0
clear
  • ZZKKO Божиќ Снегулка Круг Tablecloths 60 Среќна Нова Година Кружни Табела Лен Крпа Покрие Мат Чипка Перат Полиестер за Вечера Одмор Дома Декор
  • -20%
  • -20%
ZZKKO Божиќ Снегулка Круг Tablecloths 60 Среќна Нова Година Кружни Табела Лен Крпа Покрие Мат Чипка Перат Полиестер за Вечера Одмор Дома Декор

ZZKKO Божиќ Снегулка Круг Tablecloths 60 Среќна Нова Година Кружни Табела Лен Крпа Покрие Мат Чипка Перат Полиестер

DEN 551.76

Достапност
Достапно за нарачка

Лен,полиестер,чипка.Големина : 60"/152.4 cm круг дизајн, 1.57 инчен/4cm бела чипка.Материјал : Направен од висок квалитет на еко-пријателски полиестер, тоа е економија, трајни и еднократно.Повод : Кујна, dinning маса, картичка маса, патио, пикник маса, кружни маса, исто така, може да се користи како slipcovers, катедрата покрива и др.Функции : Нашата tablecloth е погоден за секојдневна употреба, свадба, ресторан, фестивал haliday партија како ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Божиќ, Или било какви посебни прилики.Дизајн : Еден-двострано печатење, персоналните прилагодување, што те прави единствена.Исто така добро идеален подарок избор за пријатели, членови на семејството, љубовник или колеги.ZZKKO Круг Tablecloths 60" Кружни Табела Лен Крпа Покрие Мат Чипка Перат Полиестер за Вечера Одмор Дома Decor Material : Полиестер, трајни, долг живот користи, тешка категорија удобно со допирање, Еко-пријателски.Спецификации : Димензии : 60"/152.4 cm круг дизајн, 1.57 инчен/4cm бела чипка.Тоа совршено на секој прилики : кујна, dinning маса, картичка маса, пикник маса, плоштад маса, стол, се покрива и др.Најдобар избор за да им даде на овој објект како подарок за негува некој на фестивалот време, партии, housewarmings и свадби.Перат : Лесно се грижи, нежно рака изми посебно во ладна вода, ниско ниво на железо ако е потребно.За ZZKKOInnovation е главниот концепт на нашата ZZKKO бренд.Ние сакаме да ги направиме нашите клиенти навистина да се почувствува шармот на самиот производ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

БЕСПРЕКОРНА БЛОК ПЕЧАТЕЊЕ ФЛОРАЛНИ PAISLEY СЛОН DESIGNA прекрасни рачно изработени tablecloth истакнување спектак

Полиестер 2 ПАКЕТ СЕТ, ПОВЕЌЕ ЕКОНОМСКИ : Секој пакет вклучува 2 парчиња од правоаголни tablecloth, мерење 60"x102

100% Полиестер Poplin.Произведено во САД и Увезени.Направен во U S A ЛА Лен локално произведува Највисок Квали

Железо при мали прилагодувања доколку е потребно.Оваа Премија tablecloth е совршен за секојдневна употреба,

ФУНКЦИЈА : Висок квалитет на материјалите tablecloth може да го разубават вашиот трпезариска маса, да го напр

Валентин Изреки и Симболи 100% Винил overlaying 100% Полиестер Фланелен боксери Поддршка.Меки, Тенки и Лесни Вин

Големина : Правоаголник со големина како 52" x 70", седишта 46 луѓе.Ве молиме љубезно ве молиме ПРОВЕРЕТЕ ја о

Издржливи Polyester Never се грижите за пеглање или хемиско чистење повторно.Оваа 70инчен круг крпа обезбедува

1.Зголемување на должината на droop според личните желби 2.На пример : трпезариска маса 60120cm, може да нареди 1

100% Полиестер.Донесе на божиќ расположи и духот во својот дом.Европската цвет божиќ tablecloth ќе заличи до ва

ЛЕСНО ДА се ГРИЖИ ЗА Машина мие со ладна вода.Answer : ___________________________ Note : дигитални слики ние се прикаже има

Винил Површина за Лесна Грижа.Хлоридслободен PEVA.Ги чистат со влажна крпа користејќи благ сапун решение.

Направи отворено јадење бриз со клип на наутички јазол маса крпа тегови.Табела курс за непречено крпа и

100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ако не сте 100% THRILwith купувањето за нашите Чипка Ноќни Маса Крпа, ние со за

Лен,памук.Правоаголникот / Плоштад Декоративни Tablecloths Големина : 60×140in(About153×356cm).Tabletop Дома Декорација Суп

Повторното користење заштитник за храна бафет, свадби, роденден, денот на Благодарноста еластични ткае

Мултифункционален Tablecloth : Ова Tablecloth е Многу Погоден за Секојдневна Употреба, за Лица, Празници, Угостите

100% Полиестер.Направен во U S A ЛА Лен локално произведува Највисок Квалитет на настанот и дома декорација

Можете да повторна употреба за годините што доаѓаат.Тоа е совршен за различни прилики, вклучена вечери,

На уникатен дизајн ќе се претвори вашиот здодевни табела во домот и чиста маса,ви нуди ефтин уште голема

ГОЛЕМИНА : Правоаголник Tablecloth големина како 49x63 инчи.Чувајте ги Вашите Маса Од Нечистотија и Нула : Ако н

Полиестер,сатен.Tablecloth големина 108" дијаметар; Лесна еденпарче дизајн.Пати во текот Hemmed рабови; размена н

Please wait...