0
clear
  • KITTAIL Пердув Мачка Стапче Играчки Закачка со Бел - 25 Долго 4 Пакет Шарени Вежба - Стапче за Мачка и Маче
  • -20%
  • -20%
KITTAIL Пердув Мачка Стапче Играчки Закачка со Бел - 25 Долго 4 Пакет Шарени Вежба - Стапче за Мачка и Маче

KITTAIL Пердув Мачка Стапче Играчки Закачка со Бел - 25 Долго 4 Пакет Шарени Вежба - Стапче за Мачка и Маче

DEN 155.76

Достапност
Достапно за нарачка

ГОЛЕМА МАЧКА ПЕРДУВ ИГРАЧКИ - Мачки љубов птици, птици имаат пердуви!Види вашата мачка скок и pounce како зрели тигар.Забава и зависност! - Само бран вашиот зглоб и да уживате во игра со вашата мачка!Види ги пратите плен, скок и гребло, одново и одново, час по час!. 4 Парчиња Должина од 25", Мачка безбедност, безбедноста на децата - должината на закачалка го задржува pinkie далеку од остри канџи за да спречите случајно гребнатини колку што е можно.Кога мачките се изложени на нивните основни ловечки инстинкт, тие се најсреќниот и најздравите, емотивно, физички и психички.ОДЛИЧНА УСЛУГА - Ние сме посветени на висок квалитет на производите.Ако имате било какви прашања во купување или користење на процесот, можете да се консултирате со нас, ние ќе им даде на професионални одговори.Мачка Пердув Играчки Закачка - 3 Pack Шарени Вежба - со Ѕвона & 25" Долго Стапче за Мачка и Маче.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

На пердув и pompom создава рипка форма, смешни и привлечна за мачки.Премиум материјал, nontoxic и безбедно, исто

Litterboy Пчела рефил навистина носи од природните ловечки инстинкт на вашата Мачка.Мачките одат целосно за

Тоа е лесно да се зафат и се држат додека играте, што го прави супер лесно за вас, и безбедно за вашиот пис

Направен од висок квалитет на пердув / пролет материјал, издржлив и нетоксичен.Глушец во облик на кукла �

【Безбедно и издржлив материјал】Нашите производи се направени од ABS и PP материјал како и висококвалите�

Вистински кастинг акција со кликнување на звук.Земја На Потекло : Кина.Пакетот Тежината На Производот Е

[НОНСТОП се ИГРА ВРЕМЕ] Наменета да им даде на вас и вашиот писе постојано играат време, дури и кога вие' �

Led шарени тркала.Smart индукција почне да работи за 5 минути.Траекторијата разновидност.Батерија 400m Ah бате�

Ноќта на вештерките Catnip Играчки : Catnip Играчки изработени од мек чувствува материјал, исполнет со природ�

ฅ【Комуницирате со Сопствениците】 Ова е смешно мачка играчка дека мачките се допаѓа многу.Можете да к�

?Висок Qaulity & Safe Играчка?Овие интерактивни мачка играчки избрани се изработени од Високо Qaulity материјали,

Мачка е вроден хантер : Дизајн со шарени и пердув,се огласува ѕвоното и контролира светлината закачка за

Сега со светли нови бонбони и златните прачки и забава избор на ткаенини и сл.НА МАЧКАТА ПИЖАМИ – На multico

Смешни Интерактивни Мачка Играчки : 3 разлика најпопуларните стилови мачка закачка стапче се најдобрит�

Мачките одат само диви за овие едноставни жица закачка играчки,жица елемент ја прави играчка движат errati

Мачка пердуви закачка играчки направени еколошки и нетоксични материјали.Со шарени interchangle пердуви спа�

Природни пердуви ќе го возбуди вашиот мачка и да излезат на "лов инстинкт".Овој интерактивен мачка игра�

【Големина & Тежина】 φ2.6 оз Мали димензии и мала играчки лесно да се врши, значи дека домашните миленици �

Даде домаќин отсутен компанија, не се плаши од тоа да се биде досадно дома ♥[Издржливи и Отпорни да Падн�

Сет од 3 Различни Мачка Вежба Играчки : Освен нервира риба,ветрот до кадифен глувчето со тркала и интерак

Усвојување на избор материјал со одлична изработка, мачка играчка доаѓа со мека пердув и е солзаотпорни

Please wait...