0
clear
  • Add-on Послужавник - CTA Челик Add-On Gooseneck и VESA Плоча Послужавник-Како Круг База за CTA е ПОДЛОГА-PARAF Киосци, Табела-Топ, или Countertops – Компатибилен со VESA Таблета Куќишта (ADD-GNVTRA
  • -20%
  • -20%
Add-on Послужавник - CTA Челик Add-On Gooseneck и VESA Плоча Послужавник-Како Круг База за CTA е ПОДЛОГА-PARAF Киосци, Табела-Топ, или Countertops – Компатибилен со VESA Таблета Куќишта (ADD-GNVTRA

Add-on Послужавник - CTA Челик Add-On Gooseneck и VESA Плоча Послужавник-Како Круг База за CTA е ПОДЛОГА-PARAF

DEN 2200.32

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Тешки-должност VESA-компатибилен планината.Издржливи челик тело.Нула заштитени баласт на пондерирана база.Совршен за CTA Дигитален е ПОДЛОГА-PARAF1 Премија за Заклучување Кат Штанд Киосци со Графички Слотови, контра блузи, ѕидови, клупи, маси, или било која површина која може да се drilled во.Здрав gooseneck наведнува да близина бесконечна агли за оптимално гледање.Оваа солиден add-on обезбедува сигурна, maneuverable, и удобен база за i Pad куќишта.На VESA планината придава лесно да било 75 x 75 или 100 x 100-millimeter компатибилен плоча.Завртка круг база во врвот на CTA е Премија за Заклучување Кат Штанд Киоск со Графички Начин (или дури и ѕидот или контра врвот) за да креирате i Pad стои дека не само што се наведнува да го буквално секој агол, но лесно се ротира за употреба во двете портрет и пејсаж ориентации.Stow полнење кабли уредно далеку низ центарот на gooseneck за постојано се полни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нормално е дека грешката е во опсег од 0.Ние ќе се потрудиме да ви помогне да ги реши во рок од 24 часа.Овој

❤Висок квалитет АБС материјал, пламен retardant и издржливи, силни и издржливи, добро се справи...

Оваа десктоп телефон носител е прилагодлив, може да се прилагоди на висината според различни гледање по

на ѕид телефон држачот е изработен од ABS пластика, нетоксични и без мирис,кои се цврсти и трајни производ

4 X Ѕид телефон holder Note : прирачник за мерење, дозволи мала димензија грешка.паметен телефон, ѕиден држач м�

Визуелна ангел покрена 30° и екранот ќе биде укината од страна на 60mm.Ергономски дизајн, обезбедува вашио�

Спецификации : Јасно Акрилик стојат која нема да ги покрие модел на вашиот телефон уред случај.Здрав и ж�

Сте љубители на Музиката се префрлите од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за

Поддршка приспособување на висина на дршката за да се судирам со луѓе на различни височини.Сите метално

Производ Перформанси : Прстен На Потпирачот Може Слободно Да Се Ротира Во 360 Степени И Преклопени ,Лесно

телефонот полнење носителот може да ги стави клима уред далечински управувач, ТВ далечински управувач �

【Издржлив Материјал】 : Издржлив материјал и силно лепило леплива да се направи прст прстен зафат може �

И погоден за мобилни телефони и таблети.Лесен и едноставен за чување, не заземаат премногу простор.Прот�

Транспарентен Дизајн : Транспарентна телефон да ѕвони дизајн го прави вашиот телефон да изгледа уникат�

Важно Notices How да се користат : 1 Излупете исклучување на лепило на телефон да ѕвони носителот и се држи на �

Ве молиме да користите проѕирна лента за да се отстрани површинската прашина едноставно наместо на мок�

Имаме три бои и една големина за вас да се избере : должина : 9 см / 3,5 инчи, ширина : 6 cm / 2.Мали и преносливо, �

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Испорака Време Е Од 10 До 16 Дена, Забрзан Логис�

Тоа е во согласност со ергономија.Табела полица, заштеда на простор.Едноставен дизајн, да ги задржи на д�

Боја : Црна 360СТЕПЕН РОТИРАЧКИ ДРЖАЧ ЌЕ ГИ ЗАДОВОЛИ ВАШИТЕ ПОТРЕБИ ПОДОБРО.ФЛЕКСИБИЛНИ GOOSENECK РАКА МОЖЕ Д�

Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжичн�

Печати нема да исчезнат или жолта како повеќето случаи се направи и тие да трае подолго.Компатибилен со

Смешни Bitcoin Љубовник Дизајн За Сите Крипто Татковци и Мајки.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top

Транспарентен Телефон да Ѕвони : На брус прстен носителот се прави на транспарентен Акрил, што ќе ви ово�

Број на модел : SATAB6 Таблета Застане.Има повеќето Таблети како i Pad и Android Уреди.Табела Врвот или на Биро Вр�

на ѕид телефон држачот е изработен од ABS пластика, нетоксични и без мирис,кои се цврсти и трајни производ

Please wait...