0
clear
  • Автентични 3H 28inches Природни Бран Богородица Човечка Коса
  • -20%
  • -20%
Автентични 3H 28inches Природни Бран Богородица Човечка Коса

Автентични 3H 28inches Природни Бран Богородица Човечка Коса

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Богородица човечка коса.Без синтетички влакна или животински влакна се меша.Голема трајност.Трае и до пет години, со соодветна грижа.Може да се избелени, обоена, и топлина пеглаат.Апсолутно без пролевање/заплитане.Една машина weft.Секој пакет е 100 Грама.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Големина : 62 X48 X12cm.Материјал : пауловнија дрво текстура права, дрво светлина, дрво не е лесно да се деформ�

Одлична за домашни миленици, камиони и индустриска употреба.Загревање и Ладење Седиште Компатибилен : Н

Вино, Полица Ѕид : Изгледа Носталгични и Модерна, Таа Може да Биде Беспрекорно се Интегрира во Широк Спек

Лесно да го Замени на Бред Точка доколку е оштетен.Shanks се 1 / 4" хексадецимален, па тие може да се менува за

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

Висока цврстина, долг животен век.Шефот на материјалот тешки, влијаниеотпорни, и машини за дупчење заед�

Подгответе се Побрзо : Нашата медицина кабинет за бањи ви овозможува да елегантно ја преземе контролата

Дизајнот на постепено намалување во близина на центарот на филтерот овозможувајќи акцент на foregrounds или

Женски cam спојка на било крај за поврзување на машките ритам адаптери.Dixon Вентил & Спојка Компанија произ

За нејзината боја(Црвена,Розова,и другите) и keybaord издание(САД,велика БРИТАНИЈА,ЈП и други),ве молиме да г�

Направени од цврст челик.Стабилна и безбедна структура.Прав обложени изградба задржи вашиот бар гледа �

Обработка на звукот е 5 25m L (4) совети.Мерење 4" должина од 1 / 8" совет дијаметар.На microtips се така дизајнирани

ПРЕБАРАЈ Assisted Технологија (S.Резултатот е ножот кои извори се отвори веднаш откако е вработен, навидум п�

Нема машина за миење е потребно ▶ Употреба : погоден е за секојдневна табела декорација.Тоа може да се к�

Ви благодариме!Потсетник : Ова производот се зема во вид.МЕРКИ : 44cm x 136cm совршено простор за вашиот плака�

Косата е сјај, мек, дебел и не метежот и без пролевање; Со висок technic и нашата коса текстура трае Долго вре

Голема Контрола : во Обезбедувањето на стабилен притисок прилагодување со висока точност, протокот фил�

Please wait...