0
clear
  • Tinwoo Smart Watch за Android/iphone Телефони, Поддршка Безжично Полнење, Bluetooth Здравје Тракер со отчукувањата на Срцето Монитор, Дигитални Smartwatch за Жените и Мажите, 5ATM Водоотпоре?
  • -20%
  • -20%
Tinwoo Smart Watch за Android/iphone Телефони, Поддршка Безжично Полнење, Bluetooth Здравје Тракер со отчукувањата на Срцето Монитор, Дигитални Smartwatch за Жените и Мажите, 5ATM Водоотпоре?

Tinwoo Smart Watch за Android/iphone Телефони, Поддршка Безжично Полнење, Bluetooth Здравје Тракер со отчукувањата

DEN 1439.76

Достапност
Достапно за нарачка

ги поддржува сите-ден статични срце стапка на откривање, во реално-време срце стапка на откривање за време на вежбање и абнормални отчукувањата на срцето reminder (потсетник).3-инчен круг допир полн екран, ултра-тенки тело, 14 различни часовник лице да се избере, црна и бела часовник префрлување на изгрејсонце и зајдисонце, цвет / жолт круг на часовникот се соочуваат ве потсетува дали вашиот тренинг цел била завршена. ★ Со магнетни полнење USB кабел, поддржуваат безжичен charing(но безжична charing база не е вклучена во пакетот) 300 m Ah литиум полимер батерија, само 2h полнење, да се осигурате дека сте професионален лични здравствени соработници и податоците од евиденциите за повеќе од 10 дена, време во мирување може да достигне повеќе од 20 дена.можете исто така да се откажам дојдовни телефонски повици директно од вашиот зглоб.можете исто така да се откажам дојдовни телефонски повици директно од вашиот зглоб.Повик и известувања за порака, да Примате и читате СМС пораки и СНС известувања директно до вашиот уред (вклучувајќи ги Facebook, twitter, Whats App, Скопје и Instagram).2 или повисоко.0 и погоре, нема да одговараат за КОМПЈУТЕР или таблет, погодни само за телефони со Bluetooth 4. ★ Tinwoo smart бразлетна е опремен со GPS позиционирање функција, Спарување со СТАН на набљудувачите на вашиот траекторија и ги покажува вашите вежби податоци во повеќето прецизен начин : чекори, растојание, калории изгори.★ Фитнес Часовници за Мажи Жени Деца -Опремен со метален рамка и tpu бендот, со 1. ★ Tinwoo фитнес Тракер smartwatch е погодна за Андроид 5. ★ Повик и известувања за порака : Примите и читате СМС пораки и СНС известувања директно до вашиот уред (вклучувајќи ги Facebook, twitter, Whats App, Скопје и Instagram).0 и погоре, ios 9.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

На прв поглед, може да се види растојание, брзина, отчукувањата на срцето, дворови во зелена и повеќе од с

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

1 на Withings Челик HR Спорт Хибрид Smartwatch (40mm) Активност, Спиење, Фитнес и отчукувањата на Срцето Тракер со Пов

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

Ве молиме имајте во предвид : Оваа набавка е за 1x Тешко ЕВА Случај САМО и не содржи никакви други уреди пр

⛹️♀️1 Апликацијата функционира:Чекор по чекор、Растојание、Калории、Крвен притисок、Крв, кислород、

Бренд : Niaviben If имате било какви прашања во врска со лекот пред и по купувањето, ве молиме ни email, ние ќе ви �

bluetooth спортски види pedometer ▲Материјал : се усвојува чист метал материјал цртање процес, и секој детал е ис

Корисни за Учење : извадете го ексклузивен извор чип и да почне smartwatch.Претседателот користи висок квали�

Корисниците само може да притиснете СОС копчето за да кружно повик семејство броеви за помош во случај �

Мазни кожатапријателски, исклучителна изработка, елегантен изглед, погоден за мода и деловни прилики, е

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Внатрешната elasticised рака ќе ги задржи вашите важни gadget цврсто во место.Висок квалитет, компактен розова т

Корисниците само може да притиснете СОС копчето за да кружно повик семејство броеви за помош во случај �

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

Го користите вграден во Алекса да добиете брзи вести, информации и времето, да поставувате спиење потсе�

Направи & Примате Повици Без Да Се Поврзете На Паметен Телефон.Bluetooth 3.0 со Систем за Следење и двонасочна

Компатибилна со следниве опции : i Phone 4 S и подоцна; телефони со Андроид 4.4, а подоцна.Прикажува реално вре�

Води евиденција на вашите нивото на енергија, Пулсот Вол (ова не е медицински уред и не е наменет за упот�

2 Функционална апликација : повеќе прецизно позиционирање, двонасочно разговор, јаснаразговор повици, с

Аритмија мониторингот ќе се формира растера заговор да ви помогне да знаете повеќе за вашиот здравјето

Спиење Монитор Тоа може автоматски да ја признае вашата спиење степен и време.Тоа е високо сугерираше д

Please wait...