0
clear
  • BINO 3-Ниво Уривање Количка за Перење и Сушење Багажник, Црна
  • -20%
  • -20%
BINO 3-Ниво Уривање Количка за Перење и Сушење Багажник, Црна

BINO 3-Ниво Уривање Количка за Перење и Сушење Багажник, Црна

DEN 825.60

Достапност
Достапно за нарачка

ГОЛЕМ СУШЕЊЕ ПРОСТОР : BINO е количка за сушење рек дава простор да се исуши вашата облека, bedsheets, облека, крпи, итн. 11 челик сушење прачки понуда 23 стапки на сушење простор.ИЗДРЖЛИВИ : се Направени од издржлив сепак, лесен и здрав челик дека е лесно да се движат од соба в соба.НЕМА СОБРАНИЕ е ПОТРЕБНО : Дизајнирани да се откажат од отворен и заклучи на своето место.На расклопна дизајн огради стан во хармоника стил дозволувајќи им на чување во компактен простори.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ : Заштедува енергија и нежно сушење помага облека трае подолго.ДИМЕНЗИИ : Мерки околу 29.75 x 14.5 x 41.5 инчи (Dxšxv). 7 M ХАРМОНИКА СУШЕЊЕ РЕК ЦРНА.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

прикажани како слика.Направен од челик жица.Тоа може да се одржи 55 парчиња.Пина се гумени падна за аморт�

Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете го вашиот коментар подолу продавница за други

????【Ефикасно Сушење Технологија】 : облека закачалка сушење со мултинасока воздух излезот, топла и ладн�

Две отстранлив полипропилен кошници може да се користи за рефус миење, сушење, транспорт и чување на мал

Облека сушење рек обезбедува простор за облека да се суши по перење.Здрав метална конструкција...

Може да Се Користи За Сите На Вашиот Воздух за Сушење Алишта за Сушење рек облека Крпа сушење рек застан�

★ Триаголник поддршка рамка, стабилна структура, цврста врска, стабилна поддршка, големи носивоста.Тип

★ Триаголник поддршка рамка, стабилна структура, цврста врска, стабилна поддршка, големи носивоста.Тип

Погодна за внатрешна и надворешна сушење, Сушење рек облека Крпа сушење рек застане.Вклучува и ѕиднимон

Ѕидот монтирани простор за заштеда на енергија облека airer да се прошири во текот бања, како и балкони, га�

Боја : Сребро Материјали : Челик Цевководни& Пластични Сушење рек облека Крпа сушење рек застане.Ширевте

Големи, прилагодлив сушење прачки за перење на различни должини 27.34 двор сушење должина (23 Миење товари).

Тоа целосно ги изложува на објекти на воздух и да се промовира циркулацијата на воздух ★100% УСЛУГАТА:Ак

Ѕидот Монтирани Облека Рек е во можност да се одржи пешкири, облека чорапи и така натаму со товарот 44lbs.Е�

Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Обл

♥Трибар виткање сушење решетката е направен од дебела авијацијаодделение алуминиум, кој никогаш не ' р�

★ Пристигнување време : 1527working дена [Бидејќи тоа е меѓународната логистика, па ве молиме да се разбере]★�

Било какви проблеми што ги имате, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние сме секогаш тука д�

[Забелешка : Предмети, освен производи прикажани на сликата се за повикување само и не се вклучени].Голем

PP материјал го прави овој рек отпорни на корозија и издржливи.Висококвалитетни Материјали : Нашата суше

Облека Сушење Рек – 3Нивоа со Расклопна Shelve.Сушење рек облека Крпа сушење рек застане.Материјали : Челик

Карактеристики 6 свитлива полици за Сушење рек облека Крпа сушење рек застане 3ниво облека сушење багаж�

Разноврсна сушење – Компактен ѕид монтирани продолжи облека airer за инсталација над бања, радијатор, ком

Преносни Сушење Алишта Пол.Набори до 6" x 6" x 40".Одлично за;Кампување, Dorm Соба или било Тесни Простори.Се пр�

★Погодни за било место : Погоден за домови и станови внатрешна / надворешна базен области перење соби ка

Mesh носителот, со квадратна мрежа на 2 до 3 мм, што може да се постигне висока ефикасност струење и брзо суш

▲○▲Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме пишете Ни и Ние Ќе Направиме Нашите да Ви Послужи▲○▲Добре�

Прашува : може да Има мала грешка во големината, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.DIMENTION : Height

Лесно да се соберат : усвојување брзо склопување / расклопување дизајн, може да се реализира компактен ч�

Карактеристики 6 свитлива полици за Сушење рек облека Крпа сушење рек застане 3ниво облека сушење багаж�

Please wait...