0
clear
  • ZHONGTAI Задебелена PP Перење Забавува за Бања Нордиските Едноставност Перење Кошница Бела Валкана Облека Забавува за Валкана Облека Чевли
  • -20%
  • -20%
ZHONGTAI Задебелена PP Перење Забавува за Бања Нордиските Едноставност Перење Кошница Бела Валкана Облека Забавува за Валкана Облека Чевли

ZHONGTAI Задебелена PP Перење Забавува за Бања Нордиските Едноставност Перење Кошница Бела Валкана Облека Забавува

DEN 508.80

Достапност
Достапно за нарачка

Со голем капацитет отворен дизајн, може да се стави на облека и разни дребулии, тоа е валкана облека кошница и складирање кошница.Не само валкана облека забавува, но, исто така, дневна облека, играчки, закуски, итн.Може да бидат поставени и чуваат, дебели PP материјал, дебела и издржливи, продавница за облека за да се избегне добивање на влажно.Удобен рачки на двете страни направи тоа лесно да се движите и да носи повеќе напор.PP материјал, дебели и цврсти, поместена на дното, не се лизга и носат-отпорни.Производ : Перење Попречи/Перење кошница/ Валкана Облека Складирање/Перење Bin/Валкана Облека Hamper Material:PPColor : White Application : Бања/Спална соба/Дневна Соба/Кујна/Home/Децата Соба / менза / Office / менза/Closet1. Добредојдовте на нашата продавница, ние секогаш сме подготвени да ви обезбедиме квалитетни производи.2. Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме.3. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил,ние ќе ви одговориме во најкраток ние ја примите вашата e-mail.Answer : ___________________________ Note : #За рачно мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3 см.Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат# ве Молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере*Ние веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби со високо-квалитетни производи.Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Прецизност мелење склони сечилото помага да се обезбеди брзо дупчење, импресивен сечење моќ, и одличен

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

ПАКЕТ СПРАВИ : Пакување од 2 Празни Пластични Шишиња за Чистење Решенија.НОВАТА ТЕХНОЛОГИЈА : наопаку spray

Предмет : SMSF60 Имајќи.Тип : Линеарен Слајд Буш.Retainer Материјали : Челик.Количина : Едно Лого.Динамичко оптов

највисокото ниво на transmittance.Броевите во грбот претставуваат затемнување лев Инсталација : Ефикасно Зав

Флексибилни за безбедност.Силна, држи до 5lbs.Употреба во плевни, болници и daycares.Кралска Сина боја...

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

1.9 КОМПЈУТЕРИ : 5mm 6mm 6mm.8мм 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 160mm; дупчење на длабочина е 100 mm.Можете да го користите да се вежб

Подгответе се Побрзо : Нашата медицина кабинет за бањи ви овозможува да елегантно ја преземе контролата

Компатибилен Со : Vizio D60Д3 Боја : Црна отпорен на гребење заврши.Низок Профил става вашиот ТВ само .75" во бл

Направени од цврст челик.Стабилна и безбедна структура.Прав обложени изградба задржи вашиот бар гледа

За нејзината боја(Црвена,Розова,и другите) и keybaord издание(САД,велика БРИТАНИЈА,ЈП и други),ве молиме да г

Ви благодариме!Потсетник : Ова производот се зема во вид.МЕРКИ : 44cm x 136cm совршено простор за вашиот плака

Супериорни перформанси; ultimate подигање време; складирање брзина и сигурност.Најновите 3 D2 TLC флеш техноло

Хардвер Големина : 31"W x 46"H x 20"D Банер Големина : 22.75"W x 36.75"Х Хардвер Материјал : алуминиум, пластика (баласт).

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

Погодни за разни сцени : Спална соба, спална, градинка, детска соба, плакар, бања, дневна соба, декоративн

Висока цврстина, долг животен век.Шефот на материјалот тешки, влијаниеотпорни, и машини за дупчење заед

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

Please wait...