0
clear
  • Beaupretty 6pcs Сјајот на Течен Кармин Метален Lipgloss Водоотпорен Долготрајни Усна Сјај на Лицето Око Козметички Сјај Трепет Шминка за Полнење
  • -20%
  • -20%
Beaupretty 6pcs Сјајот на Течен Кармин Метален Lipgloss Водоотпорен Долготрајни Усна Сјај на Лицето Око Козметички Сјај Трепет Шминка за Полнење

Beaupretty 6pcs Сјајот на Течен Кармин Метален Lipgloss Водоотпорен Долготрајни Усна Сјај на Лицето Око Козметички

DEN 419.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ако сте уморни од мат бои, само обидете се оваа Сјајот Усна Сјај.Овој Сјај Усна Сјај направите вашите усни да изгледаат фантастично и привлечни.Тоа е свиленкаста и елегантен, ви обезбеди светол усна и да се направи вашата шминка изгледа совршено.Оваа сјајна усна сјај е долготраен, уникатно и лесно за употреба.Таа е погодна за сите сезони шминка, како што се, канцеларија, датира, купување, забава, и show, и др.Опис на Овој Сјај Течен Кармин ќе направите вашите усни повеќе убави и привлечни.Таа е погодна за сите сезони шминка, како што се, канцеларија, датира, купување, забава, и show, и др.Карактеристики - Боја : како што е прикажано.- Материјал : Минерални масла.- Големина : 9. 5 x 1. 5 x 1. 5cm.Пакет Вклучувајќи 6 x Сјајот Усна Сјај.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

Климатизација lip balm исполнет со Duwop познат Усна Отровот plumper.Дизајниран да работи како буквар под вашите

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

★【Водоотпорен Јасно Усна Сјај】 Може да се користи за усна шминка фондацијата или усна шминка крем за д

Донесува квалитет АБС материјал, безбедно и екопријателски, постабилна и издржливи.Главно се користи з

ЗОШТО ТОА Е ВИСТИНСКИОТ : Хијалуронска Киселина помага да се поврзе на хидратантен придобивките од Семе

【Го персонализирате Вашиот Кармин】Ranslucent гел база направи тоа голема за DIY проектите, можете да создаде

Оваа богата, крем сјај глајд модели на усните за високо влијание сјај.Да се постигне целосна покриеност,

Многу едноставен, многу убава и лесназакористење усна шминка серија.Понекогаш еден удар е се што ви тре

【Природна Формула】 Јасно усна сјај има одлични долготрајни навлажнувачки ефект, веднаш се добие убава

(3)Вметнете го врвот на шприц или цевки торба во празна цевка за да се пополни усна сјај, пополнување само

Нашите Луксузни Усна Масло Формула Е Моќ Спакувани Хибрид : Природна База На Масло Третман Со Сјај + Пигм

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

Ултрамазна, лесна текстура секогаш остава усни чувство butteryмека, влажна и soothed, никогаш не леплива или ву

【Моден дизајн】 шише тело на јасно усна сјај донесува транспарентно дизајн, со вкупно 12 бои за да избере

05oz.Боја : Сребро.Металик Сребрена Усна Сјај совршен завршувањето на допир да вашиот галактички облека.К

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

Во исто време, тоа е лесно да се вклучени, едноставен и елегантен изглед, целокупната изгледа таписерии

ПЛАНИРАМ ЗА ФИНО МЕЛЕНИ ПРАВ.Оваа свилен усна conotur формула smooths на кожата за природно беспрекорен изглед

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

Донесува квалитет АБС материјал, безбедно и екопријателски, постабилна и издржливи.Проѕирно шише тело,

Мала тежина, удобен за носење, мазна текстура.Пигмент боја, лесно да се носат и да ги отстраните.Свиленка

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

Сјај со високо влијание усна сјај што го прави вашиот клун изгледа fatterведнаш.Нашиот нелеплива формули п

Направени се од сите природни производи.SPF Заштита.НИТУ едно Животно Тестирање (види нашите реклами!).Гл

Спецификации : Тип : Усна gloss Shelf Живот : 5 years Skin Тип : Сите кожата types Gender : Women Feature : Долготраен, Водоотпорен,

Овие Божиќ атмосфера усна glosses се направени од квалитетен материјал, кои ги имаат прекрасен шминка ефек

Please wait...