0
clear
  • lahaemall Прстен Светлина со Далечински управувач за Live Stream/TikTok/YouTube Видео/Шминка LED Светло (1 x Прстен Светлина)
  • -20%
  • -20%
lahaemall Прстен Светлина со Далечински управувач за Live Stream/TikTok/YouTube Видео/Шминка LED Светло (1 x Прстен Светлина)

lahaemall Прстен Светлина со Далечински управувач за Live Stream/TikTok/YouTube Видео/Шминка LED Светло (1 x Прстен

DEN 2349.60

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : ABS, Цврст дизајн, и прилагодливи, да ви помогне да снимате вашиот секојдневен живот.Прстен светлина е погодна за сите паметни телефони, е најдобар избор за шминка, во живо, selfie фотографии, видео снимање, фотографирање снимање, упатства на интернет, и ИДЕАЛЕН ПОДАРОЦИ за најдобри пријатели.Видови : Опремена со 2 вида на различни додатоци.Тоа може да се користи како десктоп светилка или подот светилка како ви се допаѓа.Погоден за дневна соба студија соба бебе соба, бања конференциска сала итн.Количка & Преносни, лесни за носење.Совршен за вашата авто-тајмерот фотографија дизајни.На selfie прстен светлина ќе ги споделите со вашите ученици изгледаат поубаво,направи што повеќе шармантен.Три брзини се прилагодува светлината.Совршен за во живо стриминг на Youtube/Tiktok,видео емитува, макро снимање, авто-тајмерот за убавина, шминка,selfie фотографии, снимање, за снимање на видео клип, онлајн туториал, темни предели vlogging.бело топло жолта топла жолта + бела.Тоа ќе дојде во рака секогаш кога ви треба екстра лесно за правење копии на преземање на слики правење видеа читање книги и во живо стриминг.Големина на : 1 x Прстен Light Material : ABSGender : Unisex Features : производот може да ви овозможи да земе повеќе magicselfie фотографии и видеа.Cantilevered, наведна директно.Мулти-функција, авто-тајмер, во живо, осветлување, итн.Dual-управува механички дизајн овозможува тешко снимање.USB напојува.Обезбеди доволно светлина.Мулти-функција и издржливи.На selfie светлина е лесен за употреба и преносни да се носат.Set Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.1cm=0.3937 инч.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Алуминиумско шише за вода за спорт и патување.Подобро од користење на пластични или стаклени шишиња со

Женски cam спојка на било крај за поврзување на машките ритам адаптери.Dixon Вентил & Спојка Компанија произ

Со голем капацитет отворен дизајн, може да се стави на облека и разни дребулии, тоа е валкана облека кошн

Дознајте повеќе за нашите нови самолепливи позадина!Во потрага за парче декорација тоа е брзо и лесно д

ПРАЗНИК ПРОДАЖБА 20% попуст Продажба На Сега + БЕСПЛАТНА Испорака!Попуст веќе се применуваат.Слика број 1

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

Лесно да го Замени на Бред Точка доколку е оштетен.Shanks се 1 / 4" хексадецимален, па тие може да се менува за

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ ЕЛЕН РО

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

Вино, Полица Ѕид : Изгледа Носталгични и Модерна, Таа Може да Биде Беспрекорно се Интегрира во Широк Спек

Нема машина за миење е потребно ▶ Употреба : погоден е за секојдневна табела декорација.Тоа може да се к

Косата е сјај, мек, дебел и не метежот и без пролевање; Со висок technic и нашата коса текстура трае Долго вре

✅НАЈВИСОК СТАНДАРД за КВАЛИТЕТ, ТОЧНОСТ И ПРЕЦИЗНОСТ Ние НЕ правиме никакви ЕВТИНИ дигитални caliper мере

Дизајнот на постепено намалување во близина на центарот на филтерот овозможувајќи акцент на foregrounds или

Висока цврстина, долг животен век.Шефот на материјалот тешки, влијаниеотпорни, и машини за дупчење заед

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ МАСЛИН

Губење На Материјал : Руската Русокоса Човечка Коса.Боја на коса : 613 Русокоса Човечка Коса на Снопови со

За нејзината боја(Црвена,Розова,и другите) и keybaord издание(САД,велика БРИТАНИЈА,ЈП и други),ве молиме да г

Обработка на звукот е 5 25m L (4) совети.Мерење 4" должина од 1 / 8" совет дијаметар.На microtips се така дизајнирани

Одлична за домашни миленици, камиони и индустриска употреба.Загревање и Ладење Седиште Компатибилен : Н

Помага да се намали количината на светлината влегува во објективот Конструкција : Gimbal Безбедно авиони

Погодни за разни сцени : Спална соба, спална, градинка, детска соба, плакар, бања, дневна соба, декоративн

Селтик Стакло Дизајни претставува Морски Камења, прекрасен спектар на Пенкала, Компактен Огледала и Пи

За други лаптоп делови(LCD Горниот Капакшколка, LCD Пред РамкиБ школка, школка околу тастатуратаЦ школка,Д

* Погоден за голем број на купот видови, силна носивоста,лесно да се инсталира Направени од здрав железо

Ви благодариме.Ноктите печат плоча со повеќе модели погодна за двете кратки нокти и долги нокти.Трикот

Please wait...