0
clear
  • Кралската Брендови Види Кутија Организатор Фах Карбонски Влакна Шема Екранот Накит За Чување (6 Слотови)
  • -20%
  • -20%
Кралската Брендови Види Кутија Организатор Фах Карбонски Влакна Шема Екранот Накит За Чување (6 Слотови)

Кралската Брендови Види Кутија Организатор Фах Карбонски Влакна Шема Екранот Накит За Чување (6 Слотови)

DEN 670.80

Достапност
Достапно за нарачка

Црна карбонски влакна модел го прави голем види камериер екранот, кутија за накит и складирање кутија за вашиот ценет колекција.Едноставен за користење, отворате и затворате капакот со прикажување на прозорецот изграден во тоа.Хром затворач обезбедува безбедна печат за да се види складирање.Одличен начин да ги зачувате вашите појас, манжетната линкови, вратот врски, нараквици, неколку пара на обетки, моден додаток или други мали вредности. 13 x 3 x 3 инчен 6 слот карбонски влакна шема види кутија која има транспарентен прозорец и капак со трајни метален затворач.Тенок целокупната димензии овозможува лесно продавницата на една ноќ стои, салон, во кабинетот, табела врвот или на некоја полица.Ние сме горди да ви ја нудиме оваа карбонски влакна шема види кутија која е дизајниран да ги заштити вашите часовници со шест места кои вклучуваат 6 перници.Оваа голема потрага се види кутија за накит и организатор е специјално дизајниран за да ги задржи најмногу ценети имот безбедно.Надвор од овој случај е опремен со карбонски влакна шема материјал и карактеристики светло-црвени шевови околу аглите.На хром latch чува кутија со капак безбедна и прави отворање и затворање на случајот едноставна.Прикажи ги вашите омилени часовници на брз поглед.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Поради разликата на светлината и снимање агол, не може да биде благо, хроматските аберации, ве молиме да

Лесен И Удобен : дрвена кутија е специјално дизајнирани, уникатен ретро стил, и лесен и удобен По правилн

Пакетот Вклучува : 1 парче Накит Кутија.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Ние

★【Парична казна Изградба и Голем Капацитет】 Мазна отворање на шарки капак, чисто стакло прикажување н

Можете да ги зачувувате прстени, ѓердани и обетки како ви се допаѓа.Триприказна дизајн има повеќе прост

Исклучителна У страна, yam хардвер, пони дизајн, нежен и богато кожа, со копче за дизајн, изработка на чува

1 Материјал : СТП кожа со мат текстура од надвор и кадифен внатрешното јадро, свила ткаенина ткаенина со

Пакетот вклучува : 1 * прстен кутија,1 * pendant кутија.Голема складирање држач за вашиот сакан прстен и ѓерда

Висококвалитет бакар парчиња, силни и издржливи : згодна и исклучителна, цврст и сигурен; класичен метал

Уникатен Селски Накит Организаторот Одговара За Било Салон Или Tabletop : Секој кој е љубител на ретро оркес

Подредени складирање уредно средена.Можат да се сместат голем накит, нараквици, нараквици, и слично.Отс

▍ Дома декорации домот ретро дизајн се користи како место за складирање и во исто време го одликува ваш

На кутија за накит е рачно изработени и притисок за мултислој за заштита на животната средина дрвена та

Ова рачно изработени накит кутија е сигурно да се направи тоа посебно дама во вашиот живот се чувствува

1.Со различни слоеви и големини, што може да се класифицираат вашиот накит слободно 2.Може да се задржи ва

72 kg убава Накит складирање кутија.Материјал : wood Category : Накит Box Tire : дрвени tire Style : Класични tradition Hanging фор

Место на подарок кутија во секое место за да ја изразат својата благодат, вашите гости и ви благодарам з

Сребро.Произведено во САД.Бивол Круг 1 Троја оз на .999 чисто сребро.Реплика на познатиот Американски Биво

3" (L X W X H)Кабинет Материјал : МЕДИЈАПАН со дрво leg Frame Материјал : Wood Mirror Материјал : Стакло 【Цврст Структур

1.Со различни слоеви и големини, што може да се класифицираат вашиот накит слободно 2.Може да се задржи ва

Голема накит воздигнува Ако сте во потрага за луксузен сомот прстен кутија која не се скрши на банката,

Висококвалитетни материјали : Овој стилски накит кутија е направен на СТП кожа, со едноставен, стилски и

Ако не сте задоволни со нашата држачот за било која причина, ве молиме слободно контактирајте со нас, и н

Please wait...