0
clear
  • ПРЕБАРАЈ KU-3003 Kiku Assisted Отворање Преклопен Нож со Копчето за Заклучување и S35VN Лен Micarta Рачка, Сатен
  • -20%
  • -20%
ПРЕБАРАЈ KU-3003 Kiku Assisted Отворање Преклопен Нож со Копчето за Заклучување и S35VN Лен Micarta Рачка, Сатен

ПРЕБАРАЈ KU-3003 Kiku Assisted Отворање Преклопен Нож со Копчето за Заклучување и S35VN Лен Micarta Рачка, Сатен

DEN 3826.80

Достапност
Достапно за нарачка

ПРЕБАРАЈ Assisted Технологија (S.Резултатот е ножот кои извори се отвори веднаш откако е вработен, навидум по сопствена.ASSISTED ОТВОРАЊЕ : Како што иницира отворање акција, на сила propelling вашиот нож отвори станува поголема од силата на чување тоа беше затворена.Со користење премиум челик (S35 VN) и рачка материјал (лен Micarta), на Kiku Папка ја прави изјава на класа и доверба.S35 VN е напредни челик, со vanadium и niobium carbides дека обезбеди висок степен на цврстина и отпорност на абење.Како што иницира отворање акција, на сила propelling вашиот нож отвори станува поголема од силата на чување тоа беше затворена.S35 VN ЧЕЛИК : S35 VN е напредни челик, со vanadium и niobium carbides дека обезбеди висок степен на цврстина и отпорност на абење.На ПРЕБАРАЈ Kiku Assisted сечилото врши само како и секој вреден работник нож, но тоа не значи со повеќе рамнотежа, класа, и удобност.Премиум S35 VN челик сечилото (3.Тоа се чувствува одлично, нуди извонредни зафат и тоа век благодатно.ЛЕН MICARTA РАЧКА : Micarta е создаден од впива слоеви на лен платно во смола, тогаш притискање нив заедно.На Kiku Assisted е солиден, но стилски папка, со лен Micarta се справи со изградени со целосна должина не ' рѓосувачки челик облоги.Преку оваа соработка, Matsuda и ПРЕБАРАЈ имаат освоено награди и продолжи да вози иновативни и функционална нож дизајни.Micarta е создаден од впива слоеви на лен платно во смола, тогаш притискање нив заедно.Тоа нуди чувствувате зафат во влажни или суви услови и развива око-фаќање на патина што повеќе се користи.Дршката е изградена со користење целосна должина не ' рѓосувачки челик облоги со елегантен лен Micarta плочи кои се солиден, лесно да се чисти и да изгледате подобро, повеќе се користи.ПОСЕБЕН СЕКОЈДНЕВНО НОСАТ : елегантен папка за дрва или за центарот на градот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Fitment : Led Опашка Светлина За 20122018 Land Rover Evoque;ОЕМ Дел Број : LR025147 + LR025146, 2 SK 010 563211 + 2 SK010563221(HELLA).Функција:Чад �

Подгответе се Побрзо : Нашата медицина кабинет за бањи ви овозможува да елегантно ја преземе контролата

Нема машина за миење е потребно ▶ Употреба : погоден е за секојдневна табела декорација.Тоа може да се к�

Компатибилен Со : Vizio D60Д3 Боја : Црна отпорен на гребење заврши.Низок Профил става вашиот ТВ само .75" во бл�

Ви благодариме!Потсетник : Ова производот се зема во вид.МЕРКИ : 44cm x 136cm совршено простор за вашиот плака�

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ МАСЛИН�

Висока цврстина, долг животен век.Шефот на материјалот тешки, влијаниеотпорни, и машини за дупчење заед�

Предмет : SMSF60 Имајќи.Тип : Линеарен Слајд Буш.Retainer Материјали : Челик.Количина : Едно Лого.Динамичко оптов

Дизајнот на постепено намалување во близина на центарот на филтерот овозможувајќи акцент на foregrounds или

Дознајте повеќе за нашите нови самолепливи позадина!Во потрага за парче декорација тоа е брзо и лесно д�

Лесно да го Замени на Бред Точка доколку е оштетен.Shanks се 1 / 4" хексадецимален, па тие може да се менува за

✅НАЈВИСОК СТАНДАРД за КВАЛИТЕТ, ТОЧНОСТ И ПРЕЦИЗНОСТ Ние НЕ правиме никакви ЕВТИНИ дигитални caliper мере

Категорија име : bowies.Земја на потекло : Кина.Бренд име : Рамбо.Рамбо : Прва Крв Дел I Карактеристики две пар

Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина + водоотпорен ПВЦ.Карактеристики : Drawstring дизајн : Двете страни на перење

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Со голем капацитет отворен дизајн, може да се стави на облека и разни дребулии, тоа е валкана облека кошн

За други лаптоп делови(LCD Горниот Капакшколка, LCD Пред РамкиБ школка, школка околу тастатуратаЦ школка,Д�

Максимална обнова и минимум неспецифични адсорпција со долгатерминот хемиски и физички стабилноста ко

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Важно : НЕ се препорачува за употреба на топли пијалаци.Ова шише за вода е изолирана да се задржи вашите �

ПАКЕТ СПРАВИ : Пакување од 2 Празни Пластични Шишиња за Чистење Решенија.НОВАТА ТЕХНОЛОГИЈА : наопаку spray

Погодни за разни сцени : Спална соба, спална, градинка, детска соба, плакар, бања, дневна соба, декоративн�

Накит за складирање : Големи trinket случај со доволно простор за часовници, козметика и повеќе Со мал ринг�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Please wait...