0
clear
  • OREI 3 во 1 Австралија Патнички Адаптер Приклучок со USB и Пренапонска Заштита - Основи за Тип I - Австралија, Кина и Повеќе
  • -20%
  • -20%
OREI 3 во 1 Австралија Патнички Адаптер Приклучок со USB и Пренапонска Заштита - Основи за Тип I - Австралија, Кина и Повеќе

OREI 3 во 1 Австралија Патнички Адаптер Приклучок со USB и Пренапонска Заштита - Основи за Тип I - Австралија,

DEN 1936.80

Достапност
Достапно за нарачка

Дизајниран со двојно пристаништа (кутиите на двата краја) ви овозможи да plug-in две електрични уреди (конектори) одеднаш (не Конвертирате Напон) + USB Влез.Пренапонска Заштита со Smart LED Влезен Напон Индикатор (110 V или 220 V) - Заштита на вашите висок крајот електроника од штетни напонските бранови.Излез : "Тип I" Погоден за Австралија и Нов Зеланд.Полнете ја вашата USB уреди (Камери, мобилни Телефони, PDA, MP3, GPS уреди и многу повеќе) во вашиот Дом, Канцеларија, Хотел итн.USB LED светло покажува статусот на полнење - Целосно Наполнета : Зелено Светло, Полнење : Црвено Светло, USB : MAX 1 A.НИ Патентиран Универзална Текст : Прифаќа приклучоци од сите земји (освен Тип М - голема S Африка 87mm Приклучок) Безбедност Ролетни.Дизајниран со двојно пристаништа (кутиите на двата краја) ви овозможи да plug-in две електрични уреди (конектори) одеднаш (не Конвертирате Напон) + USB Влез Пренапонска Заштита со Smart LED Влезен Напон Индикатор (110 V или 220 V) - Заштита на вашите висок крајот електроника од штетни напон извира Излез : "Тип I" Погоден за Австралија и Нов Зеланд ја дополните вашиот USB уреди (Камери, мобилни Телефони, PDA, MP3, GPS уреди и многу повеќе) во вашиот Дом, Канцеларија, Хотел итн.USB LED светло покажува статусот на полнење - Целосно Наполнета : Зелено Светло, Полнење : Црвено Светло, USB : MAX 1А НИ Патентиран Универзална Текст : Прифаќа приклучоци од сите земји (освен Тип М - голема S Африка 87mm Приклучок) Безбедност Ролетни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

2 V акумулатори, никел водород батерии, 3 Вградена литиум батерија заштита IC, прекуструјна, overvoltage, undervoltage

Модел : ER17330 V / 3.6 V Тип : A6 BAT Клетка : Литиум Напон : 3.6 v Капацитет : 1700mah Батерија : НЕМА.Примена : алармен сис�

Литиумјон, нискохалоген централизирана; Резерви извор на енергија за HPE NVDIMMS; Поддршка на повеќе уреди.Н�

Стандарден Приклучок, Прирачник, 3Годишно Производителот е Ограничена Гаранција.Фрекфенција : 50 HZ / 60 HZ.

Професионален високо тековната жици дизајн и изработка на тој начин можат да го издржат шок на високо с�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

На универзална интерфејс, поддршка на голем број на електрични приклучоци.Едноставна контролна табла, �

Текст протокол : PD2.0 или PD3.0 Излез избор : 5 V, 9 V, 12 V ,15 V, 20 V.Големина : 19mm должина, 10мм ширина и 4.3 мм дебелина.�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Име на производ : Патнички Адаптер;Приклучок Тип : EUUK НИ Приклучок за СЛЕДЕЊЕ на Приклучокот.Напојување :

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Работи во повеќе од 150 земји, вклучувајќи ЕУ / AU / велика БРИТАНИЈА / САД / CN / ЈП / HK.Се конвертира штек

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Перформанси во секунди.Работи како педалата чувствителност, стабилност, контрола и системи за контрола

Одговара На Модели : Дејви Crockett.Дел Броеви : P1001 Спецификации : Најновите Стил GMG Дејви Crockett AC / DC Адаптер.Н�

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Поддршка за влез обратна поларитетот заштита и ТЕЛЕВИЗОРИ во текот напон заштита.Поддршка за излез во т

Апликации : .Батеријата напојува опрема.Безжичен Модул,NRF24 L01 CC1101 CC2500 итн.MCU Развој Одбор,AVR СЛИК FPGA / CPLD STM32

Please wait...