0
clear
  • Jiarusig Компатибилен со Fitbit Блаже Бендови со Метална Рамка, Вистинска Кожа Тенок Блаже Рака Замена Wristband Големи Мали Smart Watch Бенд за Жени Мажи Компатибилен со Fitbit Блаже
  • -20%
  • -20%
Jiarusig Компатибилен со Fitbit Блаже Бендови со Метална Рамка, Вистинска Кожа Тенок Блаже Рака Замена Wristband Големи Мали Smart Watch Бенд за Жени Мажи Компатибилен со Fitbit Блаже

Jiarusig Компатибилен со Fitbit Блаже Бендови со Метална Рамка, Вистинска Кожа Тенок Блаже Рака Замена Wristband

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

▶▶Бендови со Рамка во Овој fitbit блаже бендови со Метална рамка, да ви помогне да се заштити вашиот паметен види од капка, даде добра заштита. ▶▶Compatibity - Работа за Fitbit Блаже.Бендот Големина : за 5.5""-8.0"" зглоб. (Забелешка : Не се вклучени fitbit блаже smart watch). ▶▶100% Вистински Кожа - Направени од вистинска кожа, durble и удобен за носење.Тоа е тенок бендови, изгледа елегантно и модерно.Одговара на жените Пријателски услуги на клиентите и живот-за време на поддршка; Добар Квалитет производи и прифатлива Цена. 【Она што ќе добиете за】1 * Fitbit блаже Бендови, 1* Метална Рамка.Тенок Дизајн.Со полиран не ' рѓосувачки челик тока.Durble и удобен за носење. 1 јаки за да го држите за рака, погодно за прилагодување на бендот, должина и да ја поправите тоа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Компатибилни Модели】 RARF бенд е компатибилен со Apple види SE / Серија 7 / 6 / 5 / 4 / 3 / 2 / 1 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm, СИТЕ

Специјалност Дизајнирана Мрежа Метал Бенд Компатибилен со Fitbit Смисла и Обратно 3 Smartwatch.Замена на Бендот

***Ако оригиналниот должина на рака не е погодна за вас, можете да го отстраните дополнителни синџири да �

Удобно се чувствуваат на вашиот зглоб, бендот е мазна и удобно на кожата.Компатибилен со Apple Види Серија

【Компатибилни Модели】OMEE Apple Види Серија 7 Бенд Компатибилен со Apple Види Серија 7 45mm(2021), од не ' Рѓосувачк�

Бендот со направен од висококвалитет вистинска кожа, вентилирани дупки дизајн, меки и удобни за носење �

* Компатибилен Модел:Оваа smartwatch бенд за деца е компатибилен за verzon Gizmo види 2, Gizmo види 1 и verzon Дизни Gizmo.Ис�

Компатибилни Модели : Компатибилен за да се види 3840mm ширина;Овие бендови се вклопува може да се компатиб

УНИВЕРЗАЛНА ОДГОВАРА : На 22mm замена на зглоб види ремени може да се вклопат Samsung галакси watch3 45mm; Samsung Опре�

▶▶Бендови со Рамка во Овој fitbit блаже бендови со Метална рамка, да ви помогне да се заштити вашиот памет�

69" Smartwatch, ако вашиот гледате е број на Моделот не е, како истите, ве молиме да не купувам ова види бенд.9" и �

Рачно изработени Плетенка Paracord Хривнија Бендот да се вклопи во вашиот Уникатен Зглоб и Стил 38mm 40mm 41mm 42mm 4

КОМПАТИБИЛЕН : Apple се Види Случај 40mm Компатибилен со Apple Види Серија 7 / 6 / 5 / 4 / SE.Одговара на зглобовите

✨ Прегратка на оптимист женственост It' s замена бенд за apple се види и некоја исклучителна jewllery нараквица

1 Совршен за Apple Smart Часовник 2 Интегрирани ткаени водат најлон рака 3 Издржливи плетени материјали...

Виножито Алуминиум Метал Бенд : Нов занает се комбинираат со висок квалитет на алуминиум метал материја

Состојба : 100% Сосема Нов.Договор дизајн стил, со што животот договор и не се едноставни.Бендот Материјал

Smart watch бенд и заштитни случај интегриран беспрекорно, се избегнува појавување на проблемот на различни

Please wait...