0
clear
  • Таблета Кат Штанд Носителот, Висина Прилагодливи Gooseneck Таблета Носителот, 360° на Ротација, Компатибилен со iPad Mini Воздухот Про, Таблета, Galaxy Tab, Поттикне, мобилни Теле?
  • -20%
  • -20%
Таблета Кат Штанд Носителот, Висина Прилагодливи Gooseneck Таблета Носителот, 360° на Ротација, Компатибилен со iPad Mini Воздухот Про, Таблета, Galaxy Tab, Поттикне, мобилни Теле?

Таблета Кат Штанд Носителот, Висина Прилагодливи Gooseneck Таблета Носителот, 360° на Ротација, Компатибилен со

DEN 1055.76

Достапност
Достапно за нарачка

Боја : Црна. 360-СТЕПЕН РОТИРАЧКИ ДРЖАЧ ЌЕ ГИ ЗАДОВОЛИ ВАШИТЕ ПОТРЕБИ ПОДОБРО.ФЛЕКСИБИЛНИ GOOSENECK РАКА МОЖЕ ДА БИДЕ СВИТКАНА ВО БИЛО НАСОКИ.Основата е направен од тешки јаглероден челик, значи дека вие не треба да се грижите за вашиот уред се навалена завршена. 【Здрав Јаглероден Челик Материјал】 : Нашата заградата е изработена од јаглероден челик, флексибилни метални цевки и ABS материјали, висока цврстина и стабилна поддршка.Пакет Содржина : 1 x Кат Таблета Застане. 360-степен ротирачки држач ќе ги задоволи вашите потреби подобро. 【Gooseneck и 360° на Ротација Менгеме】 : Флексибилни gooseneck рака може да биде свиткана во било насоки. 【Повод Применливи】 : Тоа е совршен за користење во дом и канцеларија, седи, лежи или стои како ви се допаѓа.ФЛЕКСИБИЛНИ GOOSENECK РАКА МОЖЕ ДА БИДЕ ЛЕСНО ДА СЕ ПРИЛАГОДИ НА ВАШИОТ САКАНАТА ПОЗИЦИЈА.

Спецификацијата

Material:
Carbon Steel + Flexible Metal Tubing + ABS

Со стоката дадена додека купуваат

ИЗДРЖЛИВОСТ многу здрав носител направени од 1.Користете го ова стои со сите падовите и било таблета, 5 и

Совршен натпревар за различни место, без разлика на вашата канцеларија / Студија / Спална соба и сл...

Овој мобилен телефон носител е составен од пластична лента и не се лизга акрилик печ на дното, кој гаран�

Сте љубители на Музиката се префрлите од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за

2, i Pad воздух 2, i Pad воздух 3, i Pad воздухот 4, i Pad mini 3, i Pad mini 4, i Pad mini 5, i Pad mini 8.Оваа Универзална Застане е Компат

●Прилагодете ја осветленоста на мобилен екран на највисоко кога се користи.✿ИДЕАЛЕН ЗА ФИЛМ : се Преп�

Тоа е во согласност со ергономија.Табела полица, заштеда на простор.Едноставен дизајн, да ги задржи на д�

Не се Лизга Силикони Заградата за да се Спречи Гребнатини.Флип Надвор Не Се Лизга Силикони Стабилизатор

Важно Notices How да се користат : 1.Ако постои било квалитетот проблем со прст прстен носителот, ве молиме да �

на ѕид телефон држачот е изработен од ABS пластика, нетоксични и без мирис,кои се цврсти и трајни производ

Имаме три бои и една големина за вас да се избере : должина : 9 см / 3,5 инчи, ширина : 6 cm / 2.Мали и преносливо, �

Бесплатни Ротација : флексибилен заеднички и невидливи вретено го прави телефонот ѕвони носителот врти

Транспарентен Телефон да Ѕвони : На брус прстен носителот се прави на транспарентен Акрил, што ќе ви ово�

телефонот полнење носителот може да ги стави клима уред далечински управувач, ТВ далечински управувач �

5, i Pad про 12.2, i Pad воздух 2, i Pad воздух 3, i Pad воздухот 4, i Pad mini 3, i Pad mini 4, i Pad mini 5, i Pad mini 8.5, i Pad про 12.7, i Pad про 11, i Pa

Број на модел : SATAB6 Таблета Застане.Има повеќето Таблети како i Pad и Android Уреди.Табела Врвот или на Биро Вр�

【Издржлив Материјал】 : Издржлив материјал и силно лепило леплива да се направи прст прстен зафат може �

На NB свеста е посебна за мажите и жените со neuroblastoma.Брзо наставниците и специјална едукација на наставни

Во внатрешноста на пакет : мобилен телефон носителот, кој е составен од пластика, алуминиум и акрилни за�

Тоа е многу погоден за секојдневна употреба, дома, во канцеларија, патување, јога, учење, гледање филмови

носивоста.Може да се стави вашиот телефон, таблет лесно.Метални и пластични материјали, и здрав, не е лес

❤Висок квалитет АБС материјал, пламен retardant и издржливи, силни и издржливи, добро се справи...

Универзална Компатибилност : Овој Мобилен Телефон Носител Е Компатибилен Со Сите Мобилни Телефони И Те�

Цврсто на универзална дрвена платформа.Уникатен : Поради уникатен дизајн на дрво графика, одличен подар

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Испорака Време Е Од 10 До 16 Дена, Забрзан Логис�

Прикажи ги исклучите вашиот последен име и потекло во оваа хералдичко презиме иам Colman грб и семејството

Please wait...