0
clear
  • Branson. SLP Microtip (4), 1/8 microtips на 1 центар рог за 4 повеќе примероци, еа. Една од 5 до 25ml
  • -20%
  • -20%
Branson. SLP Microtip (4), 1/8 microtips на 1 центар рог за 4 повеќе примероци, еа. Една од 5 до 25ml

Branson. SLP Microtip (4), 1/8 microtips на 1 центар рог за 4 повеќе примероци, еа. Една од 5 до 25ml

DEN 1764.00

Достапност
Достапно за нарачка

Обработка на звукот е 5 - 25m L (4) совети.Мерење 4" должина од 1/8" совет дијаметар.На microtips се така дизајнирани за процесот на примероци на најмалиот дијаметар садови.Microtips за SLP Sonifier се достапни во 1/8" големини да се справи со тома опсег од 5 до 25 milliliter.На microtips се така дизајнирани за процесот на примероци на најмалиот дијаметар садови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Максимална обнова и минимум неспецифични адсорпција со долгатерминот хемиски и физички стабилноста ко

100% Памук 3 ПАРЧЕ СЕТ : Сет вклучува 3 бронзени жица кошници со отстранлив природна боја ткаенина облоги :

Дизајнот на постепено намалување во близина на центарот на филтерот овозможувајќи акцент на foregrounds или

Флексибилни за безбедност.Силна, држи до 5lbs.Употреба во плевни, болници и daycares.Кралска Сина боја 4 куки п

Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина + водоотпорен ПВЦ.Карактеристики : Drawstring дизајн : Двете страни на перење

* Погоден за голем број на купот видови, силна носивоста,лесно да се инсталира Направени од здрав железо

ПАКЕТ СПРАВИ : Пакување од 2 Празни Пластични Шишиња за Чистење Решенија.НОВАТА ТЕХНОЛОГИЈА : наопаку spray

Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.Тежина : 650g.Матер

Индустриски одделение # 6542 Ја спречува метал scurf од летаат наоколу за подобрување на безбедноста.Вежби д

За нејзината боја(Црвена,Розова,и другите) и keybaord издание(САД,велика БРИТАНИЈА,ЈП и други),ве молиме да г

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Лесно да го Замени на Бред Точка доколку е оштетен.Shanks се 1 / 4" хексадецимален, па тие може да се менува за

За други лаптоп делови(LCD Горниот Капакшколка, LCD Пред РамкиБ школка, школка околу тастатуратаЦ школка,Д

Супериорни перформанси; ultimate подигање време; складирање брзина и сигурност.Најновите 3 D2 TLC флеш техноло

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

ПРАЗНИК ПРОДАЖБА 20% попуст Продажба На Сега + БЕСПЛАТНА Испорака!Попуст веќе се применуваат.Слика број 1

Хардвер Големина : 31"W x 46"H x 20"D Банер Големина : 22.75"W x 36.75"Х Хардвер Материјал : алуминиум, пластика (баласт).

Женски cam спојка на било крај за поврзување на машките ритам адаптери.Dixon Вентил & Спојка Компанија произ

највисокото ниво на transmittance.Броевите во грбот претставуваат затемнување лев Инсталација : Ефикасно Зав

Постер стојат може да се прилагоди на хоризонтална или вертикална агол на екранот.Овој знак да застане

Please wait...