0
clear
  • Свиткување Odate комбинезони овална ручек (голема) (јапонија увоз)
  • -20%
  • -20%
Свиткување Odate комбинезони овална ручек (голема) (јапонија увоз)

Свиткување Odate комбинезони овална ручек (голема) (јапонија увоз)

DEN 3175.20

Достапност
Достапно за нарачка

Свиткување топлина Akita Odate на дрво не се во пластични ручек кутија за ручек wappa овална (големи) Едноставен, но пријателски ручек кутија природни Akita cedar.Yellowfin светла природни Akita cedar вид на ориз, вкус рачно изработени Чудат!Содржина : 750cc Големина : капак со надворешни 20.5 × 13.0 × 6.0 cm Спецификации : уретан боја на голи дрво заврши природни Akita cedar, цреша за шиење мечка кожа.Кат плоча е опремен со вкупно капак одлуки : Забелешки.Wappa чувствувам "топлината на дрво" и "мирис на дрво," не е во ручек кутија од пластика виткање.Дрво и така го прави тоа апсорбира вишокот на влага, бел ориз сум вкусни секој случај.И убаво дрво жито прави да се чувствувам дури и повеќе вкусни бел ориз и несакани јадења.Стручни занатски на Odate, Akita Префектурата е завршена внимателно еден по еден.Станува ручек кутија дека вкус доаѓа надвор, па како да го користите чувство на дрвото ако јас го користам, чувствувам љубов!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Зелена премија, tritan нов материјал без bpa(bisphenola), го намалува co2 во производство, може да биде 100 проценти р

Ви благодариме за посетата на "LJJ" продавница, ве молиме да бидат сигурни да се купи, под нормални логисти

Се ЗАШТИТАТ СЕБЕ си И ВАШИТЕ најблиски : Нашата Бенто Кутија е направен од 100% ВИСОКО Квалитетен не ' Рѓос

Храна одделение силиконски PP материјал, висока температура отпор и добра стабилност.Санитарните и Екоп

Опис : ручек кутија е опремен со прилагодливи партиција, што е погодно да се организираме на храна уредн

1 Ручек кутија водаисполнет изолација дизајн е многу погодна за подготовка на храна, чување, организаци

Храна одделение силиконски PP материјал, висока температура отпор и добра стабилност.Санитарните и Екоп

Висока температура отпор : Тоа може да се загрева во микробранова печка, со висока температура отпор на 1

3in Interlayer Големина : Прибл.На user‑friendly спирала порта дизајн, ефикасно фоки и ги спречува преливник, што го

1 На бенто кутија е направен на BPAfree материјали, безбедна и здрава, се осигура дека може да се јаде свежа х

Скриени двојно се справи со се мали и преносливо, погоден за дома, работа и патување.На ручек кутија има

Тигар на животните ручек кутија, 2 парчиња / пакет.Големина : 145 × 110 × висина за 40 милиметри.На дното на над

Ви благодариме за посетата на "LJJ" продавница, ве молиме да бидат сигурни да се купи, под нормални логисти

Бенто кутии за возрасни и деца : Бенто кутии се совршени за подготвување на храна, чување, организирање и

xs димензии : должина 14.5 см ширина 9cm висина 4.5 cm.s димензии : должина 16.5 см ширина 10cm висина 4.5 cm.М големина :

Виткање се Справи со Дизајн : На ергономски лак дизајн совршено се меша прсти и може да се спушти кога не

Овој Ручек Tote Е СветлинатаТежина И Свитлива, Лесно Да Се Носат.Овој Стилски Ручек Торба Е Компактен И Со

Удобен за носење, полесно да оди надвор.Допирање ќе не боли вашите раце.Изолира без чуден мирис, посебно

75" (18 * 12 * 4.Безбедна, трајни leakproof прегради : .Најдобра Вредност Бенто Кутија : SHEknows Медиуми, 2019 Top 10 "Најдобр

Ручек кутија Спецификација : Име : Бенто Box Lunch кутија Боја : сина, black Material : пластични + нерѓосувачки steel Appl

Функција : 1.Тоа може да се турка во и сместени кога не е во употреба [Силикони Запечатување Дизајн] внатр

Капак и база е врвот во рек машина за миење садови безбедно.На Ello Нерѓосувачки Челик 5 Првенство Ручек Са

Флексибилни внатрешни печат прави храната остане вкусно за подолг период на време, за ручеци и закуски.

Претпочитаната храна одделение суровина е 304 челик, која е отпорна на висока температура и корозија, и з

На запечатување перформанси е добро, и може да се отстрани и да се исчистени [Добра Запечатување Перформ

Материјал : Пластика.Модел : YY3168 Боја : Зелена, Портокалова, Сина, Розова(Испрати Случаен Избор).Капацитет

Тоа го користи пластовидно дизајн, и својот уникатен дизајн е модерна интерпретација на традиционалнит

Лесен за употреба и лесно да се чисти : Запечатување вентил на капакот може да ви помогне за да го отвори

Please wait...