0
clear
  • Anrir Компатибилен за Garmin Vivoactive 3 Бенд, 20mm Црвено Сандаловина+Мрежа од Нерѓосувачки Челик Бенд за Forerunner645/245, Samsung Галакси Види 42mm/Галакси Види Активен 2 40mm/44mm/Галакси Watch
  • -20%
  • -20%
Anrir Компатибилен за Garmin Vivoactive 3 Бенд, 20mm Црвено Сандаловина+Мрежа од Нерѓосувачки Челик Бенд за Forerunner645/245, Samsung Галакси Види 42mm/Галакси Види Активен 2 40mm/44mm/Галакси Watch

Anrir Компатибилен за Garmin Vivoactive 3 Бенд, 20mm Црвено Сандаловина+Мрежа од Нерѓосувачки Челик Бенд за Forerunner645/245,

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Customer service : Ако поради некоја причина не сте задоволни со било кој производ од Anrir, ве молиме да бидат слободни да контакт. -Black1 * Mesh Нерѓосувачки Челик види бенд со 2 пролет барови.Ние преземе целосна сопственост и одговорност за квалитетот на нашите производи и ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем брзо и ефикасно!Како да контактирате со нас на : - Начинот на едно : На оваа страница, кликнете на "Anrir" веднаш до "Продаваат", потоа кликнете на "постави прашање" на десната врвот на страницата.Компатибилни Модели : Компатибилност за вашиот Garmin Vivoactive 3 /Forerunner 645/245,Samsung Галакси 42mm/ Галакси Watch 3 41mm/Галакси Види Активни 40mm/Галакси Види Активен 2 40mm/ 44mm/Опрема S2/Sport,HUAWEI Види 2,Ticwatch 2.Ако не сте 100% задоволни, ве молиме ги споделите со нас, ние ќе го направи тоа право.Лесно да се Инсталира & Отстрани : Ова 20mm ширина види бендот, многу е лесно да се биде инсталиран на вашиот Garmin Vivoactive 3 smart watch и ќе остане цврсто и практично да се отстрани од неа, како и. Smart watch уред НЕ се вклучени.Премиум Материјал : Одговара за 5.Оваа 20mm ширина бенд е многу удобно за ден на ден носи. - Начин два : пријавете се во вашата сметка > изберете "Вашите нарачки" > најдете цел ID > кликнете на "Контактирајте со продавачот". -Black The види уредот не е вклучен.Различни материјали и бои за различни тимови, Подигнете го вашиот стил за секоја прилика. Samsung Опрема Спорт СМ-R600 / Опрема S2 Класичен СМ-R732 / R735 Верзија/ Samsung Галакси 42mm Smart Watch/Samsung Галакси Watch 3 41mm/Samsung Галакси Види Активни 40mm/Samsung Галакси Види Активен 2 40mm/ 44mm Smart Watch.Еко-пријателски и дише, Цврсти и издржливи, носат многу удобно.Пакет(2 Парчиња) : 1 * Црвен Сандаловина & Нерѓосувачки Челик види бенд со 3 пролет барови и алатки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【ИНДИВИДУАЛНОСТ】Секоја рака доаѓа со своите индивидуални зрна, На заменливи 22mm smart watch бенд компатибил

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Го види бенд leagth : долга рака : 12.5 cm;краток рака : 7cm.Едноставен за инсталација и отстранување.Компатибиле

✨ Прегратка на оптимист женственост It' s замена бенд за apple се види и некоја исклучителна jewllery нараквица

▶▶Бендови со Рамка во Овој fitbit блаже бендови со Метална рамка, да ви помогне да се заштити вашиот памет

1 Совршен за Apple Smart Часовник 2 Интегрирани ткаени водат најлон рака 3 Издржливи плетени материјали...

✨ Прегратка на оптимист женственост It' s замена бенд за apple се види и некоја исклучителна jewllery нараквица

69" Smartwatch, ако вашиот гледате е број на Моделот не е, како истите, ве молиме да не купувам ова види бенд.9" и

Одговара Големина : Apple се види бендови 38mm одговара 5.3"7.7" (130mm195mm) зглобовите, погоден за мажите и жените .П

Удобно се чувствуваат на вашиот зглоб, бендот е мазна и удобно на кожата.Компатибилен со Apple Види Серија

【Компатибилни Модели】OMEE Apple Види Серија 7 Бенд Компатибилен со Apple Види Серија 7 45mm(2021), од не ' Рѓосувачк

▶▶Бендови со Рамка во Овој fitbit блаже бендови со Метална рамка, да ви помогне да се заштити вашиот памет

Компатибилни Модели : Компатибилен за да се види 3840mm ширина;Овие бендови се вклопува може да се компатиб

Dpvive дизајнот е млад, самоуверен, динамичен.Главната позиционирање е stylishfemale слика.Брендот инспирација с

Компатибилен со Amazfit ТРекс, Amazfit ТРекс Про Smart Watch, Не се вклопуваат други модели (Види НЕ е вклучен).Различ

【Компатибилни Модели】 RARF бенд е компатибилен со Apple види SE / Серија 7 / 6 / 5 / 4 / 3 / 2 / 1 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm, СИТЕ

Разни забава бои го персонализирате вашиот iwatch и одговара на вашето расположение, облека во секојдневн

ПОКАЖЕ ВАШИОТ ДУХ Претставуваат вашиот тим во стил со оваа неверојатна силикони спорт бенд.Модерен и fun

1 Совршен за Apple Smart Часовник 2 Интегрирани ткаени водат најлон рака 3 Издржливи плетени материјали 4 Моде

Прилагодливи Бенд Должина : Импресивен види линк нараквица, лесно за да ја промените големината на часо

Премиум Материјал : Одговара за 5.Motorola Мото 360 2 (Мажи 42mm 2015 година).Компатибилност : Garmin Vivoactive 3 / Vivoactive 3 Music

***Ако оригиналниот должина на рака не е погодна за вас, можете да го отстраните дополнителни синџири да

Лесно да го вметнете и отстраните, совршено се вклопуваат за вашиот види;.Исклучителна изработка и Стил

КОМПАТИБИЛЕН : Apple се Види Случај 40mm Компатибилен со Apple Види Серија 7 / 6 / 5 / 4 / SE.Одговара на зглобовите

Виножито Алуминиум Метал Бенд : Нов занает се комбинираат со висок квалитет на алуминиум метал материја

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Please wait...