0
clear
  • LAKEN Храна Термос Нерѓосувачки Челик 0.50 L, Младите Унисекс, Простор Робот (Многоцветни), 0.5 L
  • -20%
  • -20%
LAKEN Храна Термос Нерѓосувачки Челик 0.50 L, Младите Унисекс, Простор Робот (Многоцветни), 0.5 L

LAKEN Храна Термос Нерѓосувачки Челик 0.50 L, Младите Унисекс, Простор Робот (Многоцветни), 0.5 L

DEN 1895.04

Достапност
Достапно за нарачка

Производителот гаранција може да не се применува. 18/8 нерѓосувачки челик двоен ѕид вакуум изолација.Не пренесува или задржи вкусови.За повеќе употреби и да се рециклира.Нема потење или горење.Херметички печат. 0.5 L ' Рѓосувачки Челик Храна Колба со Капак, Кога тие се гладни, малку се оние кои не сакаат да чекаат за една секунда.Тоа е зошто нема ништо полесно од сметководствена вашата храна подготвена да се консумира во секое време, насекаде, со овој 500ml термос кригла, кој доаѓа во забава neoprene торбичка.Чува храната топла до 10 часа и ладно, до 24. Да се подобри термички перформанси, препорачуваме полнење и празнење на колба со топла вода пред ставање на храната и да се транспортира.Слободни на BPA, phthalates, да води или други штетни материи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Одлично За Спорт : Дали Сте Во Пракса Или Игра,Овој Трајни Нерѓосувачки Челик Шише Е Совршен За Да Се Зад�

Двоен слој за храна одделение од нерѓосувачки челик лагер, ладни пијалоци остане ледените ладни и топли

20oz Деца Шише за Вода Термос со Слама Капак,Течење Доказ, Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, Двој�

Една капа двојна намена дизајн : капа на овој спорт шише за вода не само што може да ефикасно да се одржи �

Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Изолација тип : Чувајте ладна и топла.Зелена шума FEIJIAN Храна Термос, Хра�

Нерѓосувачки челик.Ова шише за вода е направен од високоодделение од нерѓосувачки челик материјал.Таа �

●Мали 7.48"H x 3.14"КОЛ ●Големи 10.23"H x 3.7"КОЛ.се протега да се Вклопи во Повеќето Шишиња 5001200ml...

Кога чистење, првата употреба неутрален детергент и топла вода за да се исчисти, не користете алкална ка

✔[Совршен Печатење]:надворешниот слој на купот е покриен со двоен слој за cowhide, што дополнително ја зго�

Избегне паѓање, судир или силно влијание да предизвика купот на телото да се деформира, кој ќе влијае на

Преносни отворено шише за вода.Погоден за спорт,патување,пикник и училиште.Ги исполни вашите различни п

Преносни со рачка, Тоа е погоден за спорт, работа, училиште, патување, возење и други прилики Поради разл

❤ Вакуум Изолирани : Нашата вода југ со двојно ѕидови вакуум изолација По пополнување расипливи пијало�

Вакуум Изолирани : Нашите Се Зголеми Розово Злато Шише Со Двојно Ѕидови Вакуум Изолација, Многу Термичк�

Додека Вакуум Печат Помага Во Спречување На Течни Успеваат Надворешниот Ѕид.Подарок : Овие Нерѓосувачк�

●Мали 7.48"H x 3.14"КОЛ ●Големи 10.23"H x 3.7"КОЛ.се протега да се Вклопи во Повеќето Шишиња 5001200ml ●Нашата шише рак

Ова е идеална термос да се стави во автомобил, работа торба, училиште торба или патуваат со вас.Тежината

Шише за вода Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, Еднократно;Travel Кригла Шише за Вода Капацитет : 500ml, BPAFree, и И

Кога додавате врела вода првенство, тоа не треба премногу да се целосно да се спречи scalds од преполнети.З�

Доаѓа со 1 ротирачки шише капаче, 1 вграден во пропустливи вентил и 1 слама Полиетилен слама, безбедно и б�

Вакуум Изолирани : Нашата Американското Знаме Независност Четврти Јули Шише Со Двојно Ѕидови Вакуум Из�

Нерѓосувачки челик.Ова шише за вода е направен од високоодделение од нерѓосувачки челик материјал.Таа �

Деца Шише за Вода : Нерѓосувачки Челик материјали.Нашите стилски шишиња се доволно мали за деца раце, но

холдинг време над 45 ¡æ за 10 часа, а 65 ¡æ за 6 часа.Големина 27.За Производи : може да Постојат 02cm грешки во г�

Please wait...