0
clear
  • Светиот Крст со Цветни Мотиви Дрво Пломба 18 Забелешка Музички Накит Кутија - Многу Песни да се Избере - дали Сте Lonesome Вечерва
  • -20%
  • -20%
Светиот Крст со Цветни Мотиви Дрво Пломба 18 Забелешка Музички Накит Кутија - Многу Песни да се Избере - дали Сте Lonesome Вечерва

Светиот Крст со Цветни Мотиви Дрво Пломба 18 Забелешка Музички Накит Кутија - Многу Песни да се Избере - дали Сте

DEN 5519.76

Достапност
Достапно за нарачка

Мелодија : 18 забелешка движење (ве молиме изберете над опција за достапни песна наслови).Дрво пломба : Светиот крст со цветни мотиви.Надворешноста : природно дрво тонови на burl орев, функционални брава со клуч.Мвр : наредени во мека светло кафеава ткаенина, 1 кружниот тек, 1 на отворен простор.Дрво/Материјали : цврсти ружино дрво и elm, филц покритие за движење домување, месинг хардвер.Мелодија : 18 забелешка движење (ве молиме видете погоре за достапни песна наслови)Дрво пломба : Светиот крст со флорални motifs Exterior : природно дрво тонови на burl орев, функционални брава со key Interior : наредени во мека светло кафеава ткаенина, 1 кружниот тек, 1 отворете compartment Wood/Материјали : цврсти ружино дрво и elm, филц покритие за движење домување, месинг hardware Dimension : 6.5 x 5 x 2.75 рачно изработени во Sorrento, Италија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

На кутија за накит е рачно изработени и притисок за мултислој за заштита на животната средина дрвена та

Висококвалитетни материјали : Овој стилски накит кутија е направен на СТП кожа, со едноставен, стилски и

ИНСТАНТ ОРГАНИЗАЦИЈА : да се Чува нередот под контрола од страна на чување накит и додатоци во едно мест

Големина : 11.8"L x 7.9"W x 5.1"H Има доволно простор помеѓу капакот и перница за различни големина часовници (30мм

[Складирање Кутија] Може да се користи за домашна декорација украси или за објекти за складирање или дав

72 kg убава Накит складирање кутија.Материјал : wood Category : Накит Box Tire : дрвени tire Style : Класични tradition Hanging фор

Можете да ги зачувувате прстени, ѓердани и обетки како ви се допаѓа.Триприказна дизајн има повеќе прост

Рачно насликани емајл на површината keepsake кутија,Сомот insert (внеси).Гроздобер Стил овална Кутија Направен

1.Со различни слоеви и големини, што може да се класифицираат вашиот накит слободно 2.Може да се задржи ва

1.Со различни слоеви и големини, што може да се класифицираат вашиот накит слободно 2.Може да се задржи ва

Еден одбор е двојна намена, тоа е подвижен покрие одбор и earring одбор.Земете го со вас, кутија ролни околу

100% сосема нов.Се привлечат внимание.Интересно стоки.Донесе добро расположение.Подароци кои може да бид

Накит Кутија.Можете да ги зачувувате прстени, ѓердани и обетки како ви се допаѓа.Триприказна дизајн има

3" (L X W X H)Кабинет Материјал : МЕДИЈАПАН со дрво leg Frame Материјал : Wood Mirror Материјал : Стакло 【Цврст Структур

Место на подарок кутија во секое место за да ја изразат својата благодат, вашите гости и ви благодарам з

Лесен И Удобен : дрвена кутија е специјално дизајнирани, уникатен ретро стил, и лесен и удобен По правилн

Додатоци се супер чисти складирање.Транспарентна HD панел е јасно на прв поглед.Круг кутија тело е компа

Поради разликата на светлината и снимање агол, не може да биде благо, хроматските аберации, ве молиме да

Овој мултицел складирање кутија го прави вашиот накит лесно да се соберат и изберете, и ќе можете брзо и

【Елегантна И Издржлива】Накит кутија со трајни Оригинални еколошки ретки дрвен материјал и расклопна

1 Материјал : СТП кожа со мат текстура од надвор и кадифен внатрешното јадро, свила ткаенина ткаенина со

Можете да ги зачувувате прстени, ѓердани и обетки како ви се допаѓа.Триприказна дизајн има повеќе прост

Пакетот Вклучува : 1 парче Накит Кутија.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Ние

Сребро.Произведено во САД.Бивол Круг 1 Троја оз на .999 чисто сребро.Реплика на познатиот Американски Биво

Vlando Медиум Накит Организатор Кутија : големиот капацитет кожа накит кутија е целосно покриен со ЕВА мат

❥Производ големина : 3.9*1.7*3.1 во,Производ тежина : 240g ❥Животински облик накит boxt,живописни и реалистични

Висококвалитет бакар парчиња, силни и издржливи : згодна и исклучителна, цврст и сигурен; класичен метал

Please wait...