0
clear
  • chensong Дома Декоративни Маса Крпа Лен Чипка Tablecloth Правоаголна Трпезариска Маса Покрие Табела Е Табела Тркачи (Боја : Светло Сива, Спецификација : 140x260cm)
  • -20%
  • -20%
chensong Дома Декоративни Маса Крпа Лен Чипка Tablecloth Правоаголна Трпезариска Маса Покрие Табела Е Табела Тркачи (Боја : Светло Сива, Спецификација : 140x260cm)

chensong Дома Декоративни Маса Крпа Лен Чипка Tablecloth Правоаголна Трпезариска Маса Покрие Табела Е Табела Тркачи

DEN 1207.20

Достапност
Достапно за нарачка

Табела тркач е направен од високо - квалитет на памук и полиестер влакно, мека текстура, силни и издржливи.Машина перат, ќе не нула маса, заштита на табелата од гребнатини, scalds, дамки, итн.Направени од премиум памук и полиестер влакна, која е мека, тешки и трајни.Созд ќе луксузни атмосфера и заштита на вашиот мебел, повеќе практични.Тоа може да се користи не само како табела декорација во табела декорација соба, но исто така и како shawl или ќебе за да се задржи топло во текот на медитација или јога и лесно да се чисти - шарени шарени маса тркач е добро stitched на секој дел, Ќе не носат, не е лесно да се изгубат тема, трајни и лесни да се чистат.Еколошки кујна додатоци.Тоа може да се мијат, не избледуваат, не дамка, не мувла, и брише чистење, создавање луксузен атмосфера за вас, и заштита на вашиот мебел, што е повеќе практични. 【 Декорација и Заштитник】 Едноставен и елегантен plaid дизајн го прават овој tablecloth модерна и шармантна, карирани табела покрие ќе им даде на вашиот трпезариска маса стилски изглед и штити од гребнатини и дамки.Пакувањето вклучува, 1* tablecloth1 : Димензионални податоците може да се 1 - 3cm грешка поради различни мерење methods2 : Поради различната резолуција на мониторот на компјутерот, може да постојат и некои различни феномени во боја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Можете да повторна употреба за годините што доаѓаат.Тоа е совршен за различни прилики, вклучена вечери,

Винил Површина за Лесна Грижа.Хлоридслободен PEVA.Ги чистат со влажна крпа користејќи благ сапун решение

Полиестер.Дијаметар Големина:60inch+1.57 инчен чипка раб.Материјал : полиестер Бела чипка чипка, густа ткае�

Увезени Црното Злато Мермер Tablecloths, 100% Полиестер Влакна, 60 Inchs.Опремени За Повеќе големини Маса, во Облик

Лесно Care Machine перат, нежно циклус, железо во можност и собори сува, не кајгана.Мерка вашата маса големина

На уникатен дизајн ќе се претвори вашиот здодевни табела во домот и чиста маса,ви нуди ефтин уште голема

ЖИВОСТ И ИСКРА : се Донесе модерен пресврт до вашата маса е прилагодувања со овој swish парче.Овие lustroоблог

100% Полиестер.Увезени.Солидна Лагер tablecloths.Машина перат 100 Percent полиестер, увезени.Достапен во следниве г�

Полиестер,сатен.Tablecloth големина 108" дијаметар; Лесна еденпарче дизајн.Пати во текот Hemmed рабови; размена н�

Пвц.ГОЛЕМИНАПравоаголна маса крпа големина е 54 x 72 инчи,одговара за правоаголник маси или триаголник, та

ЕСЕН ДИЗАЈН : Оваа есен tablecloth има класичен maple leaf шема, и оваа есен елемент е неопходен декорација со трпе

Користете Scene This tablecloth е совршен за вашата празник декорација.Можете да повторна употреба за годините ш�

1.Зголемување на должината на droop според личните желби 2.На пример : трпезариска маса 60120cm, може да нареди 1

Hiasan е бренд кој се стремиме да се обезбеди подобра tablecloth за секоја клиенти со прифатлива цена.Машина пер

Полиестер 2 ПАКЕТ СЕТ, ПОВЕЌЕ ЕКОНОМСКИ : Секој пакет вклучува 2 парчиња од правоаголни tablecloth, мерење 60"x102

Лен,памук.Правоаголникот / Плоштад Декоративни Tablecloths Големина : 60×140in(About153×356cm).Tabletop Дома Декорација Суп

Железо при мали прилагодувања доколку е потребно.Оваа Премија tablecloth е совршен за секојдневна употреба,

100% Полиестер.Направен во U S A ЛА Лен локално произведува Највисок Квалитет на настанот и дома декорација

БЕСПРЕКОРНА БЛОК ПЕЧАТЕЊЕ ФЛОРАЛНИ PAISLEY СЛОН DESIGNA прекрасни рачно изработени tablecloth истакнување спектак

Можете да ги красат вашата трпезариска маса за семејно обединување, партија или некои посебни денови, с�

100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ако не сте 100% THRILwith купувањето за нашите Чипка Ноќни Маса Крпа, ние со за

1.Зголемување на должината на droop според личните желби 2.На пример : трпезариска маса 60120cm, може да нареди 1

Валентин Изреки и Симболи 100% Винил overlaying 100% Полиестер Фланелен боксери Поддршка.Меки, Тенки и Лесни Вин�

Мултифункционален Tablecloth : Ова Tablecloth е Многу Погоден за Секојдневна Употреба, за Лица, Празници, Угостите

Карактеристики : Памук, лен ткаенини е издржлив, лесен, лесен за носење, чување, речиси навремено слободн

Ве молиме да се чувствуваат слободни да купите парична казна tablecloths!.Нема намалување, без брчки.Лежеше р�

Please wait...