0
clear
  • Pelco IMM12036-1ESUS 12 MP 270° Панорамски Површина, Животната средина Вандалот Мрежа Надворешна Купола Камера, Сива, НИ
  • -20%
  • -20%
Pelco IMM12036-1ESUS 12 MP 270° Панорамски Површина, Животната средина Вандалот Мрежа Надворешна Купола Камера, Сива, НИ

Pelco IMM12036-1ESUS 12 MP 270° Панорамски Површина, Животната средина Вандалот Мрежа Надворешна Купола Камера,

DEN 2397.60

Достапност
Достапно за нарачка

Ова видео е претставен од камерата во повеќе струи кои можат да бидат кодирани во Х.0 технологија.Рое+ работи со Рое+ от мрежа за прекинувачи или моќ инјекторите.0 прави IMM Серија способен за доставување одличен квалитет на слика во многу предизвикувачки услови на осветлување.0 обезбедува одлична ниско-светло перформанси и вистински широк динамички опсег (WDR), постојано и истовремено.5 рамки во секунда (fps) при полна резолуција.На IMM12036-1 ESUS обезбедува panomersive искуство со лесна situational свест која обезбедува stitched и помеша панорама.IMM Серија е дизајнирана со Моќ над Ethernet Плус (Рое+) за да се поедностави планирање, инсталации и монтажа.1 висок профил и ограничени променлива малку снимање (CVBR) за ефикасно кодирање за да се зачува видео складирање и пропусен опсег.IMM Серија нуди panomersive искуство со извонредна и водечка индустрија на квалитетот на сликата со Sure Vision 2.IMM Серија обезбедува близина реално време на фотографирање со една рамка го оценувате до 12.Повеќе извонредно PTZ ставовите на видео систем за управување (VMS) - До 12 Мегапикселна (4 x 3 MPx) резолуција за подобро детали во далечина.IMM Серија, исто така ви овозможува да зумирате за детали во повеќе интуитивен извонредно ставови од видео систем за управување (VMS).Други мулти-imager решенија може да се неповрзани со одделни потоци надвор од редот.Pelco однесувања вклучуваат Напуштен Објект, Adaptive Движење Откривање, Камера Саботажа, Насочен Движење, Loitering Откривање, Објект Пребројување на гласовите, Објект Отстранување, и Запре Возилото.Со супериорен WDR, анти-блум технологии, 3 D бучава филтрирање и напредни тон мапирање, Sure Vision 2. 264 Smart Технологијата за Компресија - 8 Pelco видео аналитичка однесување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Модел number FLAHD620 STCamera Parameter Optical Zoom20 X f=5.8 инчен висок квалитет CMOS сензор.5 Digital Zoom10 X Дигитални Zoom Minimum Illuminatio

0 ХС / FS Авто изложеност АЕК Поддршка / Авто бела blance AEB Поддршка Ефективни Пиксели : 1920 Година (H) x 1080 (V) пик�

Автоматско Префрлување на Денот И Ноќта Режим (Камерите треба да се постави преку мобилен стан прво.сам�

Види она што е најзначајно и да останат блиску до вашата сакана со оваа бесплатна пан / навалите home security �

0 мегапикселна (2560x1920 P) HD резолуција ; Добар квалитет на слика, поддршка хуманоидни откривање на алармот,

Во Amcrest, ние сакаме да се осигура безбедноста на нашите клиенти, нивните најблиски, домови и бизниси.НАЈ�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

1 Авто изложеност АЕК : Поддршка Авто бела blance AEB : OTG Поддршка Функција : Поддршка Рамка го оценувате : 1920 г

【24x7 Безбедносна Камера двонасочна аудио ви овозможува да разговарате преку камерата или да издаде пре�

3) Апликација достапна за i OS и Андроид 5) Вграден IRНАМАЛУВАЊЕ за ден и ноќ начини на префрлување.4 G Безжич�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

[Поддршка и ТФКартичка & Складирање Може да] Го поддржува повеќе начини да ги зачувате вашите податоци.Т�

Answer : ___________________________ Note : пакет содржи 64 GB micro sd картичка, адаптер DC 12 V нема да дојде со пакет.Двојна Антена

безжичната безбедност камерата поддржува далечински пристап преку мобилни апликации во секое време, н�

Тип На Производ : Безбедноста Камера.Пакет Висина : 62.738 Сантиметри.Пакет Должина : 61.214 Сантиметри.Пакет Ш

ACTi I915 2 MP Видео Analytics Отворено Брзина Купола Камера со ELLS, DC Ирис, Авто Фокус, Х.16°300° / втор, 0.6°Скенирање Pann

ПИР MOTION DETECTION – Овој Безжичен Врата Камера има вградено во ПИР движење откривање функција.Можете да го п

Во полна боја на ноќниот режим, кога движење на објектот поминува, на бела светлина, ќе го вклучите, и сли

Ноќно Тип : Инфраред.Производителот Дел Број : CYBERVIEW 200 D.HD Снимање : Yes.Microphone The интегриран микрофон овозмо�

【2.0 ПРАТЕНИК 1080 P HDTVI Купола безбедносна камера】Оваа 1080 P HDTVI Купола камерата е Компатибилна со 720 P,1080 P,5 MP

Можете да ги споделите камерата на оној што сакаше.Вграденво анти бучава говорник и Микрофон, слушаат и�

Пакет Димензии : 10.0" (L) x 10.0" (W) x 7.0" (H).Тип На Производ : Безбедноста Камера.Пакет Количина : 1 Земја На Потекл

Сензор : 1 / 2.8" CMOS (2.13 ПРАТЕНИК) Резолуција : 1920 x 1080 Леќи на камерата : 15mm Леќа Поле на Гледање 47.0°(H) за да 35.6

???IP66 ВреметоДоказ и Користете Безбедно?Оваа безбедносни камери за насловна Изработени Високаквалитет �

2x EZVIZ C1 C 1080p Затворен Wi Fi Безбедносна Камера Smart Движење Откривање Зона.Full HD 1080p Видео и 40ft Супер Ноќ Визиј�

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

Please wait...