0
clear
  • HLMSKD LED Пренослив Проектор Мајчин 1024 * 720 HD 1080P Поддршка Дома HDMI USB Мини Отворено Филмски Проектор (Боја : Бела, Големина : 35 * 21 * 13cm)
  • -20%
  • -20%
HLMSKD LED Пренослив Проектор Мајчин 1024 * 720 HD 1080P Поддршка Дома HDMI USB Мини Отворено Филмски Проектор (Боја : Бела, Големина : 35 * 21 * 13cm)

HLMSKD LED Пренослив Проектор Мајчин 1024 * 720 HD 1080P Поддршка Дома HDMI USB Мини Отворено Филмски Проектор

DEN 17523.60

Достапност
Достапно за нарачка

1 KGPacking големина : 330*115*215mm Packing тежина : 1.Мултимедијални врска поддршка : WEWATCH проекторот е опремен со различни portss како што се USB/HDMI/AV/SD/Аудио.Мултимедијални врска поддршка : WEWATCH проекторот е опремен со различни portss како што се USB/HDMI/AV/SD/Аудио.2 нозе оптимално) CPU : STM53 MKRAM : 64 MBROM : 4 MBInterface : USB 2.Како и да е, одличен проекција ефект се уште ја одржува пренослив дизајн, и големината на телото да се спореди со дневник.Погоден за многу наврати.5 G Wifi Конекција и Bluetooth 5.

Спецификацијата

Display technology:
TFT LCD
LCD size:
3.77 inches
Light source brightness:
5500LM
ANSI Brightness:
100 ANSI Lumens
Standard resolution:
1024*720P
Compatible Resolution:
4k
Light source life:
up to 30,000 hours
Projection ratio:
1.4
Projection method:
front/rear projection
Keystone Correction:
Electronic Projection
Size:
40''-200''
Projection distance:
3.9 feet to 21.3 feet (8.2 feet optimal)
CPU:
STM53MK
RAM:
64MB
ROM:
4MB
Interface:
USB 2.0 x 1/HDMI/TFT/AV/VGA/3.5mm headphone output
WiFi:
Support 5G WiFi
Bluetooth:
BT5.0, support transceiver
Product size:
214*160*81.7mm
Product weight:
1.1KG
Packing size:
330*115*215mm
Packing weight:
1.6KG
Include:
1 * WEWATCH V10 Projector :
1 * Power Cord :
1 * HDMI cable :
1 * AV cable :
1 * Soft cloth :

Со стоката дадена додека купуваат

ДОБИЕТЕ ПОДОБРИ СЛИКИ НА БИЛО која ПОВРШИНА 5000 lumens на светлината обезбеди јасен, живи слики во средни д�

Резолуција:1920x1080dpi.Потрошувачка на енергија:30 W.Осветленоста:4000 lumens или повеќе.екранот размер:16 : 9...

3 DMD Технологија со напредни МултиБоја обработка.OSRAM LED светилки со 30000 часа на животниот век,400 Lumens светли

Дисплеј Тип : LCD.Мајчин Резолуција : 1280x720 Поддршка Резолуција : 1920x1080 Осветленост : 1800 Lumens.Contrast Ratio : 1500 : 1 Ди

●Кул, тридимензионални, holographic, подобрување на внимание, подобрување на визуелното влијание.WIFI трансфе�

✪ +50 степен електронски корекција на грешките, од страна на проекција функција ви овозможува да се одрж�

✪ Паметен Андроид:се Види блокбастери чекор напред Андроид интелигентни проектор, искуство со леснот�

Ве молиме овозможи 13мм се разликува поради прирачник за мерење.57 KGProduct Големина : 135*97*50mm❀ НОВИ ЧУВСТВУВА

Добредојдовте на нашиот продавница, и се надеваме дека нашите производи ќе обезбеди повеќе удобноста н�

СВЕТОТ Е НАЈМАЛИОТ преносни DLP проектор (само 3.9 x x 3.0 0.5 инчи) со HDMI конекција, им овозможува на секој да пр

Пренослив дизајн : мала тежина, може да се носи околу, убава и дарежлив, можат да привлечат луѓе внимание

●Кул, тридимензионални, holographic, подобрување на внимание, подобрување на визуелното влијание.WIFI трансфе�

【Мајчин 1080 P т мора да се грижите за тоа.Можете да го работат тоа умно со притискање на копчето на главна�

♝Поврзете со вашиот КОМПЈУТЕР, ТВ Кутија, PS4 со HDMI порт.♝Квалитет на услугата : Доколку имате било какви

Обработка на слика Технологија : TFT LCD.Контраст : 800 : 1 Физичка резолуција : 320240 P.Максимална резолуција за �

Всушност, Отворете Прикажување на Екранот Функцијата на вашиот iphone / Андроид уред.Па ве молиме не забора

Мајчин WVGA резолуција со 1080p Max Текст, кој Texas instruments DLP Технологија за да се постигне јасни и јасна слика...

Пред да конкурираат, бидете сигурни дека ќе не ми пречи.Со својата мала тежина, ултрамини големина и зам�

●Кул, тридимензионални, holographic, подобрување на внимание, подобрување на визуелното влијание.WIFI трансфе�

Ви посакувам среќен шопинг!.МУЛТИМЕДИЈАЛНИ ПРЕНОСЛИВ ПРОЕКТОР : проектори е одговара за играње видео, Т�

Please wait...