0
clear
  • Памук, Лен Tablecloth Дамка Доказ Маса Крпа Elks и Ирваси Пред Црвено Дрвени Куќи Мека Tablecloths Покритие за Јадење во Кујна, Бифе Партии 60x140In
  • -20%
  • -20%
Памук, Лен Tablecloth Дамка Доказ Маса Крпа Elks и Ирваси Пред Црвено Дрвени Куќи Мека Tablecloths Покритие за Јадење во Кујна, Бифе Партии 60x140In

Памук, Лен Tablecloth Дамка Доказ Маса Крпа Elks и Ирваси Пред Црвено Дрвени Куќи Мека Tablecloths Покритие за

DEN 1399.20

Достапност
Достапно за нарачка

Премиум Квалитет : Tablecloth се направена од високо квалитетни исклучително мека и мазна 100% памук, лен материјал кои ќе обезбедат заштита на вашата маса и мебел.Дамка Доказ : Кој е исчезнат доказ ткаенина, нашите tabletop опфаќа лесно да се заштити вашиот маси и мебел од гребнатини, дамките и сончевите зраци.Повеќенаменски : Нашата Анти-навремено табела поклопецот е погодна за секој квадратен табела (Чај маса, трпезариска маса, фарма маса, кафе на маса и повеќе).Грижа е Едноставна : Течности како кафе, сок, вино и така натаму можат да бидат брзо избришани чистење со влажна крпа или салфетка.Тоа е машина мие и не е лесно да се деформирани.Може да се мие со ладна вода и не кајгана.Гаранција : дополнителни производ прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за помош.Ние ќе ви даде задоволителен одговор.Добредојдовте на Cy Co Shower Продавница : Cy Co Shower специјализирана во дизајнирање, производство и продажба на квалитетот увери текстилни производи.Со години на работно искуство во текстилната индустрија ни овозможи да понуди супериорен во однос на производи за клиенти на конкурентна цена.Нашите производи усвојување на меѓународен стандард за квалитет и да уживаат добра репутација дома и во странство.Уникатен Дизајн : На tablecloth има исклучителна шема и квадрат/правоаголник работ на дизајнот, што го прави се погледне повеќе модерни и стилски.Дали можете да го искористите за себе или да ја даде на другите, тоа е добар избор.Цврста Определба : Нашите производи, како и нашата услуга нема да ве изневерам.Ако имате било какви прашања можете да не контактирате директно пред или откако ќе го стави на ред.Ние ќе ви даде најдобар професионален одговор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мултифункционален Tablecloth : Ова Tablecloth е Многу Погоден за Секојдневна Употреба, за Лица, Празници, Угостите

Plaids, Материи и Polka Точка Shamrocks.Чисто Зелена Позадина на Среќа 4 лист clovers 100% Винил overlaying 100% Полиестер Флане

Лен,памук.Правоаголникот / Плоштад Декоративни Tablecloths Големина : 60×140in(About153×356cm).Tabletop Дома Декорација Суп

Карактеристики : Памук, лен ткаенини е издржлив, лесен, лесен за носење, чување, речиси навремено слободн

100% Лен.Увезени.Машина перат 100% чиста постелнина 100% Европскиот лен.Производ Димензија : 98.0"L x 67.0"W x 0.39"H...

Sequin,mesh.Материјал : Sequin tablecloth карактеристики 3ММ круг sequins stitched на мрежа позадина.Употреба : Нашата sequin tablec

Увезени Црното Злато Мермер Tablecloths, 100% Полиестер Влакна, 60 Inchs.Опремени За Повеќе големини Маса, во Облик

100% Полиестер Poplin.Произведено во САД и Увезени.Направен во U S A ЛА Лен локално произведува Највисок Квали

Можете да ги красат вашата трпезариска маса за семејно обединување, партија или некои посебни денови, с

Валентин Изреки и Симболи 100% Винил overlaying 100% Полиестер Фланелен боксери Поддршка.Меки, Тенки и Лесни Вин

Hiasan е бренд кој се стремиме да се обезбеди подобра tablecloth за секоја клиенти со прифатлива цена.Машина пер

Памук,лен Ткаенини.Памук, Лен Ткаенини Материјал 60" x 140" / 153 x 356 см.Обичај tablecloths, дигитални и една страна

Табела тркач е направен од високо квалитет на памук и полиестер влакно, мека текстура, силни и издржлив

Ве молиме да се чувствуваат слободни да купите парична казна tablecloths!.Нема намалување, без брчки.Лежеше р

100% Полиестер.Донесе на божиќ расположи и духот во својот дом.Европската цвет божиќ tablecloth ќе заличи до ва

Тешки доволно за да drape убаво и нема да се движат надвор од табела врвот лесно.Одлична drape, исклучително м

Користете Scene This tablecloth е совршен за вашата празник декорација.Можете да повторна употреба за годините ш

Убава елегантен везени Празник Божиќ Бело Свеќа и Бела Poinsettia 34" Круг Doily, Placemat или Мала Маса Topper Централе

Повторното користење заштитник за храна бафет, свадби, роденден, денот на Благодарноста еластични ткае

Големина : Правоаголник со големина како 52" x 70", седишта 46 луѓе.Ве молиме љубезно ве молиме ПРОВЕРЕТЕ ја о

Полиестер.Дијаметар Големина:60inch+1.57 инчен чипка раб.Материјал : полиестер Бела чипка чипка, густа ткае

ЖИВОСТ И ИСКРА : се Донесе модерен пресврт до вашата маса е прилагодувања со овој swish парче.Овие lustroоблог

Лен,полиестер,чипка.Големина : 60" / 152.4 cm круг дизајн, 1.57 инчен / 4cm бела чипка.Материјал : Направен од висок

6 инчи, 5 х 1.20 x 80 инчи и пајажина тркалезна маса поклопецот е прибл.18 инчи, прибл.Материјал : каминот шамиј

ФУНКЦИЈА : Висок квалитет на материјалите tablecloth може да го разубават вашиот трпезариска маса, да го напр

100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ако не сте 100% THRILwith купувањето за нашите Чипка Ноќни Маса Крпа, ние со за

На уникатен дизајн ќе се претвори вашиот здодевни табела во домот и чиста маса,ви нуди ефтин уште голема

Пвц.ГОЛЕМИНАПравоаголна маса крпа големина е 54 x 72 инчи,одговара за правоаголник маси или триаголник, та

Полиестер,сатен.Tablecloth големина 108" дијаметар; Лесна еденпарче дизајн.Пати во текот Hemmed рабови; размена н

Tablecloth протега да ги собере сите 72" x 28" Пикник Маса или шоу Маса, клупа покрие протега да ги собере сите 12" X

Please wait...