0
clear
  • Грин Производство, Inc. ДТ-2418-0400-W Duratech База Кабинет Биро Висина - 24W x 18D x 28H Моќ Три Панел Фиока База, Метал: Структурни Сива
  • -20%
  • -20%
Грин Производство, Inc. ДТ-2418-0400-W Duratech База Кабинет Биро Висина - 24W x 18D x 28H Моќ Три Панел Фиока База, Метал: Структурни Сива

Грин Производство, Inc. ДТ-2418-0400-W Duratech База Кабинет Биро Висина - 24W x 18D x 28H Моќ Три Панел Фиока

DEN 1876.80

Достапност
Достапно за нарачка

Кабинетот школки едно парче страна, назад, и се соочуваат со рамка.Солидна врвот и на дното панели.Внатрешни работи безбедност усна околу лицето рамка помага да се спречи мешање со брави.Земја на потекло : сад.Грин Производство, Inc.Нашите Dura-Tech модуларен кабинети и работни станици се на најтешкиот изградени метал casework кабинети кои се достапни на пазарот.Dura-Tech база кабинети функција сите заварени случај и рамка за градење.На надворешната школка е изградена од 16 мерач на мебел одделение челик искористување на сите заварени изградба.Основи се опремени стандард со 4"h вдлабнати столб база вклучувајќи кат leveler глајд модели.Фиоки функција целосна екстензија глајд модели оценет за минимум 125 lb капацитет и до 400 lb капацитети на некои модели.На фиока и врата facings се полни внатрешниот и надворешниот заглавија безбедно заварени заедно.Сите фиока компоненти се формира од 18 мерач на мебел одделение челик и имаат лесен пристап вдлабнати алуминиумски рачки.Индивидуални цилиндар брави се внесени слично (стандард).Располагање со внесувањето различни, господар внесени клучеви.Сите вратата основи функција ентериер прилагодлива полица и само затворање скриена врата шарки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Одлична за домашни миленици, камиони и индустриска употреба.Загревање и Ладење Седиште Компатибилен : Н

1.9 КОМПЈУТЕРИ : 5mm 6mm 6mm.8мм 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 160mm; дупчење на длабочина е 100 mm.Можете да го користите да се вежб

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Помага да се намали количината на светлината влегува во објективот Конструкција : Gimbal Безбедно авиони �

За други лаптоп делови(LCD Горниот Капакшколка, LCD Пред РамкиБ школка, школка околу тастатуратаЦ школка,Д�

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

✅НАЈВИСОК СТАНДАРД за КВАЛИТЕТ, ТОЧНОСТ И ПРЕЦИЗНОСТ Ние НЕ правиме никакви ЕВТИНИ дигитални caliper мере

Категорија име : bowies.Земја на потекло : Кина.Бренд име : Рамбо.Рамбо : Прва Крв Дел I Карактеристики две пар

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Погодни за разни сцени : Спална соба, спална, градинка, детска соба, плакар, бања, дневна соба, декоративн�

Женски cam спојка на било крај за поврзување на машките ритам адаптери.Dixon Вентил & Спојка Компанија произ

USB 3.1 Генерација 1 има максимална продуктивност на 5 Gb / s и е синоним со USB 3.2 Генералот 1 и USB 3.0 HP Elite Folio обез�

Со голем капацитет отворен дизајн, може да се стави на облека и разни дребулии, тоа е валкана облека кошн

Максимална обнова и минимум неспецифични адсорпција со долгатерминот хемиски и физички стабилноста ко

Косата е сјај, мек, дебел и не метежот и без пролевање; Со висок technic и нашата коса текстура трае Долго вре

Please wait...