0
clear
  • Kingjet Компатибилни, Мастило Кертриџ Замена за Canon 280 281 PGI-280XXL CLI-281XXL PGI-280 CLI-281 XXL Работа со Canon Pixma TR8520 TR7520 TS6120 TS6220 TS6320 TS8120 TS8220 TS9120 Печатач, 5 Pack
  • -20%
  • -20%
Kingjet Компатибилни, Мастило Кертриџ Замена за Canon 280 281 PGI-280XXL CLI-281XXL PGI-280 CLI-281 XXL Работа со Canon Pixma TR8520 TR7520 TS6120 TS6220 TS6320 TS8120 TS8220 TS9120 Печатач, 5 Pack

Kingjet Компатибилни, Мастило Кертриџ Замена за Canon 280 281 PGI-280XXL CLI-281XXL PGI-280 CLI-281 XXL Работа

DEN 455.52

Достапност
Достапно за нарачка

(Секој мастило кертриџ е индивидуално спакувани. Вметнете во соодветниот слот и печатење на стручни излези.Но, ако машината не се користи често, тогаш можете да го исклучите.Само треба да се префрлат на моќ неделно, која ќе го заштити глава за печатење од затнување.) 830 страници во боја cli-281xxl при 5% покриеност на А4 хартија.Тоа ќе ви кажам точно мастило касети модел.Покаже точни мастило ниво и заштита на глава за печатење;.) 600 страници во голема црна pgi-280xxl, 6,360 страници на мали црни pgi-281xxl при 5% покриеност на А4 хартија.Страница Принос : (прибл.Тоа ќе биде подобро да се задржи на печатач моќта-врз ако често го користите, како принтери ќе се кандидира на глава за печатење чистење автоматски кога ресетирање, која ќе отпад мастило. (Секој мастило кертриџ е индивидуално спакувани.(не се притисне на страни на касети).Надгради Чипови : 280 281 мастило касети можат да бидат лесно препознаени од сите наведени 5-боја за принтери и да покаже точни мастило ниво за вашиот навремена замена.ЧЕКОР 01 Take на кертриџ надвор од торбата.Печати живописни бои и остар црн текст, графика, фотографии постојано во канцеларија / shool / home работи;. Отстрани портокал допрете.Премиум Квалитет : со Висок квалитет на боја-базирани мастило има подолг живот, обезбедува живописни бои, јасни и мазна printout за сите на вашите важни слики, графика, текстови, честитки, присутни ознаки во канцеларија / училиште / home работи.Но, ако машината не се користи често, тогаш можете да го исклучите.Супер Лесно да се Инсталира : Чекор 1 : Чувајте го касети нагоре страна надолу за 1-2 минути; Чекор 2 : се Отстрани портокал капа нежно, ве молиме да не притисне на коли на страни за да се избегне мастило стегајќи надвор; Чекор 3 : Вметнете ја мастило касети за соодветните слотови и да добие стручна излези!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пакет Содржина : Висок Принос 4Pack Remanufactured Мастило Касети Замена за Epson 212xl T212 xl Мастило Касети Multipack ( 1 x Цр�

Страница Принос : .Предност : Ultrafiltration, не предизвика затнување на печатач главата или штети за вашиот пе�

Она што е во Кутијата : 3 x Црното 67 XL Висок Принос Remanufactured Мастило Кертриџ (1 Глава за Печатење+3 Мастило До

Име на производ : Colorking Компатибилни, Мастило Кертриџ Замена за Canon PGI280 XXL CLI281 XXL 280 281 мастило касети, 1 PGBK 1 �

Производителот гаранција може да не се применува.Sigel.Formulare фон sigel bieten Rechtssicherheit sind und stets auf dem aktuellen Stand der Ges

TBTeek Сублимација Мастило за Epson ЕТ2700 ЕТ3700 ЕТ3710 ЕТ3750 ЕТ3760 ЕТ4750 ST2000 ST3000 ST4000 ЕТ7550.Пакет се Вклучени : Црна Суб

Компатибилен со мастило во резервоарот:HP31 (НЕОЕМ).Пакет содржи : 1 x 31(1 VU26 AN) Цијан, 1 x 31(1 VU27 AN) Магента,1 x 31(1

❀ Направени од висококвалитетен материјал, издржлив, цврста и стабилна за нас да се користи ❀ Ова е исч�

Пакет Содржина : Компатибилни, мастило касети 280 и 281 вклучуваат 1 Пакет PGI280 XXL Голема Црна, 1 Пакет CLI281 XXL Ц�

Земја На Потекло : Јапонија.Број на модел : LHKRF10 C3Б, Точка Пакет Димензија : 7.87401574" L x 0.787401574" W x 0.787401574" H...

ПЕЧАТЕЊЕ во БОЈА : Во боја глава за печатење, која може да го замени оригиналниот печати ја главата за пе�

Собрани во САД.Премиум мастило касети кои ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ квалитет, страница Принос

За ваша погодност, пред купување ве молиме погледнете го Опис на Производот како што е подолу; Боја бои, �

Пакет Содржина : 2 x Црна 910 XL3 YL61 AN, Joy Printing Remanufactured Мастило Касети Замена за HP 910 XL 910 XL Ве молиме НЕ го надгр

Собрани во САД.Премиум мастило касети кои ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ квалитет, страница Принос

ПОГОДЕН ЗА : Овој печатач главата е погодна за ip4200 MP500 MP530 замена додатоци Овој производ е боја глава за п�

Please wait...