0
clear
  • Валентина Перика Боја Коко Крим - Noriko Перики 3.5 Краток Pixie Момче Намали Ултра Парична Казна Monofilament Врвот Брановидна Синтетички Рака-Врзани Пред Косата Avg Капа Пакет ?
  • -20%
  • -20%
Валентина Перика Боја Коко Крим - Noriko Перики 3.5 Краток Pixie Момче Намали Ултра Парична Казна Monofilament Врвот Брановидна Синтетички Рака-Врзани Пред Косата Avg Капа Пакет ?

Валентина Перика Боја Коко Крим - Noriko Перики 3.5 Краток Pixie Момче Намали Ултра Парична Казна Monofilament

DEN 8017.20

Достапност
Достапно за нарачка

Моделот покажува Pecan, но на листата е за Коко Крем.На Валентина Синтетички Перика од Орхидеи Колекција од Рене од Париз е еден елегантен момчето сече, која е слоевит во текот на.Нежен рака-врзани пред косата рамки на лицето за природен изглед.На Валентина перика карактеристики на ултра-фини monofilament врвот за реален изглед со давање на илузијата на вашиот сопствен природен скалпот.На Валентина перика карактеристики на ултра-фини monofilament врвот за реален изглед со давање на илузијата на вашиот сопствен природен скалпот.На Валентина Синтетички Перика од Орхидеи Колекција од Рене од Париз е еден елегантен момчето сече, која е слоевит во текот на.Синтетички Влакна Влакна – Подготвени-to-wear, пред-стилизирана и дизајнирани да изгледаат и се чувствуваат како природна коса.5" Краток Pixie Момче Намали Ултра парична Казна Monofilament Врвот Брановидна Синтетички Рака-Врзани Пред Косата Avg Капа Пакет Чешел, Max Wigs Hairloss Booklet Hair слики во боја се презентирани да ви даде визуелна претстава на опции на бои за секој објект.Дополнително, компјутер или уред што се користи може да имаат влијание на тоа како бои се појавуваат.9 оз - Направени За Капа Големина : Просек.Monofilament врвот е страна-заврзана и создава изглед на природниот раст на косата каде што косата е раздели, што ќе ви овозможи да се дел на косата во било која насока и промена на локацијата на дел.Коса Должина : Fringe 2.Валентина Перика Боја Коко Крим - Noriko Перики 3.5" Краток Pixie Момче Намали Ултра Парична Казна Monofilament Врвот Брановидна Синтетички Рака-Врзани Пред Косата Avg Капа Пакет Чешел, Max Wigs Hairloss Книшка.75", Круна 3.Сепак, мора да се напомене дека екран репрезентации не нужно, токму претставуваат вистински бои поради променлива следи калибрации.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Двојно двострано Перика Лента Еден перфориран перика лента со потење мрежа, што го прави двострано леп�

Чешел или четка со специјална перика чешел.Тоа може да се користи кога 90% сувост.Навивам на перика, заедн

Bobbi Шеф скратен Човечка Коса Перика MH1500 MADALYN Продажба Перика Боја : 613 / Боја се Прикажани на модел : 613...

Додадете благ шампон да се излади за пиење и миење на косата carfully до чиста.ако не,ние ќе ги организираме �

Природни и еластична.Европски и Американски пред чипка перика.Слатка и симпатична симулација на скалпо

Пакет 4 предмети : Alana Перика од Аморе, Christy е Перики Q & А Книшка, Beauti Mark Синтетички Шампон & Широк Заб Чешел

100% Бразилецот Remy Човечка Коса, мека, Мазна како Свиленкаста, минимум вирусот ,не метежот,Удобно Против К�

【Тантела таписерии】 : На чипка пред долга брановидна перика не е само убаво дизајниран, но, исто така, б�

па ние ви препорачуваме да не ја покријат косата кога ќе го носат вашиот headband перика, покажуваат вашиот �

по природни воздух за сушење, навивам може да се чуваат како оригиналот.Губење на средството за смекнув�

Меки и удобни.Убавината Засекогаш Перика е направен од 100% богородица човечка коса и висок квалитет на ч�

Печати на враќање превозот етикета.Дише и го задржува својот облик добро.Не се носат dreadlock на dreadlocks се но

[T дел чипка перика] 13*4*1 Т дел чипка перика пред извлечен косата со бебе коса, Полна и Густа Гледа и Супер �

【Коса Материјал】 Целосно машинанаправи перика, долгата брановидна перика е направен од висококвалите

5 Advisable за цел богородица коса, природните бои и природните права ако сакате да багра, боја, перм косата с�

Губење на Материјал : 22 инчен долга кадрава коса, перики, мекост и како свој коса.Пакет : перика + бесплатн

Bobbi Шеф скратен Човечка Коса Перика MH1501 RYLEE Продажба Перика Боја : 613, Светлина Русокоса / Боја се Прикаж�

Губење На Материјал : Бразилски Длабоко Бран Коса Снопови, 100% Необработени Богородица Бразилецот Човеч�

УДОБНОСТ.Имавме вашата удобност во предвид при дизајнирањето на оваа Chemo Ззп / Перика Лагер.Тоа е мека и

Губење на Материјал : Кадрава HD Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса; Отсечени од Млада Здрава Девојк

Капа ИзградбаЧовечки Чипка Пред Перики со Среден Браун Чипка Боја и Средни Капа Големина(2222.Glueless Чипка �

5 инчи【Пакет Содржина】перика + на hairnet【ве молиме Имајте на ум】1 Ве молиме да се разбере, според прилаго�

Shlomit има директно текстура, со дели на двете страни и во задниот дел.Слоевите над мешавина беспрекорно с�

(Поддршка брза испорака; времето за испорака е 48 дена) 3) Логистички прашања : во Однос логистика, ние ќе в�

Боја класификација : лен.Губење на материјал : висока температура жица.Избрана свилен вистинска човечка

Please wait...