0
clear
  • Руската Русокоса Снопови со Фронтален Чипка Затворање Свилен Директно 613 Русокоса Човечка Коса на Снопови со Чипка Фронтален 13X4 Слободни Дел Platinum Русокоса Богород
  • -20%
  • -20%
Руската Русокоса Снопови со Фронтален Чипка Затворање Свилен Директно 613 Русокоса Човечка Коса на Снопови со Чипка Фронтален 13X4 Слободни Дел Platinum Русокоса Богород

Руската Русокоса Снопови со Фронтален Чипка Затворање Свилен Директно 613 Русокоса Човечка Коса на Снопови со Чипка

DEN 8016.00

Достапност
Достапно за нарачка

Губење На Материјал : Руската Русокоса Човечка Коса.Боја на коса : 613 Русокоса Човечка Коса на Снопови со Директно Затворање.Губење на Текстурата : Директно 613 Русокоса Фронтален со Снопови.Фронтална Чипка Затворање : 13x4 Inch Слободни Дел со Бебе Коса,Природни Косата.Губење на Квалитетот : Мека и Мазна,Машина Двојно Weft,Здрава Крајот,Уредни и Без Вошки. 1.Губење На Материјал : 100% Руската Русокоса Човечка Коса 2.Боја На Коса : #613 Русокоса Боја,Кајгана Русокоса Боја,Платина Русокоса Боја 3.Губење на Тежината : 95-100g/еез (3.2-3.5 мл) за Снопови,70-80g/pc за Фронтална 4.Губење на Текстурата:Свилен Директно 613 Руса Коса Снопови со Фронтален 5.Коса Должина : 10"-30" за Коса Ткае,8"-24" за Чипка Директно Затворање 6.Чипка Директно Затворање : 13 X4 Inch Слободни Дел со Бебе Коса 7.Пакување&Испорака : 613 Руса Коса 3 Снопови со Фронтален Чипка Затворање Во Pvc Кеса&Бесплатен Превозот од DHL/Федекс Express.Совети Q1 : ЗА МИЕЊЕ НА КОСАТА? 1. Миење на коса екстензија секоја недела. 2. Користете благ шампон, исплакнете и оставете да се исуши. 3. Не удар на коренот на косата премногу блиску со косата посува. 4. Не gasping коренот на косата продолжување overexert кога за перење.Q2. ЗА ЧЕШЛА? 1. Користат непречено остро широк-заби чешел за вашата коса екстензија. 2. Избегнувајте четкање на косата кога тоа е секогаш влажно. 3.Кога detangling на вашата коса, да се почне со дното на проширување и работат на вашиот пат до намалување на влечење на косата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Максимална обнова и минимум неспецифични адсорпција со долгатерминот хемиски и физички стабилноста ко

Со голем капацитет отворен дизајн, може да се стави на облека и разни дребулии, тоа е валкана облека кошн

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Категорија име : bowies.Земја на потекло : Кина.Бренд име : Рамбо.Рамбо : Прва Крв Дел I Карактеристики две пар

1.9 КОМПЈУТЕРИ : 5mm 6mm 6mm.8мм 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 160mm; дупчење на длабочина е 100 mm.Можете да го користите да се вежб

Накит за складирање : Големи trinket случај со доволно простор за часовници, козметика и повеќе Со мал ринг�

Важно : НЕ се препорачува за употреба на топли пијалаци.Ова шише за вода е изолирана да се задржи вашите �

Fitment : Led Опашка Светлина За 20122018 Land Rover Evoque;ОЕМ Дел Број : LR025147 + LR025146, 2 SK 010 563211 + 2 SK010563221(HELLA).Функција:Чад �

ПРЕБАРАЈ Assisted Технологија (S.Резултатот е ножот кои извори се отвори веднаш откако е вработен, навидум п�

Функција : За помине уметност полски трансфер дизајн.Висок Квалитет : Овие нокти печат плочи се направен

Нема машина за миење е потребно ▶ Употреба : погоден е за секојдневна табела декорација.Тоа може да се к�

Компатибилен Со : Vizio D60Д3 Боја : Црна отпорен на гребење заврши.Низок Профил става вашиот ТВ само .75" во бл�

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Предмет : SMSF60 Имајќи.Тип : Линеарен Слајд Буш.Retainer Материјали : Челик.Количина : Едно Лого.Динамичко оптов

За други лаптоп делови(LCD Горниот Капакшколка, LCD Пред РамкиБ школка, школка околу тастатуратаЦ школка,Д�

* Погоден за голем број на купот видови, силна носивоста,лесно да се инсталира Направени од здрав железо

Висока цврстина, долг животен век.Шефот на материјалот тешки, влијаниеотпорни, и машини за дупчење заед�

Дизајнот на постепено намалување во близина на центарот на филтерот овозможувајќи акцент на foregrounds или

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било пр�

Се вклопува 1999 2016 година Ford E150 E250 E350 E450 E550 F150 F250 F350 FF 450550 Супер должност пикап камиони со акции кабината м

Супериорни перформанси; ultimate подигање време; складирање брзина и сигурност.Најновите 3 D2 TLC флеш техноло

Кабинетот школки едно парче страна, назад, и се соочуваат со рамка.Солидна врвот и на дното панели.Внатр�

Лесно да го Замени на Бред Точка доколку е оштетен.Shanks се 1 / 4" хексадецимален, па тие може да се менува за

За нејзината боја(Црвена,Розова,и другите) и keybaord издание(САД,велика БРИТАНИЈА,ЈП и други),ве молиме да г�

Please wait...