно. 4. Може да биде ставен во дневната соба, бања, спална соба, итн. 5. Може да се користи за да се организира валкана облека, дребулии, книги, ватенка опфаќа, итн.Дали сакате да се направи вашата соба чисти и уредно?Ако е така, можете да ја пропуштајте оваа Флип Тип Бамбус Виткање Кошница Тело.Усвојување на високо квалитетни бамбус, тоа е цврсти и издржливи.Таа користи памук обвивка, што е влажна доказ, dustproof, и лесно да се чисти.Таа има рачка на страната на кошница, која може да ја намали тежината на кошница и лесно да се движите.Згора на тоа, со капак дизајн, валкани работи, не е лесно да влезат во кошница, која е уредно и убави.Па што чекаш?Не двоумете се, само да се однесе дома!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Стилски & Практична настава : Добра водоотпорен перформанси на Оксфорд ткаенина со траен квалитет.Треба

Моден Moveable Дизајн : Виткање дизајн го прави овој пренослив и погодни да се носат за сите места и го прави

▲Надгради перење кошница има монтажни загради, на четирите агли, која може да стои цврсто и без да се гр

, со нашите пространи перење кошница, сè повеќе не е скучна работа.Свитлива, погоден за секое место, лесн

Мали големи ткаени кошница совршен мултифункционален складирање решение за секоја соба во вашиот дом.П

Природен памук, лен материјал, гроздобер ретро стил.Може да складирање на храна, закуски, бебе играчки, в

Се состои од 4 заграда : На перење кошница се состои од 4 загради, па вие не мора да се грижите за тоа урива

Големи И Високи Дизајн Може Да Помогне Во Вашиот Дом, Спална Соба, Бања Повеќе Организирани.Двоен АнтиПа

Материјал : Миленичиња Куче, Куче Перење Кошница Е Направен Од Висок Квалитет На Polyesterit Можат Подобро Да

Помага да се задржи вашата валкана облека чиста, вашиот простор чисти, и вашите валкани алишта надвор од

Производи Вклучуваат : 4 X Поддршка Род 1 X Перење Кошница Лесно Да се Инсталира : Кога ја користите, вие са

ДИМЕНЗИЈА : 19.Количка за дизајн го прави облека, кошница лесно да се носат, и може да се здипли до кога не

Има една сина и една жолта, а на производ големина е 13.7 инчи широка и 17.7 инчи висок.Оваа валкана облека по

Одлично За Ставање Во Дете Playroom, Колеџ ученичкиот дом, Дом Агол, Бања, Спална соба, Расадник.Ако ви се доп

Помага да се задржи вашата валкана облека чиста, вашиот простор чисти, и вашите валкани алишта надвор од

Мултифункционален Перење Кошеви:Премногу продукти ќе го направи вашиот дом неуредна и заземаат многу

{Постабилна И Издржливи} : внатрешноста на кошница е фиксна со загради, задебелена дното, постабилна и из

Please wait...